Filmy Disneya / Pixara
Może matka Arielki puściła się z lądowym jak Kidman w Aquamanie i dlatego młodą ciągnie na powierzchnię.

Odpowiedz
Tak czułem, że Tryton będzie białasem.

(18-07-2019, 11:57)al_jarid napisał(a): W sumie ta aktorka nie wygląda na 100-procentową Murzynkę, więc może po prostu mamy założyć, że to matka Arielki w tej wersji była czarna?

W sumie poczekajmy na angaż pozostałych córek Trytona. Bo jeśli tylko Ariel będzie kolorowa, to trochę wyjdzie creepy i pojawią pytania :/...

Odpowiedz
Może każda będzie miała inną przynależność etniczną.

Czarna, biała, Arabka, Azjatka, jakaś latino... Jak by się chciało, to się uzbiera :)

Odpowiedz
O kurla, to byłoby dobre :D A jedna z sióstr będzie chłopcem.

Odpowiedz
Nie wiem czy Disney chce promować wielożeństwo / Trytona jako właściciela haremu :). Zwłaszcza, że oryginalny Tryton to miał wybuchowy charakterek.

Odpowiedz
(18-07-2019, 12:35)al_jarid napisał(a): Arabka,
W hidzabie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(18-07-2019, 12:35)al_jarid napisał(a): Może każda będzie miała inną przynależność etniczną.

Czarna, biała, Arabka, Azjatka, jakaś latino... Jak by się chciało, to się uzbiera :)

+ rudzielec, dla czystego trollingu :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(18-07-2019, 18:25)shamar napisał(a):
(18-07-2019, 12:35)al_jarid napisał(a): Arabka,
W hidzabie.

A jakże! Kto powiedział, że pod wodą nie może być Arabów?
W Kinder Niespodziankach były kiedyś rekiny-Arabusy, więc nigdy nie wiadomo.

[Obrazek: i277183647.jpg?pictureSize=W640]

Odpowiedz
W punkt pd Douga Walkera:
[Obrazek: 66899976_2429444260455354_42459905641529...e=5DAF30C4]

Odpowiedz
W sumie to mam wyjebane na te disneje ale trytona mógłby zagrać Terry Crews. I tak bym nie obejrzał, ale lubię Crewsa więc niech chłop zarabia :D

A co do Pocahontas - Kelsey Asbille
[Obrazek: 776286.1.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Nope. Po pierwsze, lasia nie jest Indianką. Po drugie, usiłowała zgrywać takową jeszcze przy okazji Yellowstone i była o to mała awantura z natywnymi. Jakby dostała rolę u Disneya to dopiero zrobiłby się shitstorm.

Odpowiedz
Zwłaszcza, że animowaną Pocahontas dubbingowała Indianka (i reszta Indian też dubbingowali Indianie).

A co do shitstormu - w przypadku Disneya im tego życzyłbym :).

Odpowiedz
Życzyć to też bym życzył, ale tacy głupi raczej nie będą.
W sumie nie przychodzą mi do głowy żadne indiańskie aktorki we właściwym wieku poza Kerry z Legionu:
[Obrazek: f7967e_d53c34d8689e49bba73c8aa4014d9a36~mv2.jpg]

Odpowiedz
Zawsze mogą wziąć debiutantkę jak to było z Moaną/Vaianą.

Odpowiedz
W końcu nadrobiłem Mulan i jest to kolejny typowy Disney. Może coś mi umknęło w tej historii, ale przemiana głównej bohaterki nie jest dla mnie w ogóle wiarygodna - dziewczyna postanawia udać się na wojnę zamiast niezdolnego do walki ojca-weterana i ten motyw jest bardzo w porządku, ale już to że totalna niezdara i fajtłapa zostaje najsprytniejszą, najmądrzejszą i w ogóle największą bohaterką Chin już nie bardzo. Kiedy to się stało? Jak? Coś to w ogóle zapowiadało?

Całość jest oczywiście mocno infantylna (Mushu, świerszcz, sceny w obozie treningowym), choć na chwilę robi się poważnie w scenie w zniszczonej przez Hunów wiosce.

Całość ma dziwną konstrukcję - przez pierwsze 50 minut.w zasadzie nic się nie dzieje, po czym w JEDNEJ SCENIE, oczywiście dzięki Mulan, problem armii Hunów zostaje rozwiązany i film od razu przechodzi do finałowej akcji.

No ale ogląda się to całkiem OK, bywa sympatycznie itd., takie tam 6/10 5/10.

Muszę zapoznać się z treścią oryginalnej legendy, ale jeśli film aktorski ma się udać, to powinien bardzo odejść od animacji - zbyt prostej i dziecinnej i jeśli faktycznie nie będzie tam Mushu i piosenek, to twórcy są na dobrej drodze.

Odpowiedz
(23-07-2019, 04:37)Mierzwiak napisał(a): Całość ma dziwną konstrukcję - przez pierwsze 50 minut.w zasadzie nic się nie dzieje, po czym w JEDNEJ SCENIE, oczywiście dzięki Mulan, problem armii Hunów zostaje rozwiązany i film od razu przechodzi do finałowej akcji.

Czy nic się nie dzieje, to zależy jak na to spojrzeć. Bo to nie jest nakręcone jak wojenny film akcji, tylko bardziej jako komedia o udawaniu kogoś innego i skrywaniu prawdziwej tożsamości. Takie przynajmniej zawsze miałem wrażenie, że główny nacisk położono na to, żaby jak najwięcej humoru wycisnąć z tej sytuacji wyjściowej - i jak na film o takiej koncepcji, to mi takie rozegranie wątku armii Hunów nie przeszkadza. Nie nastawiałem się w każdym razie, że kolorowa animacja Disneya będzie się w większości działa na polu bitwy, czy coś.

Odpowiedz
Zgadzam się, ALE "dzianie się" to nie tylko akcja, odniosłem wrażenie że w tym filmie zwyczajnie za mało jest treści. Pomimo tego że Mulan zdobywa odpowiedni trening wszystko to jest, bo ja wiem, statyczne? Zupełnie jakby film stał w miejscu.

Odpowiedz
Mulan jest spoko przez pierwszą godzinę. Ostatnie 1/3 filmu to głównie walka,. Nic niezwykłego ale wcześniej wprowadzono tyle postaci pobocznych, żołnierze, zwierzaki, wszyscy praktycznie znikają. Nawet Herkules lepiej poradził sobie z tym problemem. Postaci jest mniej i mają większy wpływ na ostatni akt.

Odpowiedz
[Obrazek: glakXil.jpg]

Odpowiedz
Chryste, te remake'i wychodzą z częstotliwością filmów Vegi. Jeśli nie częściej.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon