G.I. Joe: Retaliation (2013)
SonnyCrockett, marudo! Twoje wizje przyszłości nadają się, jak w sam raz do tego tematu: http://forum.film.org.pl/Thread-Prekognicja-czyli-oce%C5%84-film-kt%C3%B3ry-zaraz-obejrzysz ;-)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Szykuje się taki sam syf jakim była pierwsza część, ale pewnie film zarobi niezłe pieniądze i za jakieś dwa lata znowu dostaniemy kolejną część tego filmu.

Odpowiedz
Pewnie będzie kupa, ale przynajmniej Cobra Commander wygląda lepiej od tego z jedynki.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(17-02-2012, 14:13)BezcelowyAlbatros napisał(a): SonnyCrockett, marudo! Twoje wizje przyszłości nadają się, jak w sam raz do tego tematu: http://forum.film.org.pl/Thread-Prekognicja-czyli-oce%C5%84-film-kt%C3%B3ry-zaraz-obejrzysz ;-)
To istnieje taki fajny temat :P Ale po co mam tam się wywnętrzać i zginąć w tłumie skoro mogę w temacie do tego przystosowanym i jakby na temat ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Po zwiastunach wyraźnie jednak widać, że efekty na bank będą lepsze niż te w jedynce. Chociaż to na plus.
Z ciekawości obejrzę ze względu na Willisa:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Akurat ten dziad jest poważnym powodem by jednak nie oglądać :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Dokladnie. Ja ogladam dla The Rocka i rudej Palicki.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
No co wy, scena gdzie Łysy dziad pruje z samochodu karabinem wywołuje u mnie szczery uśmiech:P
No i tym bardziej zachęca do obejrzenia tego crapu:)

Odpowiedz
Pojedynek lata w kategorii PG-13 action:

G.I.Joe VS. G.I.Sly

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Muzykę skomponuje Henry Jackman. Czyli ten sam co jest odpowiedzialny za oprawę muzykę do "X-Men: First Class".

Henry Jackman kompozytorem
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
ZAJEBISTE. Ten film obejrzę z przyjemnością.

Odpowiedz
Wygląda OK, szkoda że niemal wszystko pokazali
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
No cóż, trailer fajny, fajnie też, że pojawi się Willis. Dawno już nie widziałem niczego z nim. Chociaż jedynka była słabiutka i boję się, że dójka podzieli jej los.

Odpowiedz
Za wyjątkiem fragmentu z atakiem na bazę G.I. Joe trailer kozak w chooy. Wszystko radośnie przegięte i bajeranckie na potęgę. Jedynie obecność Bruce'a Willisa trochę boli. Nie mogę już na niego patrzeć. Mam nadzieję, że The Rock mi to zrekompensuje.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Zwiastun gorszy niż pierwszy zwiastun ze świetnym remixem Seven nation army. A na film czekam - jedynka była tak radośnie głupiutka, ze z checia obejrze dwójke. Szkoda, ze nie ma roli dla Brandona Frasera, tho :(
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dupy nie urywa, ale do kina się wybiorę bo zapowiada się lepiej niż cześć pierwsza. Jedynka leżała już na etapie trailera. No i efekty będą lepsze, wreszcie zabrali się za to profesjonaliści.

Odpowiedz
Dwójka będzie równie głupia i naiwna co pierwsza część.
Napakowany pan Kamyk który gra głównie w filmach dla dzieciaków.
Bruce Willis, który coraz częściej gra w filmach dla dzieciaków. Czasy Die Hard 1, 2, 3, Ostatniego Skauta, Pulp Fiction czy Sin City minęły.
Zmartwychwstały Storm Shadow :).
No i źli przetrzymują prezydenta USA żywego, by główni bohaterowie mogli go uratować :).

Odpowiedz
Po za sceną z Londynem, wygląda mniej sztucznie od jedynki. Moze coś z tego będzie.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Czemu Bruce Willis gra Brucea Willisa znowu?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości