Expendables / Niezniszczalni
Niech mnie wyznawcy Kościoła Mela spalą na stosie jak heretyka, ale Gibson jako koks wygląda dla mnie fatalnie. Mel zaliczał się zwykle do tych aktorów, którzy pokazywali swoją męskość przez zachowanie i postawę danych postaci, a nie wielkość bicepsa. Pójście w napakowanego koksa jest dla mnie akurat nie najlepszą drogą.

Mam nadzieję, że rola Forda to rzeczywiście będzie jakiś urzędas, gdyż zupełnie nie pasuje mi do tego towarzystwa.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
OK, nie widziałem filmu, ale widzę napakowanego Mela na fotce i z tego co kojarzę, to raczej on tak za zwyczaj nie wyglądał.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
I właśnie ja bym wolał, aby mógł pokazywać swoją męskość i zajebistość bez pójścia w masę.
A na dobry scenariusz to ja nawet nie liczę. Przy okazji dwójki, kiedy nagle robiło się tak tłoczno z tymi starymi twardzielami, to szczerze myślałem, że może pójdą w motyw z dwóch ze sobą rywalizującymi "twardzielskimi ekipami". Z jednej strony drużyna Sly'a, a z drugie Arnolda i obie na tej samej misji. Cóż wyszło jak wyszło.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
[Obrazek: 53899.6.jpg]
[Obrazek: 53861.9.jpg]

Sly redukuje swój zarost z każdą częścią, teraz już powrócił do "klasycznego" wyglądu.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
To jego "character arc" w tej serii.:)

Odpowiedz
Wg imdb do obsady dołączył Robert Davi.

Odpowiedz
No i to byłby ktoś, kogo bym chętnie w tym filmie zobaczył.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(29-08-2013, 17:10)Kadaver napisał(a): Wg imdb do obsady dołączył Robert Davi.

Czy ta seria ma na siebie jakiś pomysł, oprócz upychania na 2 minuty każdego kto popadnie? No jaki jest tego k... sens?

Hej, pokażemy wam 42 znane twarze. I co z tego, że nie będą mieli co zagrać. Ważne, ze zobaczycie te 42... a zaraz... dodajemy kolejne 5. Ważne, że zobaczycie te 47 twarzy, razem w 1 filmie. Fajnie nie? Jaracie się?

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Robert Davi to taka znana twarz? :D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Pisałem akurat ogólnie ;) Ale Davi dla VHSowców to twarz dosyć znana, czyż nie?

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Film się kręci, więc pewnie obsada skompletowana już od dawna - jak w przypadku Interstellar - tylko teraz puszczają kolejne nazwiska co jakiś czas żeby nakręcać hype.

Odpowiedz
No dobra ale Davi chyba nie nakręca.
Może jakby puścili newsa, że Bolo zagra. Żyje on jeszcze? ;)

Odpowiedz
(29-08-2013, 22:54)Crov napisał(a): Robert Davi to taka znana twarz? :D
Twarz dosyć znana, nazwisko już mniej.

Odpowiedz
[Obrazek: 54099.6.jpg]
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ford jak zwykle z miną, jakby nie wiedział gdzie jest i co tam robi :)

Arnie chyba od początku swjego powrotu nie wyglądał tak kozacko, jak na tej fotce.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Ciekawi mnie jak wygląda stół cateringowy na planie tego filmu. Wyobrażam sobie, że między kurczakiem a risotto leżą leki na przerost prostaty.

Odpowiedz
Jesteś zazdrosny i tyle :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Cytat:Wyobrażam sobie, że między kurczakiem a risotto leżą leki na przerost prostaty.

Umarłem :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Podobno Statham był reanimowany na planie (naprawdę, a nie dla sceny). O mało nie zginął.

http://twitchfilm.com/2013/08/statham-almost-drowns-on-set-of-exepndables-3-shrugs-of-death-and-returns-to-work-instead.html
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
to co się będzie działo w filmie, skoro na planie jest tak ostro :P?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości