Family Guy
Jest może ktoś kto oglądał serial "Family Guy"(Głowa rodziny). Jeżeli tak to niech napisze czy mu się podobał czy nie.

Odpowiedz
tak ja ogladac tak nawet sie podobac daje 5/10

przypominac mi dilberta ( dilbert ma 7/10 )
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
Jest widzialem serial fameli gay uawarzam ze mi sie podobal bardzo zabawny!!q11!

Czemu mi się wydaje, że to pierwszy i ostatni post pana karlo na tym forum?

Odpowiedz
Jak dla mnie najlepsze poczucie humoru wszechczasów. McFarlane słodzi od najprostszego ordynarnego poczucia humoru do wyszukanych absurdów spokojnie dorównujących Pythonom w ich najlepszej formie. Martwiłem się, że 4 seria będzie kiepska, ale jak się okazuje pomysłów dalej końca nie widać. "American Dad" widziałem tylko pierwszy odcinek, ale był nieporównywalnie gorszy od "Family Guya" i podobno reszta też taka jest. A propos seriali, wczoraj oglądałem pierwszy odcinek "My Name is Earl" i jestem pod wrażeniem, serial zapowiada się obiecująco, dobre poczucie humoru. Widziałem też pierwszy odcinek "Weeds", ale jakoś mnie nie ucieszył... motyw z marihuaną wydaje się wepchnięty na siłę, ma pełnić funkcję popularyzatora serialu na fali jeszcze trwających trendów paleniowych, a ogólne wrażenia... mocno w cieniu "Desperate Housewives".
"...and windows are where the doors should be... and doors are where the windows should be!"

Odpowiedz
military napisał(a):Jest widzialem serial fameli gay uawarzam ze mi sie podobal bardzo zabawny!!q11!

Czemu mi się wydaje, że to pierwszy i ostatni post pana karlo na tym forum?

miałeś złe przeczucia:) A tak wogóle ten serial to jeden z moich ulubionych ja bym mu dał 10+/10

za ciekawostke mogłbym podać że jest pierwszy serial animowany zdjęty z audycji w USA

Odpowiedz
Ja troche oglądałem, kilka odcinków bo niestety nie zawsze miałem czas. Hm ... lubie zabawne kreskówki, a ta niosła ze sobą coś świerzego, ciekawe historie, które przede wszystkim tryskały humorem. Widziałem niestety mało odcinków :( (Przypominam sobie np. odcinek o Indiańskim kasynie ;P)

http://hasiok.com/connect.php?id=2545
,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz
Ja widzialem cale 5 sezonow :D naprawde serialik wyrabany w deche :D pelno zabawnych motowow , postaci :) Teksty Stewiego i Petera wymiataja !!! FG RLZ

Odpowiedz
zaiste jest to rewelacyjny serialik, prawie moj ulubiony. Bylby ulubiony, gdyby nie Futurama !

Odpowiedz
ale 5 seria juz jest slabsza od pozostalych; 4 tez jeszcze daje rade, a pierwsze trzy to poezja i trzeba ogladnac

Odpowiedz
Serial jest bardzo fajny, najbardziej podobaja mi sie ostatnie odcinki (motyw z Julliet - w tej roli Drew Barrymore - boski). Ogladalem pierwsza i czesc drugiej serii i bardzo nierowny poziom tam znajdował się. Tak czy siak bardzo przyjemnie sie oglada. Inna rzecz ze nie mam porownania bo np Simpsonow obejrzalem odcinkow zero sztuk.

Victory is mine!!

Odpowiedz
Ten serial jest świetny. Kopalnia onelinerów, masa parodii rozmaitych filmów, a wszystko tak cudownie pozbawione głębszego sensu.

Na youtube wciąż można znaleźć co nieco pełnych epizodów.
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
A widzieliśta Stewie Griffin: Untold Story? Pełnometrażowy Family Guy. Świetny, boki zrywać. Nic więcej o nim nie napiszę, bo chce mi się spać. Dobranoc.

Odpowiedz
Od wtorku na polskim Comedy Central ludziska. Oglądać, jeśli ktoś jeszcze nie widział :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Bardzo dobry serial, ale ja mimo wszystko wolĘ The Simpsons ;)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Moim zdaniem Simpsons wysiadają przy Family Guy'u- głowa rodziny ma więcej absurdu, więcej parodii i naprawdę w cholere wyśmiewania się z ludzi- i to najbardziej lubie, pośmiać się z każdego, bez wyjątku. Arabowie, filmy, kalecy, muryzni, grubasy... Wszystko!

http://youtube.com/watch?v=bZ_b7u84BAQ to pierwszy skecz jaki zobaczyłem w Family Guyu i od razu się zakochałem.
Coppola 12... Pfff

Odpowiedz
Ja uwielbiam FG ,ale wkurza mnie to ,ze z Petera robia coraz to wiekszego idiote ,duzego bezmozga . Zobaczymy czy to sie utrzyma w nowych odcinkach ,ktore wyjada jesienia :D a najbardziej oczekuje odcinka pt: Padre de Familia :D

Odpowiedz
Szczerze to myślę że oba Seriale są tak naprawdę bardzo podobne. Udziały gwiazd, nawiązania do filmów, muzyki, ojciec rodziny to idiota. Chociaż to już powoli klasyk w takich serialach. Mogę jeszcze tylko dodać że i Simpsonowie i Family Guy umieją doprowadzić mnie do szczerego śmiechu, za to Futurama i American Dad mnie już tak nie chwytają..
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Z Futuramą u mnie podobnie, ale czy ja wiem... Niejedną łzę uroniłem przy American Dad :) I tak jak Sighrolf uważam że Simpsonowie przy FG wymiękają. FG jest dużo, dużo bardziej zabawne. Wystarczy obejrzeć zapodany fragment właśnie :)

Odpowiedz
Mush Room chyba raczysz sobie żartowac :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Niby w jakim sensie :) Że Simpsonowie wymiękają przy FG? Stoję przy swoim. Naturalnie, że lubię Simpsonów, serial jest przezabawny. Ale jednak to Peter Griifin rozkłada mnie na łopatki częściej i skuteczniej niż Homer :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon