Dragon Ball: Evolution (2009)
Niektóre twory animowane nie mają prawa istnieć jako film aktorski. Po prostu.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Wcześniej, po pierwszym zwiastunie, myślałem, że film jest adresowany do dwunastolatków, teraz mam wrażenie, że do dziewięciolatków. Już dawno tak bardzo nie skreślałem filmu przed jego obejrzeniem w całości. Efekty wyglądają jak praca jednego kolesia na jednym kompie. Muzyka, uśmieszki Bulmy i Chi Chi jak z romantycznych filmów dla nastolatek. A najbardziej zdołowało mnie te "cool" i "wow" w ustach Goku. "Dragonball Z", choć oglądałem dosyć dawno temu, to w pamięci zostały mi jakieś momenty, które był poważne, z klimatem i czasami z dreszczykiem emocji. Jeśli ten film obejrzę to tylko w sytuacji, gdy ktoś nie będzie chciał tego obejrzeć sam i skusi kilkoma piwami (na trzeźwo to nie przejdzie) i chyba tak się stanie, bo mój kumpel mimo, że wie, że będzie to mega gniot i tak chce, a jak sam mówi, nawet musi to obejrzeć. A i jeszcze, mieli tyle fabuły z seriali, a zrobili film 80-minutowy.

Odpowiedz
Glut napisał(a):Niektóre twory animowane nie mają prawa istnieć jako film aktorski. Po prostu.
Ja bym powiedział ładniej: manga DB jest jak Watchmen - nie do przerobienia na dobry film. ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Z fupy to porównanie 8) - Watchmen już przerobiono na bardzo dobry film co DB chyba nigdy nie spotka (choćby ze względu na to czym jest materiał źródłowy).

Zabawnie się czyta recenzje użytkowników na IMDB, takiej zmasowanej nienawiści wobec jakiegoś filmu jeszcze nigdy nie spotkałem .

Odpowiedz
Film nie jest taki zły. Fajna bajka dla młodych widzów. Kreskówki raczej nie oglądałem, więc nie oburza mnie to, że Goku w filmie wszedł na 36 zamiast na 78 poziom. Miło się oglądało, nie nudziłem się. Przynajmniej nikt nie udawał, że to coś poważnego. 6/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon