G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)
Solo napisał(a):Kaman, ja rozumiem, że dziś można pluć i udeptywać grób "Wolverine", ale ten film przy tamtych to coś bliskie wielkiemu kinu.
"Wolverine" sprawia, że pierwsza "Mumia" wygląda jak "Citzen Kane". Druga jest słabsza, choć ciągle zdatna do oglądania. Jest slapstickowa i przewidywalna, ale ma sympatycznych, porządnie zagranych bohaterów i jest porządnie napisana. Nie jest tylko i wyłacznie falą głupoty, jak "Wolverine", i nie jest ultra-zmarnowanym potencjałem, jak "Wolverine". To przyjemne kino przygodowe naśladujące "Indianę Jonesa".

Zwiastun G.I. Joe jest meh. Nie robi na mnie żadnego wrażenia. Efekty są średniackie, a żadna akcja albo dialog nie sprawił, że muszę obejrzeć to już pierwszego dnia w kinie. Oleje to pewnie, tak jak planowałem.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Solo, jeśli chcesz wrzucać na pierwszą Mumię, powinieneś udać się do tego tematu.

G.I. Joe trafia na listę filmów których nie mam zamiaru oglądać, dotrzymując tym samym towarzystwa Dragonballowi i Street Fighterowi. Obawiam się że nie będę w stanie znieść takiej dawki plastiku i głupoty jednocześnie.

Incredible Hulk, Mumia 3, teraz to - czyżby moda na coraz sztuczniejsze efekty specjalne?

Mierzwiak napisał(a):Solo, jeśli chcesz wrzucać na pierwszą Mumię

Już to zrobiłem, ale ja nie mam - tak ja Wy tutaj - potrzeby wyżywania się na takich śmieciach. :)
Chodziło mi tylko o to, że reżyser złych filmów od "zarania", będzie dalej kręcił złe filmy. I "G.I. Joe" jak mniemam taki będzie.
Ale spoko, nie planuję śledzić wszystkich najdrobniejszych niusów o tym filmie i obsmarowywać ich na tym forum. :)

Ja tam chętnie obejrzę. Spodziewam się miłej dla oka papeczki w stylu Transformerów, choć niektóre ujęcia sugerują, że będzie trochę bardziej dziecinnie. Wciąż jednak oba filmy bazują na zabawkach dla dzieci, więc powinno to nieźle nakreślać oczekiwania widowni. Jeśli ktoś się spodziewa krwawego i ambitnego widowiska... Ten jest zwyczajnie naiwny.

Co do Sommersa - IMO druga Mumia przez pójście na całego w awanturniczą pulpę była jeszcze lepsza. Wczoraj natomiast znowu oglądałem Deep Rising - rewelacja :-). Kupą był Van Helsing, acz w pewnym stopniu kumam, że próbował zrobić to samo co w Mumiach. No ale cosik nie wyszło...

Czeknijcie plakat. Najlepiej stąd . Nic nie poradzę, mnie oczarował :smile:
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Oczarował? Tak teraz mówi się na coś co powoduje że zawartość żołądka cofaja się do jamy ustnej?

W porównaniu z tym koszmarem postery z poszczególnymi postaciami to plakatowa wirtuozeria.

EDIT: klip z filmu (oooostro pocięty) - http://www.aintitcool.com/talkback_display/41240#comment_2691100

Nice shoes. o bosz.

"Oczarował" -są źli, są dobrzy, ich głupie tagline`y i dziwne smugi. Choć rację ma jeden komentator z ZP - baba na górze to Photoshop Disaster. Poproszę o poprawioną wersję. Na pewno się doczekam :wink:

ten plakat to wystarczajacy powód, by kijem nie tykac filmu, o oglądaniu nie mówiąc.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Niektórzy nigdy nie byli dziećmi :)

Jakeś taki mądry to pokaż mi co - poza tytułem - na tym plakacie ma wspólnego z G.I. Joe : )

Dziś potwierdziło się że jednak wyjdzie film dużo gorszy od Transformers pod każdym względem:
http://www.filmweb.pl/Wideo+%22G+I+Joe%22+siej%C4%85+zam%C4%99t+i+zniszczenie+w+nowym+klipie,News,id=53104
Czyżby bubel roku?? No chyba że to jakaś parodia filmów akcji ma być to być może o kiedyś dobrego DVDripa obejrzę.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Gorsze niż TF ROTFL? Niemożliwe, zresztą ten klip przy całej swojej beznadziejności i tak jest lepszy niż rzygowiny Baya, przynajmniej widać co się dzieje.

Tak tutaj widać bardzo dużo- śmieszne plastikowe ludziki, śmieszna i tandetna akcja, żałosny humor i efekty oraz aktorstwo poniżej poziomu krytyki. Wolę jednak rzygowiny Baya:P

Danus napisał(a):śmieszne plastikowe ludziki, śmieszna i tandetna akcja, żałosny humor i efekty oraz aktorstwo poniżej poziomu krytyki.

Właśnie opisałeś Transformery :P
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

No tak nie do końca- co jak co ale efekty w TF to pierwsza klasa a te na tym klipie są żenujące.

Azgaroth napisał(a):Właśnie opisałeś Transformery

Po przedostatnim poście Danusa wiedziałem, że ktoś napisze dokładnie coś takiego :)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://serialomaniak.pl/uzytkownik/TheTwilightArea - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Ja już po pierwszych fotach z tego filmu wiedziałem, że będzie z Dżijajdżoł kupa, a nie sentyment. O ile TF Baya nazwać można produktem, tak nowy film Sommersa po prostu gnojowicą.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Napisz recenzję od razu :P

Tego klipu nie oglądałem, ale po trailerach widziałem szanse na niezłą zabawę.

Recka z AITCN pozbawiła mnie wszelkich wątpliwości co do perspektyw dobrej zabawy na filmie.

I was expecting this movie to be far more jokey, tons of cheese and really serious eye-rolling while groaning. Instead, what I got was a fairly straight adaptation of the script, which I always thought would work as a serviceable all-ages GI JOE movie. Although, this is a bit more violent than I was expecting. Blades can cut, death does happen in this universe, but it isn’t anything out of whack with the rating. I don’t believe there’s any foul language – and all flirtation is kept in very good tastes (ahem, BAY!)

SPOILERY, SPOILERY W RECCE!

KLIK

Widzę, że ubawię się nawet lepiej, niż na Transformers.

[ Dodano: Czw Lip 30, 2009 21:41 ]
G.I. Joe zgromadził przed premierą tylu haterów, że studio zaczyna się martwić.

Może snoby docenią?

Temat zamykam. Jeśli chcecie podyskutować o wrażeniach po filmie, zapraszam do tego tematu
http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=3693

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon