Filmy na podstawie gier.
W film "Uncharted" uwierzę jak zobaczę odchudzonego Filliona na zdjęciach z planu. Ten projekt miał już tyle dat premiery, reżyserów i Drake'ów, że na każdy nowy news o nim parskam śmiechem. Najnowszy termin sugeruje wciśnięcie się w hajp czwórki, co dodatkowo nie wróży zbyt dobrze. "Horrible Bosses" bardzo lubię, ale nie wiem czy kolo da sobie radę z Indianą Jonesem XXI wieku...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Pedro Pascal na Nathana Drake'a.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Wy się nie znacie. Tylko Jeremy Renner.

Najwyraźniej nie tylko ja uważam, że to dobry wybór.

[Obrazek: jeremy_renner_as_nathan_drake_2_by_natsu...4lgia0.jpg]

Odpowiedz
Jak ten pizduś będzie miał cokolwiek wspólnego z filmem "Uncharted" to nie pójdę do kina przez dwa lata :)
--
Laozi

Odpowiedz
Pierwszy raz spotykam się z oskarżeniem wobec Rennera o pizdusiowość. Gość nie jest pięknisiem, ma surową mordę, a choć jest przypakowany, to daleko mu do idealnie rzeźbionych modeli.

Odpowiedz
Surową mordę? Ma gładziutki pyszczek pięciolatka. Wzrostem też mu dorównuje. Drake'a może zagrać tylko Fillion, jeśli przestanie zjadać ludzi w całości. Ewentualnie Dean Winchester, jeśli przestanie odwiedzać kosmetyczkę.
--
Laozi

Odpowiedz
Fillion ma już 150 lat i nie ma żadnej "star power", więc poruszajmy się jednak w granicach rzeczywistości.:) Renner i gładki ryj - dobre!

[Obrazek: tumblr_mtvj45kLud1rkrivho1_500.jpg]

Odpowiedz
Fillion też jest znany jako Nerd God i Sony doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego na nim między innymi był wzorowany Nathan Drake. I dlatego jego obecność w filmie może wyciągnąć z piwnic do kin niezliczone rzesze nerdów.

No, ale nieważne. Nie zanosi się aby ani pierwszy, ani drugi mieli zagrać w filmie "Uncharted". Dlatego trzymam kciuki za Deana Winchestera :)
--
Laozi

Odpowiedz
(25-07-2014, 12:26)military napisał(a): Fillion ma już 150 lat i nie ma żadnej "star power", więc poruszajmy się jednak w granicach rzeczywistości.:)
Prawda, aczkolwiek gdyby taką marką zajął się np. Marvel to byłaby duża szansa, że wezmą kogoś bez wielkiego star power. Więc pomarzyć można :)

(25-07-2014, 12:31)Hitch napisał(a): Fillion też jest znany jako Nerd God i Sony doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego na nim między innymi był wzorowany Nathan Drake. I dlatego jego obecność w filmie może wyciągnąć z piwnic do kin niezliczone rzesze nerdów.
A tam. Nerdy to nie jest dobry target. Nerdy pojda - chocby po to, zeby ponarzekac. Nie mowiac juz o tym, ze to jest niski procent widzów.

Odpowiedz
Aż sprawdziłem co to za Winchester - bez jaj.:) To dopiero gładka pupka niemowlaczka, mógłby reklamować męskie perfumy obok Ryana Reynoldsa. Skąd wytrzasnąłeś taką pipeczkę?:)

Odpowiedz
Przecież napisałem, że ma moje błogosławieństwo pod warunkiem, że przestanie chodzić do kosmetyczki, która mu przycina zarost co do milimetra :)

Jensen Ackles to bardzo spoko aktor z jednego z najlepszych seriali ever - "Supernatural". Przez dziewięć sezonów przekonał mnie zarówno do swojego talentu, jak i do tego, że mógłby nosić pierścień Francisa Drake'a. Choć nie ukrym, początki były ciężkie. Miałem go za straszliwego pedryla, ale z czasem się chłopak wyrobił.

Oprócz niego, w sumie, jeszcze Josh Halloway byłby zajebisty w tej roli. Pasuje twarzą, posturą i zdolnościami.
--
Laozi

Odpowiedz
No, wreszcie cos madrego Hitch. Za Josha Hollowaya masz propsa. Jakby zagral w Uncharted to bym kupił ten film na DVD potem nawet jakby był kloaką. :)

Odpowiedz
Ok, Holloway, mogą kręcić.:)

Odpowiedz
http://www.cdaction.pl/news-38965/ekranizacja-space-invaders-jednak-powstanie-ale-zajmie-sie-nia-kto-inny.html
Hail to the king, baby!

Odpowiedz
Dzisiaj donoszą, że Arya z GoT, jest kandydatką do roli Ellie w ekranizacji The Last of Us.

Po pierwsze, czy wam też nie bardzo widzą się te wszystkie ogłoszone i potencjalne ekranizacje, robione na podstawie gier, które przecież same w sobie działają jako świetne filmy? Nie potrzebny mi kinowy Uncharted, który prawie na bank nie da nikomu tyle frajdy co gry, w dodatku z aktorem, który nie będzie ani Filionem ani Drake'em. Tak samo ekranizacja The Last of Us. Zastanawiam się, co oni mogą scenariuszowo/realizacyjnie włożyć do tego filmu, by stanowił on jakąkolwiek wartościową alternatywę do gry i nic mi nie przychodzi do głowy.

W ogóle dlaczego cały czas ekranizuje się jedynie gry, które przecież same oparte są na filmowych motywach, lub próbują udawać kino. A potem wychodzi w praniu, że jak pozbawić grę gejmpleju i wyciągnąć z niej samą fabułę/świat/motywy, to zostaje słabizna totalna w porównaniu z tym, co na tym polu oferuje kino.

Tyle jest przecież świetnych (i popularnych) growych franczyz, opartych na ciekawych konceptach, które nie mają wielu odpowiedników w holiłudach. Na kiego chuja mi film o Maxie Payne'ie, który przecież sam jest siódmą wodą po kisielu zrobionym z dziesiątek podobnych mu filmowych bohaterów.

A co do wyboru Maisie Williams - na razie to tylko plotka, w dodatku moim zdaniem mało wiarygodna, bo...no właśnie - dziewczyna jest z kompletnie innej bajki. Do Aryii pasuje, ale w roli Ellie potrzebna jest dziewucha, która sprawia wrażenia bardziej naturalnie ogarniętej, a nie mały tomboy. Wątpię by Druckmann (jego udział to jedyna rzecz, która jakoś przemawia za tym projektem), brał ją na poważnie.

Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Cytat:Dzisiaj donoszą, że Arya z GoT, jest kandydatką do roli Ellie w ekranizacji The Last of Us.

Nie. Nie chcę jej.

Cytat:Zastanawiam się, co oni mogą scenariuszowo/realizacyjnie włożyć do tego filmu, by stanowił on jakąkolwiek wartościową alternatywę do gry i nic mi nie przychodzi do głowy.

Mogą tylko spieprzyć ideał.

Ale jeśli już mają krecić, to niech pójdą drogą wytyczoną przez Camerona. Casting zwykłych nastolatek, które mają charyzmę i z profilu psychologicznego pasują do wzorca. Może ona?

[Obrazek: tumblr_static_photo_on_2013-10-02_at_15.05.jpg]

Odpowiedz
(26-07-2014, 00:52)Mental napisał(a): Casting zwykłych nastolatek, które mają charyzmę i z profilu psychologicznego pasują do wzorca. Może ona?

ewentualnie mogą poszukać 4chan /r/

Odpowiedz
Wedle mnie mogą nawet po burdelach w Tajlandii szukać. Byle nie brali żadnej Elen Pejdż czy innej rezolutnej gwiazdeczki. Młody Connor to był chłopak z ulicy i trudno sobie wyobrazić lepszego aktora w tej roli.

Odpowiedz
Pierwsze wrazenia ze zwiastuna HITMANA z CC:

The trailer shows a vision of the character that will be more or less familiar depending on the gaming style of various Hitman fans. If you play the games with a rigid adherence to stealth and quiet movement, this trailer won’t look much at all like your Hitman. If you’re an “all guns blazing” player, it will be more familiar.

Nara.

Odpowiedz
Czyli to będzie kontynuacja tamtej części? Bo ponoć Olyphanta też chcieli wziąć.

"If you’re an “all guns blazing” player, it will be more familiar."

Ja p... Jaki jest sens grania w "Silent Assassin", żeby przechodzić to jak zwykłą strzelankę. Pomijam to, że większości misji nie dawało się tak pzrejść.

Koleś ma wciąż niewygolony łeb... Ja p...2

[Obrazek: hitman-agent-47-rupert-friend.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon