Frozen (2013-2019)
(11-06-2019, 21:03)Grievous napisał(a): Więc skoro zdecydowali się na sequel "Frozen", sześć lat później (w takim czasie to chyba ze trzy części Minionków wysrano), to oznacza że ktoś tam jakiś pomysł ma na ten film.

Podobnie myślałem przy "Iniemamocnych 2" (wiem, że to Pixar, ale zasada ta sama): "Jeżeli zdecydowali się na sequel 14 lat później (!), to ktoś tam jakiś pomysł ma na ten film". A tu zdumiewający zwrot akcji - nikt nie miał żadnego pomysłu!

Średnio wierzę, że "Frozen II" okaże się czymś więcej niż odcinaniem kuponów.
Ogólnie sequele animowanych filmów się nie udają. Takie prawa rządzą światem. Ostatnim dobrym była chyba "Kung Fu Panda 2", a to już sporo lat temu.

Odpowiedz
(12-06-2019, 07:22)al_jarid napisał(a): Podobnie myślałem przy "Iniemamocnych 2" (wiem, że to Pixar, ale zasada ta sama): "Jeżeli zdecydowali się na sequel 14 lat później (!), to ktoś tam jakiś pomysł ma na ten film". A tu zdumiewający zwrot akcji - nikt nie miał żadnego pomysłu!

Średnio wierzę, że "Frozen II" okaże się czymś więcej niż odcinaniem kuponów.
Ogólnie sequele animowanych filmów się nie udają. Takie prawa rządzą światem. Ostatnim dobrym była chyba "Kung Fu Panda 2", a to już sporo lat temu.

Ja wierzę w tę kontynuację. Trailer zdradza, że moce Elsy będą potrzebne - wg mnie to naturalne rozwinięcie jej historii. Boję się tylko o to, że rola Anny będzie zapychaczem. Jak Disney przyciśnie z promocją, a pewnie tak będzie (Elsa w lodówce, na ziemniakach, na żwirku dla kota...) to ma szansę ścigać Króla Lwa - w tym roku możemy być świadkami rozbiciem box office dwa razy!!!
loading podpis...

Odpowiedz
@al_jarid - no nie ta sama, bo Pixar nigdy od sequeli nie stronił, a sami "The Incredibles 2" odkładali się w czasie głównie przez Brada Birda.

Walt Disney Animation Studios w ciągu ostatnich 30 lat zrobiło zaledwie dwie kontynuacje. Fakt, mehowe sequele do mehowych filmów, ale nie nazwałbym bym ich odcinaniem kuponów, gdyż jednak się różnią od poprzedników.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
"Ralpha Demolkę" tez tutaj liczysz jako "mehowy film"?

Odpowiedz
Oglądałem dwa razy. Za każdym razem ta sama reakcja "meh". Sequel jeszcze słabszy.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(12-06-2019, 07:22)al_jarid napisał(a): Podobnie myślałem przy "Iniemamocnych 2" (wiem, że to Pixar, ale zasada ta sama): "Jeżeli zdecydowali się na sequel 14 lat później (!), to ktoś tam jakiś pomysł ma na ten film". A tu zdumiewający zwrot akcji - nikt nie miał żadnego pomysłu!

Bywa różnie. Na przykład takie "Auta 2" pocisnęli przypadkiem po 5-leciu, a takie kontynuacje "Toy Story", "Gdzie jest Nemo?", czy "Potworów i spółki" robili solidnie i przemyślanie (Wyszło trochę gorzej, ale i tak bardzo dobrze.) I nawet taka nielubiana przez ciebie kontynuacja "Iniemamocnych" wyszła moim zdaniem- na poziomie pierwszej części.

Odpowiedz
Oficjalne. Disney won't give Elsa girlfriend (and boyfriend either):
https://www.ign.com/articles/2019/08/25/why-frozen-2-wont-give-elsa-a-love-interest

Abstrachując od seksualności Elzy, to dawanie love interest nie miałoby żadnego sensu, po tym co przeszła w jedynce (gdyż była ekwiwalentem piwniczaka).

Odpowiedz
Piwniczak? Kto to jest piwniczak, gdyż pierwszy raz spotykam się z tym określeniem.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Wygoogluj sobie. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
To jest już zbyt śmieszne :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Tylko właśnie problem, że jedyne co widzę to odpowiedzi na Wykopach i tym podobnych stronach.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
No to dobrze trafiłeś, bo na wykopie są same anonki piwniczaki :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
"Anonki" ? Raczej domyślam się, że piwniczak i z tego co wyczytałem, choć nie lubię wykopu, że to osoby mieszkające i onanizujące się w piwnicy co na zewnątrz nie wychodzą. Przy czym nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim zwrotem. I wiem, że nawet tego samego dnia OGPUEE użył jakiegoś innego zwrotu mi nieznanego, ale już nie chciałem się przyznawać.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Nowy zwiastun!

Odpowiedz
Muszę przyznać, że rozmach jest. Choć dalej nie planuję nastawiać na nie wiadomo co. Jedyne dal mnie zaskoczenie to czarny koleś w skandynawskiej tundrze (#niejestemrasistąmamczarnegokumpla). 

Odpowiedz
Jedna z naczelnych zasad dzisiejszego Hollywood: Każda biała kultura potrzebuje więcej diversity.
Co ciekawe, niebiałe kultury nie potrzebują.

Odpowiedz
Kolejna zapowiedź...

...i nowy plakat
[Obrazek: 901d9a681fd2b2cfmed.jpg]

Odpowiedz
Szczerze to jakoś mi się nie widzi ta animacja , ale to tylko trailer i nie ma co po tym oceniać filmu, zobaczymy jak to wyjdzie. Pierwsza część była świetna.

Odpowiedz
Dwa pierwsze teasery / trailery podobały mi się bo były całkiem klimatyczne, ostatni zwiastun żadnego klimatu nie ma, jest efekciarsko, głośno no i jest irytujacy bałwan. Tyle z mojego zainteresowania tym sequelem :)

Odpowiedz
Jeszcze jeden zwiastun...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon