Flashpoint (20??)
(01-11-2016, 10:14)Szpeku napisał(a): Prędzej Cyborg wyleci z kalendarza niż Flash

Nie wiem czy doczytałeś, ale JUŻ NIE MA PREMIERY Flasha! :P Chyba, że to pochopna decyzja serwisów internetowych.

Oba filmy pójdą do kosza. I nie będę po nich płakać.

Odpowiedz
No tak, bo zamiast robić filmy o nowych postaciach, lepiej kręcić pierdyliard, nudnych jak cholera, Batmanów =/
Idąc tym tokiem myślenia, skoro nie opłaca się robić takiego "Flasha", to po cholerę ludziom sequel "MoS"? Lepiej wrzucić w to miejsce: "Batman 2", "Batman 3" i jakiś spin-off np. "Bat-girl"...

(01-11-2016, 09:39)Juby napisał(a): O kurka! XD Dopiero news na filmwebie uświadomił mi, ze to już TRZECIA rezygnacja ze stanowiska reżysera tego filmu!

Technicznie rzecz biorąc pierwsza, bo Miller i Lord oficjalnie reżyserami nigdy nie zostali. Mieli napisać scenariusz, więc wszyscy założyli, że film też wyreżyserują. A Smitha podobno WB samo wywaliło, bo wolało oddać projekt w ręce kogoś, kto przynajmniej nakręcił jakiś film... Co w sumie miało sens <-- bodajże pierwsza, logiczna i tak pozytywna decyzja tego studia od dłuższego czasu.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Cytat: to po cholerę ludziom sequel "MoS"? Lepiej wrzucić w to miejsce: "Batman 2", "Batman 3"

W miejsce sequela MoS niekoniecznie, ale w miejsce Aquamana, Cyborga czy Shazama... why not? :)
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Na obecny czas, tylko Batman jest pewny, potem sequel MoS, bo Johns się napalił aby przywrócić klasycznego i oczywiście sequel Suicide Squad bo osiągnął plan minimum, z Aquamanem to też nic pewnego.

A jako fan Batmana nie miałbym nic przeciwko filmom o Batmanie, Batwoman (nie mylić z Batgirl), czy o Nightwingu. Jeśli byłyby to lepsze filmy niż ewentualny Flash. Wszak i tak robią te filmy pod Batmana czyli mrok, deszcz i powaga ;)

Odpowiedz
Ta, zwłaszcza Justice League. Powaga po całości.

Cytat:bo sprawdziłem rozpiskę planowanych dat premier filmów DCEU na BoxOfficeMojo i... 23 marca 2018 został usunięty!

O, coś się ruszyło :P

Odpowiedz
Nie wiem jaki będzie Justige League.
Age of Ultron z kolei w trailerach stylizowany był na mroczny film, a ostatecznie był o 180 stopni inny niż we zwiastunach.
Trudno wyrokować o gotowym produkcie po trailerach które można montować wedle uznania, a to, że Warner starał się niejako kontynuować stylistykę Nolana i elementy świata Batmana to fakt.

Odpowiedz
Szkoda, że znów się zbierają czarne chmury nad projektem DCEU, bo ze wszystkich zapowiedzianych filmow, które nie są JL ani Batmanem, na ten czekam najbardziej. Flash jest super, nawet zacząłem kupować regularnie Flashe od Egmontu.

Odpowiedz
Z całego DC poza Batmanem i Supermanem jestem jako tako zainteresowany WW, Green Lanternem i właśnie Flashem.

Cytat:Nie wiem jaki będzie Justige League.
Na razie wiele wskazuje na to, że
ale oczywiście mogę się mylić.

Odpowiedz
Na razie to wyszedł jeden teaser, trudno zwiastować, szczególnie, że Geoff Johns wreszcie ma to kontrolować, ale kto wie, First Class też miało być chujowe, a było zajebiste.

Odpowiedz
Miało? Nie przypominam sobie.

Ten jeden teaser jest nędzny, a to w sumie wszystko, co na razie widzieliśmy, a więc na chwilę obecną wszystko wskazuje, że film będzie nędzny (w dodatku w 1.78:1, co już zmniejsza o 50% szansę na to, że pójdę na niego do kina - dajesz, Juby!)

Naprawdę ciekawią mnie wyniki w BO tych wszystkich filmów o Aquamanach, Cyborgach i Flashach - póki co DCEU w BO jakoś sobie radzi, ale jeśli dalej będą robić coraz gorsze filmy, jak to było do tej pory, to w końcu się wykopyrtną - i co wtedy? Zostanie chyba tylko przemianować DCEU na Extended Batman Universe, chociaż jak tak dalej pójdzie to nawet i to może nie podziałać.

Odpowiedz
No jasne, że miało, użycie nieznanych postaci, mniejszy budżet, bardzo zła reklama i brak jakiegoś hype'u, a sam film wyśmienity, topowy (moim zdaniem) wśród adaptacji.
Na razie, to czuję, że to będzie prosty film jak pierwsi Avengers, wszystko na to wskazuje, wyciekła nawet fabuła o ile się potwierdzi i nie jest skomplikowana, raczej taka prosta, płynna i fajna, zobaczymy jak to się na ekranie będzie prezentowało.

Odpowiedz
Kurde czekam na newsa że Affleck rezygnuje.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
To wtedy już naprawdę będą mieli katastrofalną sytuację, bo Affleck to tak naprawdę ich ostatnia w tej chwili deska ratunku.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
(01-11-2016, 23:47)Gieferg napisał(a): na chwilę obecną wszystko wskazuje, że film będzie nędzny (w dodatku w 1.78:1, co już zmniejsza o 50% szansę na to, że pójdę na niego do kina - dajesz, Juby!)

Też pewnie nie pójdę. ;) Ale z lepszych powodów (bo film pewnie wyjdzie w wersji rozszerzonej po 3-4 miesiącach, bo nie chcę dokładać nawet złotówki filmowi Snydera).

Nie wiem jak kasowo poradzą sobie pojedyncze postacie DC, ale jedno jest dla mnie jasne - JL zarobi mniej do BvS. Może nawet mniej od SS.

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/the_flash/warner-bros-hires-king-arthur-scribe-to-do-a-page-one-rewrite-of-the-a148465

Oho. Będą zmiany. Joby Harold zatrudniony do napisania scenariusza.

Odpowiedz
Ciekawa informacja, czyli w 2018 już raczej premiery nie będzie, ciekawe czy wstawią na to miejsce City Sirens.

Odpowiedz
Co za dorobek scenopisarski. Bezradność Warnera jest rozbrajająca.

Odpowiedz
Cytat:ciekawe czy wstawią na to miejsce City Sirens.

Ten film nad którym jeszcze nie zaczęli pracować? FOR SIUR!

Odpowiedz
Tak nie zaczeli, że ma już scenariusz.

Odpowiedz
Co? Skąd taka informacja?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości