Ghost Rider (temat ogólny)
Druga część Ghost Ridera robią reżyserzy, którzy jak dla mnie są jeszcze gorsi niż Sylvester Stallone, Marcus Naspiel (Tropiciel, nowy Conan Barbarzyńca) czy Pierr Morel (Uprowadzona, Pozdrowienia z Paryża).
Łatwo więc zgaduje co z tego wyjdzie, czyli kolejne g...o typu Crank 2 czy Gamer i nawet super R nie pomoże :).

Odpowiedz
A z jakiej okazji Stallone wylądował w tym gronie?

Odpowiedz
(24-08-2011, 15:33)Mr. ?? napisał(a): Łatwo więc zgaduje co z tego wyjdzie, czyli kolejne g...o typu Crank 2 czy Gamer

Jakby wyszło gówno w stylu Gamera, to jestem za :) Możecie mnie zlinczować, ale uwielbiam ten film.

Odpowiedz
Jeśli wyjdzie "gówno" w stylu obu "Adrenalin", to też będę zadowolony :)
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
Adrenalina swoją drogą. Po spożyciu pewnej zakazanej substancji, myślałem, że umrę ze szczęści (i oczopląsu) na seansie drugiej części :)

Odpowiedz
Ja z kolei oglądałem dwójkę bez spożycia zakazanej substancji, a pomimo to czułem się, jakbym ją spożył :)

Odpowiedz
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Ghost Rider nakręcony tanią kamerą, z manierą pierwszego Cranka czy filmików parkourowców? Ciekawe, ciekawe.

Odpowiedz
Zapowiadało się ciekawie, ale film już oficjalnie ma PG-13. Może i będzie zgrywa, ale nie taka na jaką liczyłem.

Odpowiedz
Cudów w tym filmiku to nie ma. No i jak na taki mroczny film jakim to go twórcy jeszcze do niedawna określali to te łobuzy powinny jednak zabic tą niewiastę. Teraz już nie spodziewam się po tym filmie mroku skoro i tak jest PG13. Niech przynajmniej będzie lepszy od tej bezpłciowej jedynki.

Odpowiedz
Na trailerze nie wyglądało tak "tanio". Tam były jakieś blury pewnie i inne filtry. I tu mam problem. Odpicowany CGI Ghost w scenach wyglądających jak kręcone, przez amatorów, tanią cyfrówką? Gryzie mi się to.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+2-26945
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Trailer nawet nawet. Odkąd wiadomo, że jednak nie będzie R podchodzę do tego ze zdecydowanie mniejszym zapałem niż wcześniej, ale i tak jestem dobrej myśli.
A tak btw to te budowle, czy tam świątynie są bardzo klimatyczne, więc już jeden plus jest :) .

Odpowiedz
Film ten był mi całkowicie obojętny i tak od niechcenia włączyłem sobie trailer i jedna rzecz mnie od razu uderzyła. Czyżby oni kręcili ten film w Rumunii? I co lepsze, czy sceny pościgowe nie nakręcili na słynnej trasie Transfogaraskiej. Cholera uwielbiam Rumunię! I jak już mam ten film obejrzeć to tylko dla dobrych widoków.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(18-12-2011, 21:06)Lawrence napisał(a): Cholera uwielbia Rumunię!

Dżuma i aids też uwielbiają Rumunię :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Ups, literę połknąłem :P
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Z tego, co wiem, sporo kręcili w Sibiu w Transylwanii. Moi rodzice natrafili tam przypadkiem na ekipę :)

Odpowiedz
Sibiu piękne miasto. W ogóle cała Transylwania jest genialna jeżeli chodzi o kręcenie filmów. Nie dziwię się, że na scenę pościgów wybrano Transfăgără?an (jechałem po niej) ile tam zakrętów, przepaści i jakich widoków, niestety też nierównej nawierzchni i dołków.

Trochę się tylko martwię i może jestem przesądny, ale inny film jaki nakręcony został w transylwańskiej scenerii to "Bloodrayne", a "Ghost Rider 2" też nie brzmi jakoś super zachęcająco.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
No i poza tym zawsze taniej kręcić tam, niż w USA :).
A odnośnie jakości to weź pod uwagę, że "BloodRayne" kręcił Dr. Uwe w najgorszym momencie kariery, a duet od "Ghost Ridera 2" może się pochwalić dwiema częściami całkiem udanej "Adrenaliny".

Odpowiedz
Chwalić się kupami typu "Adrenalina 2" :) :) :).
P.S. Może w Adrenalinie 3 zagra Nicholas Cage :).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon