Frozen
Honest Trailers uderza w sedno :) ale nie zmienia to faktu, że Frozen mi się po prostu szalenie podoba.

Cytat:Może i Lew z Bestią się wybijają, ale Dzwonnik i Pocahontas?
Pocahontas nie widziałem już bardzo dawno, ale Dzwonnik to jeden z lepszych Disneyów według mnie.

Odpowiedz
Dzwonnik to najbardziej niespójny film Disneya, który przed katastrofą ratuje genialne "Hellfire". Największy WTF to, o ile dobrze kojarzę, śpiewające o miłości gargulce (okropne comedic relief) na tle płonącego Paryża podczas rzeźni na Cyganach :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Dzwonnik ma dużo kapitalnych scen i jest fantastycznie narysowany; scena z Sanctuary, Hellfire czy prolog do dziś robią na mnie niesamowite wrażenie. Niemniej wątek przyjaźni Quasimodo z gargulcami jest w istocie trochę dziwny :) Ale to i tak dobry film. Za to książka - znakomita.

Odpowiedz
(11-03-2014, 19:46)Grievous napisał(a): Może jeszcze Mała Syrenka? :)

Co to ma znaczyć? Mała syrenka jest zajebista, czołówka Disnejowskich animacji, dużo lepsza od Frozen.
Terminator 3: Rise of the Machines  7/10
Terminator Salvation  5/10
Terminator Genisys  4/10
Terminator: Dark Fate  . . . ?

Odpowiedz
Poza świetną stroną techniczną (animacja, muzyka) oraz czarnym charakterem (ze świetną piosenką) film jest raczej miałki. Jak dla mnie najbardziej przereklamowana animacja Disneya.

Odpowiedz
Wracając do Frozen...

Disney miał dobry pomysł, po czym zajechał go comic reliefami i wyciągniętym z tyłka przeciwnikiem. Film ładny, ale zupełnie zmarnowany.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Niecodziennie ma się za czarny charakter

Odpowiedz
Akurat pomysł na czarny charakter z Frozen bardzo mi się podobał. Jedna z niewielu rzeczy które faktycznie mnie zaskoczyły ostatnimi czasy w filmach, a zwłaszcza w animacjach.

Odpowiedz
Eee tam, to był przewidywalny twist - w dodatku bez pokrycia.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Frozen promuje homoseksualizm i zoofilię!

SKANDAL!!!

Odpowiedz
Olaboga, ale przehajpowany film. Zupełnie go nie poczułem, wszystko było mi totalnie obojętne, irytowały mnie piosenki, a i ta zimowa sceneria jakoś nieszczególnie mi przypasowała. Na plus na pewno sama animacja i postać Elsy, bardzo interesująca. Tak czy siak straszny przeciętniak. 5/10

Odpowiedz
"Kraina lodu" została właśnie najbardziej kasową animacja w historii kina, i 10 najbardziej kasowym filmem, na jej koncie znajduje się 1 mld 72 mln$.

Odpowiedz
W tym roku 5 najbardziej dochodowych filmów roku to same kaszany (żadnego ie oceniłem wyżej niż 6/10)!
Terminator Genisys  4/10

Odpowiedz
(30-03-2014, 21:04)Bogdan napisał(a): Na plus na pewno sama animacja i postać Elsy, bardzo interesująca.
Laska zamieszkała w lodowym pałacu i była cała happy, że do końca życia będzie sama. Powiedziałbym, że była ostro jebnięta :)

Odpowiedz
No to może bardzo interesująca w swoim pojebaniu? :D

Aha, bałwan był koszmarny.

Odpowiedz
(30-03-2014, 21:24)Mierzwiak napisał(a): Laska zamieszkała w lodowym pałacu i była cała happy, że do końca życia będzie sama. Powiedziałbym, że była ostro jebnięta :)

Ona wcześniejsze lata życia tak na dobrą sprawę też była sama.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
W końcu wersja która mi się podoba :)

Odpowiedz
Po dłuuugim czasie, ale jest nowy odcinek :D

Odpowiedz
to nie jedyny mankament tej bajki - im dłużej o niej myślę, tym gorsza się wydaje fabularnie, a wcale wrażenie pod tym względem na pierwszy rzut oka nie zrobiła.

loading podpis...

Odpowiedz
Leże i nie mogę wstać. HISHE powinno robić sobie dłuższe przerwy między odcinkami, bo wtedy wychodzą im perełki. :D
Terminator Genisys  4/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości