Game of Thrones [HBO] SPOILER ALERT
Jest na necie scenariusz finału i jest gorzej niż nawet freefolk zakładał https://www.reddit.com/r/television/comments/cka4xu/the_game_of_thrones_series_finale_script_is_now/

Odpowiedz
HE KNEW. HE ALWAYS KNEW.
[Obrazek: tumblr_mjkfoi53f71s4i94zo1_250.gif][Obrazek: tumblr_mjkfoi53f71s4i94zo2_250.gif]
http://rebloggy.com/post/my-stuff-game-of-thrones-jaime-lannister-daenerys-targaryen-nikolaj-coster-walda/45212380598

Odpowiedz
(07-07-2019, 23:28)simek napisał(a): Powiedzmy sobie szczerze, że przemiana Danki to najmniejszy problem finałowego sezonu, ma milion innych.

Dla mnie to jest akurat największy problem, ale naturalnie nie zapominam o miliona innych. I wiadomo głupot było co nie miara i właściwie każda postać się cofała w rozwoju, lub była cieniem dawnego "ja". Ale to i tak się nawet nie równa z tym co zrobiono z Daenerys i z całą jej postacią. I akurat teksty o jakiś "zapowiedziać" "foreshadowing" mnie nie przekonują, tym bardziej, że na tle innych postaci z tego świata nie wyróżniała się jakoś większym okrucieństwem, a wręcz przeciwnie. Przy czym mnie przemiana w "Mad Queen", nawet gdyby trwała trzy sezony, też by nie przekonała i dalej czułbym się oszukany, nawet jeżeli tak sobie to Martin wymyślił. Szczególnie, że ja jestem mocnym przeciwnikiem teorii, że jesteśmy obrazami naszych rodziców. Czy zostałoby to inaczej poprowadzone, czy tak jak Benioff i Weiss to zrobili, dalej podchodzi to dla mnie pod zagrywkę a la Rian Johnson. Tani twist, dla krótkiego efektu szoku i cieszenia się z wkurzenia i zawiedzenia wielu fanów. 

[Obrazek: 67874276_1858134257623416_20165979856930...e=5DEC3A58]
Cytat:Her SATANIC MAJESTY'S Request

Tak jasne, od razu zróbcie z niej Szatana, Antychrysta i po prostu największego potwora. :/ 

Może rzeczywiście liczyłem na happyending i że w końcu zasiądzie na tym okropnym żelastwie? Właściwie to jest happyend dla Starków. Ale brałem pod uwagę zły koniec dla Dany, łącznie z tym "niby wyciekiem", gdzie sugerowano, że po prostu lud King's Landing nie będzie chciał jej na tronie, dojdzie do rebelii i ponoć wszystko miało się skończyć widokiem zwłok Daenerys zwisających z murów King's Landing. Tragiczna, przykra śmierć, ale chyba z dwojga złego i tego co otrzymałem, to już chyba wolałbym tę wersję z fanfiction. To i tak dziw, że sam nie zacząłem pisać... No dobra coś tam zacząłem, ale się opamiętałem. Chociaż miałbym zdecydowanie ciekawsze zakończenia.

Jednak to co najbardziej boli, to poczucie zmarnowanych 9 lat! Ciągle to do mnie dociera, ale też jak ten czas leci. W sumie przez te 9 lat recenzowałem soundtrack do każdego sezonu Gry o tron. I niedawno w bólach udało mi się napisać recenzję ostatniego sezonu i wtedy znowu patrząc w przeszłość pomyślałem, że oto minęło 9 lat mojego życia. No cóż, gdyby kogoś interesowała moja ostatni recenzja to zapraszam i dziękuję za poświęcony czas:
https://filmmusic.pl/index.php?act=recki&id=2856

A na przyszłość, po Gwiezdnych wojnach, też po tym co się stało z Harrym Potterem i tymi nieszczęsnymi Magicznymi Stworzeniami i wreszcie po Grze o tron, naprawdę muszę uważać na wszelkiego rodzaju serie. I całe szczęście czytam przedostatni tom Mrocznej wieży Kinga, ale nie jestem aż tak mocno i emocjonalnie zaangażowany. Na szczęście...
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Nie płacz, nie każdy tasiemiec ma takie piękne zakończenie jak "Justified". Bywa...

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Nostalgia Chick dodała swoje trzy grosze nt GoT

Odpowiedz
Prawie trzy godziny pastwienia się nad odcinkiem 8x05, w końcu.

Odpowiedz
Im coś głupszego tym video od Maulera są dłuższe. Na początku nie chciało mi się tego oglądać, gdyż najchętniej bym o tym odcinku zapomniał, choć wiem, że to niemożliwa. :( Jednak spodobała mi się jego analiza wątku Daenerys, gdyż całkowicie się ze mną zgadza i bardzo mocno wrzuca do kosza to całe gadanie o foreshadowing śmadołing. Zresztą argumentuje lepiej pode mnie i porównanie do Luke Skywalkera, kolejnej postaci na którą dokonana zamach. A więc mamy Jake'a Skywalkera i Jacky Stormborn.

Pod koniec miesiąca w Berlinie jest comic-con na którym jestem co roku. I widzę, że przygotowali dużo atrakcji związanych z Grą o tron, łącznie z aktorami, którzy grali Bramna, Nightkinga i Hodora. Jakoś nie mam ochoty na fotkę z Brannem, choć do aktora nic nie mam.

W ogóle jedna moja znajoma jest teraz na urlopie w Chorwacji i na Facebooku i Instagramie publikuje zdjęcia w tym wiele z lokalizacji GoTa. W sumie dobrze, że ja sam zwiedziłem je przed tym sezonem i wtedy naprawdę się cieszyłem je odwiedzając. Pamiętam nawet jak wrzuciłem na Instagrama jakąś fotkę z obwarowaniami, gdzie w tle uchwycił mi się samolot. I wtedy Crov bardzo ładnie mi to skomentował, że to Daenerys na smoku leci. :) To było miłe i zabawne, a nawet trochę zaskakujące. Gdyż Crov był hejterem Nolana i sam mnie nazywał Lolrens. A mimo to zrobił taki miły gest. Ech piekne, dawne czasy niewinności.

Najmocniej przepraszam, znowu trochę odleciałem...
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Plotki na temat kolejnego prequelu:

https://www.comingsoon.net/tv/news/1098741-hbo-will-trace-the-targaryens-history-in-a-new-game-of-thrones-prequel
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Mój stosunek jest oczywisty. Ale dziwię się, że naprawdę te prequele powstają. Według mnie w ostateczności nic z nich nie wyjdzie.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Chciałbym przeczytać dwie ostatnie książki i odhaczyć tę serię raz na zawsze, te prequele chyba nie tylko mi nie są do szczęścia potrzebne. "Ogień i krew" było ok, ale co istotniejsze kawałki z historii Targareyenów można by wpleść w Sagę. Typowe odcinanie kuponów.

Odpowiedz
Nie znam absolutnie nikogo, kogo interesowałyby te prequel czy sequele GOT.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości