• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fatalne pomyłki, czyli jak mylimy jednych aktorów z innymi
Dawno się tak nie zbłaźniłem. Obejrzałem sobie w ciemno "Lovelace" z Seyfried i przez cały film nie rozpoznałem połowy ekipy. Peter Sarsgaard – obwisłe wąsy, bródka, baki i już nie wiem, kto to jest. Hank Azaria zrobiony na blondyna i wymiękam. Eric Roberts jako niepozorny spec od wariografu i nie poznaję. No i Sharon Stone jako mamuśka i kura domowa, w życiu bym się nie domyślił.

[Obrazek: LOVELACE-8-jpg-210717-jpg_162905.jpg]

Odpowiedz
W dzieciństwie uważałem, że w Ostatnim Mohikaninie Pete Postlethwaite wciela się w rolę Maguy. Jak mi brat mówił, że to Wes Studi, mówiłem "Nie, nie to Postlethwaite" i odsyłałem do gazety, w której wśród aktorów był wymieniany właśnie Pete Postlethwaite. Oczywiście grał tam zupełnie inną postać, ale tego w gazecie nie napisali.

Cytat:Niedawno oglądaliśmy razem Sekretne życie Waltera Mitty'ego i on na końcu mówi: To była Kristen Wiig? Ja myślałem, że to Amy Adams.

Ja też się nabrałem, tyle, że cały film myślałem, że to Zooey Deschanel.

Odpowiedz
Pomyłki z dzieciństwa bywają ciekawe. Widziałem najpierw "Pamięć absolutną" i zapamiętałem nazwisko Ronny Cox, potem "RoboCopa", gdzie znowu był Cox, i uznałem, że łysawego oprycha za każdym razem grał ten sam aktor. Czyli Michael Ironside i Kurtwood Smith to jeden gość, który nazywa się Ronny Cox, he he.

Odpowiedz
Też mi jakoś pasowało to nazwisko do łysych oprychów w tych filmach.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Jak pierwszy raz oglądałem Gorączkę, to Ashley Judd wziąłem za Charlize Theron...

simek napisał(a):Ja jeszcze myliłem Zoe Saldane z Rosario Dowson, ale raczej mi to już przeszło, odróżniam tak, że ta ładniejsza i szczuplejsza to Zoe :p

Mi zdarzało się, że myliłem Rosario Dowson z Michelle Rodriguez (np. w Avatarze)

Odpowiedz
Ja mylę Magdalenę Boczarską z Małgorzatą Buczkowską. Pewnie nie są do siebie podobne, ale przez te nazwiska mi się mylą.

Odpowiedz
Uwaga, wrzucam petardę... Oglądając pierwszy raz Mroczne widmo uważałem, że Anakin to ten dzieciak z Waterworld.

Nie wiem, czy to się kwalifikuje, ale jak ostatnio oglądałem Telefon Schumachera i następuje ten moment, w którym przyjeżdżają gliny, aby pertraktować, to - choć znałem obsadę, bo film widziałem już wcześniej - byłem przekonany, że z radiowozu wysiądzie Robert Duvall, a tu zmyłka. Wysiadł Forest Whitaker.

Odpowiedz
W erze przed internetem byłem przekonany, że Christopher McDonald to Paul Scofield.
[Obrazek: Christopher+Mcdonald+Opening+Night+Sprin...RXQ8Tl.jpg]

Chyba dlatego, że wyczytałem, że Scofield był nominowany do Oscara za Quiz Show i automatycznie połączyłem jego nazwisko z twarzą McDonalda, który był w filmie najlepszy :).

Odpowiedz
Kompletnie mi się myli Eric Bana z Gerardem Butlerem, dla mnie to ten sam duży brodaty gościu.

Odpowiedz
Mi się jeszcze myli Mierzwiak, Mental i Mefisto, ale Mentala zaczynam rozpoznawać po jego fetyszu na broń ;)

Odpowiedz
Ja ostatnio się dowiedziałem, że to nie Wes Bentley gra w "Pamiętnikach wampirów", tylko jakiś Ian Somerhalder (Boone z Lostów), a byłem przekonany, że to ten pierwszy.

Odpowiedz
"Ja ostatnio się dowiedziałem, że to nie Wes Bentley gra w "Pamiętnikach wampirów", tylko jakiś Ian Somerhalder (Boone z Lostów), a byłem przekonany, że to ten pierwszy"

LOL A ja przez tyle lat myślałam, że w American Beauty grał Joaquin Phoenix, a nie Wes Bentley, co jest o tyle komiczne, że ten film widziałam ze cztery razy.

Odpowiedz
Ja jak zaczynałem oglądać serial Fargo to myślałem, że Ginę Hess gra Kristen Wiig a nie Kate Walsh.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
W tym momencie zorientowałem się że Tommy z Trainspotting to Kevin McKidd :)))
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
A ja na forum napisałem, że w Heat grał Brad Pitt...

Ale bez jaj, Brad Pitt i Val Kilmer wyglądali jak jeden koleś w latach 90tych ;)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Zmienilibyście nazwę tematu bo sugeruje jakoby chodziło tu o to, że jakis aktor został fatalnie obsadzony w jakiejś roli w filmie, a nie o to ,ze komus z was sie pomylił aktor z innym.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Jako założyciel chyba mógłbym zmienić, ale na jaki? Nie wpadło mi dotąd do głowy, że nazwa tematu może być myląca.

Odpowiedz
Potwierdzam:)
Sam jak pierwszy raz przeczytałem tytuł wątku, to od razu chciałem napisać, że w Drakuli Coppoli zamiast Keanu widziałbym raczej Johnego Deppa.

Mam pustkę w głowie, ale żeby nie być żyłą proponuję coś w ten deseń:
- "Moje/Nasze pomyłki (aktorskie, ale nie tylko)" albo "A ja głupi myślałem, że to on(a) tam gra"

p.s. wedle uznania można łączyć:D np:
"A ja głupi myślałem, że to on(a) tam gra", czyli nasze pomyłki (aktorskie, ale nie tylko).

Odpowiedz
Prędzej temat usunę, niż go tak nazwę. :) Nie wydziwiaj, skoro tak wam źle, to zaraz poprawię na coś innego.

Odpowiedz
Dopiero dziś ogarnąłem, że Elizabeth Olsen to nie jest jedna z Olsenowych blizniaczek, która nagle odstawiła dragi, wyładniała i ogarnęła swoją karierę, tylko zupełnie inna, trzecia siostra :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon