• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fatalne pomyłki, czyli jak mylimy jednych aktorów z innymi
Kilka miesięcy temu oglądałem taki film "Life of Crime" (2013). I cały czas myślałem, że w głównej roli Christina Applegate, a to była Jennifer Aniston. Ale wstyd.

[Obrazek: MyxnStP.jpg]

Odpowiedz
Channing Tatum zawsze mi się mylił z Shia Laboufem, obaj mieli takie podobne cieplakowate buzie.

Odpowiedz
Dziś taka reklama wyskoczyła mi na FB (niestety zamknąłem zanim zrozumiałem co widzę, więc biorę obrazek z googla) i prawie pomyliłem gościa z Joshem Brolinem, ale według producentów gry to na pewno przypadkowe podobieństwo.;)

[Obrazek: CAQMrv9WAAAXT4d.jpg]

Odpowiedz
W Deadly Premonition mocno inspirowanym filmami Lyncha jedna z bohaterek zupełnie przypadkowo jest podobna do Naomi Watts. :)
[Obrazek: Emily%20Wyatt.jpg]
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Jak oglądałem Hang 'Em High, widząc dziewoję ze zdjęcia pomyślałem: "Ta cała Annette Bening nieźle się prezentowała za młodu"... Tyle, że ona miała 10 lat gdy film z Clintem wchodził do kin:|

[Obrazek: 6G1T6v2.jpg]

Odpowiedz
Niedawno czytałem tu artykuł o pierwszych pracach znanych aktorów. Przy jakiejś okazji postanowiłem przedstawić mamie strażackie perypetie Steve'a Buscemiego. Pokazałem jej parę jego zdjęć i zapytałem, czy go kojarzy. Jasne, znajoma gęba, często go widuje w telewizji, niedawno nawet widziała go w takim filmie wojennym o jakichś takich jedenastu. Hmm, zaciekawiło mnie to, więc zacząłem szperać, ale bez rezultatu. Olśniło mnie dopiero po chwili, gdy dodała, że on tam udawał generała. Rodzicielka widziała Donalda Sutherlanda w "Parszywej dwunastce", co potwierdziliśmy odpowiednim fragmentem z YT. Urocze. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon