Ghost Rider (temat ogólny)
Chyba syndrom Tourette'a pomyliłeś z zespołem Downa :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Cytat:filmem z syndromem Tourette'a, który jest głupi, ale zapewnia świetną rozrywkę

Dla mnie najczęściej, choć nie zawsze, głupi film i rozrywka się wykluczają :D

Odpowiedz
No już nie przesadzajcie :). Oczywiście, że się tego nie da oglądać na co dzień, ale raz na jakiś czas taka "Adrenalina 2" czy inny "Punisher: War Zone" to całkiem fajna zabawa :).
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
Przy "Punisher: War Zone" to ja bawiłbym się, ale gdybym był homo na gay-party, a wkoło lewatywy... :D

Odpowiedz
Tzn. musiałaby być to jakaś szalona impreza, żebym mógł wysiedzieć przed tym 1,5 h i jeszcze się dobrze bawić :)

Odpowiedz
Jakoś nie mam zbyt dobrych przeczuć względem tego filmu mimo że podobało mi się kilka scen w trailerach. Jak już robią tani sequel to przynajmniej ta Rka mogła być, a tu doopa...

(19-12-2011, 03:01)Anielski_Pyl napisał(a): Przy "Punisher: War Zone" to ja bawiłbym się, ale gdybym był homo na gay-party, a wkoło lewatywy... :D

and the most idiotic comment award goes to...
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Cytat:and idiotic comment award goes to...

No co Ty, Gifi, settingu nie czaisz? Masz w tyłku miotłę? :) Przecież w tym zdaniu zawiera się wszystko, co czuję i myślę o War Zone ;)

Odpowiedz
Rumunia? Christopher Lambert? Widzę że film podąża ścieżką Bolla. Wszystkie amerykańskie filmy kręcone w Rumunii mają u mnie duży minus na starcie, bo wiadomo że kręcą tam tylko ze względów finansowych, a nie dlatego że chcą. Ghost Rider w Rumunii, no super, czekam na Batmana w Zawierciu.

Odpowiedz
(19-12-2011, 17:11)military napisał(a): Ghost Rider w Rumunii, no super, czekam na Batmana w Zawierciu.

O sorry, ale akurat z tym porównaniem nie moge się zgodzić. Gdyż to, że w Rumunii jest zdecydowanie taniej coś nakręcić, plus tylko dlatego, że Uwe Boll tam kręcił nie oznacza, że jest to kraj nienadający się do kręcenia dobrych filmów. Wręcz przeciwnie kraj jest świetny i naprawdę wystarczy spędzić tydzień w Transylwanii, aby poczuć ten niesamowity klimat, który od razu podsuwa do głowy pomysły na ciekawe filmy.
"Ghost Rider 2" to pewnie będzie kupa, ale na pewno nie przez lokalizacje w jakich został nakręcony. Na razie to uznaję za jedyne plus tej produkcji i jedyny powód dlaczego wypowiadam się w tym temacie.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
W Zawierciu to nawet Uwe Boll by nie miał czego kręcić, tam nic nie ma :P U mnie to chociaż spiczasta wieża i dużo batmanów ;) Częstochowa Pozdrawia :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(19-12-2011, 17:11)military napisał(a): czekam na Batmana w Zawierciu.

Jesteś z Z-cia?

A Ty Sonny se nakręć Batmana na grzybkach za Tesco :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie jestem z Zawiercia, ale byłem w Zawierciu i wiem, co tam jest, to znaczy nic.:) W przypadku GR chodzi mi już choćby o samą estetykę - GR to amerykański bohater i powinien śmigać motorem po amerykańskich miastach. Wtedy kręcone tanią kamerą widoczki byłyby przynajmniej ciekawsze. Rumunię można pokazać ładnie - żaden problem - ale ten styl moim zdaniem do niej nie pasuje.

Odpowiedz
Że niby w Zawierciu nie ma niczego ? A jeden z największych super-hero:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DSrlsMQQuYk[/youtube]

A co do filmu. Gorszy od jedynki nie może być.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(20-12-2011, 00:33)shamar napisał(a): A Ty Sonny se nakręć Batmana na grzybkach za Tesco :)

U nas batmany nakręcają się same :P na grzybkach pewnie też... :D

Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Czuję się malutki w obliczu aktorskiego absolutu Nicolasa Cage. Film nie jest tak radośnie przegięty i świadomie idiotyczny jak to obiecywali twórcy ?Crank?. Fabuła jest skrajnie nieoryginalna. Ale kogo to obchodzi gdy może obcować z guru. Cage po długim błąkaniu się na planach filmów, gdzie niedoceniano jego osobę, pętano jest możliwości, przeszkadzano w zaprezentowaniu pełnej skali posiadanego talentu, w końcu mógł zaszaleć i zrobić to w czym jest najlepszy. Popaść w sceniczną psychozę. Oczarowuje, gdy biega w skórzanej kurtce i wygaduje głupoty, hipnotyzuje, gdy jest cyfrową postacią. Cyzelowane miesiącami sesje motion-capture z ultra realistyczną mimiką z ?Avatara? mogą się schować wobec płonącego żywym ogniem szkieletu wykonującego nieskoordynowane ruchy i dziwaczne gesty obłąkanego rednecka. Zdezorientowana jest reszta ekipy, która nie może się zdecydować, czy robi b-klasowy shit czy kino z ambicjami. Z jednej strony przebłyski montażowego obłędu rodem z ?Urodzonych morderców? skrzyżowanych z ?Family Guy?em?, z drugiej pomysłowe, estetyczne i niebanalne zdjęcia. Ciaran Hinds i Idris Elba nieco zagubieni na ekranie, ale na odsiecz im przychodzi Christpher Lambert, który się wyluzował i zabawił epizodyczną rolą. Kilka zapadających w pamięci scen z płonącą koparką naczyniową na czele. Film tak na 5/10 ale nie nudziłem się ani przez moment.

"I wore a voodoo mask on and off the set because I really believed I was Ghost Rider" - Nicolas Cage. Nuff said.

Odpowiedz
Ghost Rider: Spirit of Vegance został nieźle zjechany, na RT ma 15 % :).

Odpowiedz
Druga część jest słaba, a szkoda, bo efekty, zdjęcia i ogólny wygląd wypadają fajnie. Tylko że akcji tutaj jest naprawdę mało, a przez większość czasu trzeba oglądać jakieś denne zapychacze czasu. Scenariusz jest żenująco słaby i nawet obsada z szalonym Cagem i czarnym Anthonym Hopkinsem na czele tu nie pomaga.

Film jest przerażająco nudny, a na dodatek unika pokazywania Ghost Ridera. Nienawidzę tych obowiązkowych sequeli filmów superbohaterskich, w których bohater traci moc. Trudno o gorszą i bardziej zniechęcającą fabułę. Jak ktoś mógł uznać, że widzowie chcą oglądać bohatera pozbawionego bajeranckich mocy?

Wynudziłem się, ale jakoś dotrwałem do końca, więc z łaską dam 2/10.

Odpowiedz
Dlaczego tam była "inna geneza'? To rimejk czy sequel w koncu?

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No bo to miał być reboot, ale nie chciano rezygnować z Nicolasa Cage'a. Twórcy sami nazwali to requelem czyli połączeniem sequela i reboota, czyli jak dla mnie- "ch*j wie co".
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Co za totalny popierdolenizm. Choć o ile się nie mylę, to już były podobne przypadki.
Zresztą serię "Highlander" można tak okreslać i to chyba każdy sequel. I wcale nie skojarzyło mi się dlategfo, że tu facjata Lamberta była przez 3 minuty.

Sam film gorszy niż 1. Choć niektóre elementy wyglądały chyba lepiej.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon