Ankieta: Jak oceniasz "Ghost in the Shell"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Ghost in The Shell (2017)
Adaptacje mang czy anime zaczynają się rozrastać, ale nawet sami Japońce nie potrafią ich zrobić, już w produkcji jest adaptacja Fullmetal Alchemist i trwają zdjęcia, a Bleach ma mieć premierę w 2017 albo 2018... już nie pamiętam.

Odpowiedz
(23-09-2016, 13:46)Gieferg napisał(a):
Cytat: Jak się ma w domu lodówkę pełną najlepszej jakości polędwiczki wołowej

pics or didn't happen.

Odpowiedz
Scarlett odpada w przedbiegach.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Nowa zajawka, a w weekend pierwszy teaser trailer:

Mam dziwne przeczucie, że to nie będzie dobry film, Scarlett wygląda za bardzo jak cosplay na SDCC, ale zobaczymy, nie chcę wyrokować, bo to tylko przeczucie i może po trailerze będę zachwycony.

Odpowiedz
Wygląda jakby szykowali całkiem wierny remake, z jednej strony może i dobrze, bo nie będzie takiej padaki jaka mogłaby być, ale z drugiej to... po co to w ogóle w takim razie kręcić?

Tak, dolce, dużo dolców, ale jednak odrobina kreatywności przy okazji chyba nie sprawi nikomu problemu? :P

Odpowiedz
No to raczej nie będzie wierny remake, skoro w ogóle mają nie ruszać historii z Władcą Marionetek :)

Ta zrzynka z oryginalnego filmu wydaje mi się kiepskim pomysłem. No i co materiał, to Scarlett wygląda co raz śmieszniej. Ciekawi mnie jeszcze jaki ma akcent..
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Aha, czyli tak oni postanowili wybrnąć z "problemu'" z nagością :/
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ale jaki rimejk? A to już wyszła jakaś wersja aktorska?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A to film aktorski nie może być remakiem animowanego?

Odpowiedz
Myślę że film będzie OK i pewnie na tym się skończy. Z fragmentów które do tej pory opublikowano wyłania mi się - skupiam się na razie na samych obrazach - poprawna, banalna robota której brakuje tego czegoś. Kadry są nudne, pozbawione stylu i wyrazistej wizji. Nie lubię takiego sci-fi na pół gwizdka, a to tutaj wygląda jak np. nowa wersja Pamięci absolutnej. Niby widać jakieś tam pomysły i pracę ekipy projektantów, ale wszystko jest takie... zwykłe. Sfotografowane bez polotu.

Odpowiedz
Wszystko co do tej pory pokazano wygląda... tanio.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
(08-11-2016, 00:17)nawrocki napisał(a): A to film aktorski nie może być remakiem animowanego?

Nie może. Bo to jest wtedy aktorska adaptacja filmu animowanego a nie żaden rimejk :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Hm. Jak bohaterka do niewidzialności się rozbierała, to miało to jakiś tam sens, bo mogła se być androidem z wbudowaną funkcją niewidzialności, której ciuchy już, rzecz jasna, nie miały. Ale jeśli zawdzięcza swoją niewidzialność specjalnemu skafandrowi, to jak on jej maskuje np. twarz? Przecież na pysku skafandra nie nosi.

Dla mnie ten sposób "wybrnięcia" z problemu golizny mówi prawie wprost dużymi literami: PG-13 (nie, żeby to miało być jakieś zaskoczenie, ale tak mogłem sobie jeszcze nadzieję robić). I jak przy wielu filmach jestem z tą kategorią wiekową jak najbardziej w dobrych stosunkach, to kurczę, pewnych rzeczy do PG-13 się nie powinno przykrawać. Ile już było tych filmów złagodzonych względem oryginału, które zresztą robiły klapę? Robocop, Total Recall, Terminator Genisys, Point Break... To się już robi nudne! A teraz "Ghost in the Shell" dołączy do tego grona?

Czy oni tam w Hollywoodzie nie powinni, no wiecie, wyciągać wniosków z porażek? Robią to zresztą, ale bardzo wybiórczo. "Watchmen" robi klapę - Warner zapowiada, że koniec z wysokobudżetowymi R-kami (choć sądząc po "Mad Maksie" czy drugiej części "300", chyba im potem przeszło). "Księżniczka i żaba", uwaga, NIE robi klapy, ale nie sprzedaje się aż tak super - Disney definitywnie kończy z tradycyjną animacją. Sto pińdziesiąt złagodzonych rimejków robi klapę - szykują sto pińdziesiąty pierwszy. Kiedy wreszcie się kapną, że to zła strategia? Jak już zrobią tych "Żołnierzy kosmosu" w PG-13 czy jeszcze później? No dobra, zgaduję - nigdy.

Aha, a w roli głównej stanowczo powinna być Azjatka. Nie chodzi o podobieństwa względem oryginału, bo w niecodziennym rysunkowym świecie Japońców wszyscy są biali i kropka (autorasizm - jest coś takiego?). Ale w takiej historii i w takiej lokacji Azjatka to wymóg. Mój wymóg, znaczy się. No dobra, przechodzę na tryb szczerości absolutnej - wolałbym Azjatkę, bo są ładniejsze :)

Odpowiedz
Brak nagości mi naturalnie przesZkadza. Ale z tego co kojarzę, to w mandze, czy jakiejś tam wersji był skafander. Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
A przy "Deadpoolu" wszyscy gadali, że teraz filmowcy zmienią swoje nastawienie do filmów z R-ką. I co? No i nie zmieniło się ZUPEŁNIE NIC w tej materii. Poza pojedynczym przypadkiem "Logana", choć podobno o R-ce dla tego filmu zdecydowano jeszcze przed sukcesem "Deadpoola".

Może ewentualna klapa "Ghost in the Shell" wpłynie na Camerona, żeby "Alita: Battle Angel" zrobił jak należy, to znaczy bez ugrzeczniania? Nie czytałem komiksu, ale podobno to bardzo brutalna rzecz. Jeśli więc na przykładzie "Ghost in the Shell" okaże się, że aktorskie wersje przerobione na PG-13 się nie sprawdzają, to... Dobra, kogo ja oszukuję? Nic się nie stanie, bo, jak już pisałem, ludzie z Hollywood nie wyciągają wniosków. Stojący za kamerą Rodriguez wprawdzie gustuje w brutalnym kinie, ale nie ulega wątpliwości, że to dziadek Cameron będzie dzierżył stery tej produkcji, a z ciekawostek na IMDb można się dowiedzieć, że James jakieś dziesięć lat temu zapowiadał, że ten film będzie w PG-13, a czerwona krew zostanie w tej wersji zmieniona na zieloną :)

Mam nadzieję, że jednak zmieni zdanie.

I tak, wiem, że nie powinienem zrzędzić na PG-13 w "Ghost in the Shell", skoro go nawet nikt jeszcze bezpośrednio nie potwierdził. Pośrednio niestety zostało potwierdzone, a przynajmniej ja to tak odbieram. Nie pamiętam już gdzie to widziałem, ale w jednym z wywiadów twórców zapytano ostatnio, czy ten skafander to po to, żeby obejść ograniczenia MPAA. A twórcy na to coś w stylu: "Ależ nie. Gdyby film był kręcony z myślą o R-ce, Scarlett i tak nie ganiałaby nago po ekranie". Nie powtórzę niestety, jak dokładnie brzmiała ta wypowiedź, ale dla mnie wydźwięk był taki mocno potwierdzający łagodniejszą kategorię wiekową.

No nic, może bez sensu zrzędzę tu, mając za podstawę głównie swoje domysły. Poczekam do niedzieli, wtedy ma się pojawić pełny zwiastun, i będę mógł ponarzekać na to, co w nim zobaczę :)

Odpowiedz
(08-11-2016, 20:25)al_jarid napisał(a): A przy "Deadpoolu" wszyscy gadali, że teraz filmowcy zmienią swoje nastawienie do filmów z R-ką. I co?
Kto to jest wszyscy?
Wszyscy producenci w Hollywood czy wszyscy w newsach i w komentarzach pod nimi bujając, zupełnie bezpodstawnie, w chmurach?

Odpowiedz
Całe szczęście film z "ganiającą" nago Scarlett już powstał, więc mogą sobie tego GitS wsadzić między własne, nagie pośladki ;)

Odpowiedz
I wyszło że naga Scarlett to nie jest specjalnie apetyczny widok, więc nie powtarzajmy tego. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Scarlett to bardzo ładna kobieta, problem tkwi w tym, że ma specyficzną twarz i w tej peruce wygląda momentami śmiesznie, a już na pewno (mimo tak charakterystycznej fryzury/peruki) nie jest podobna do Major... a to jest problem.

Co do cycków, ma bardzo fajne cycki i na pewno lepiej by to wyglądało z cyckami, a, że ich nie ma, to znaczy, że będzie PG13, a to jeszcze bardziej pogłębia moje przeczucie, że to będzie albo słaba adaptacja, albo odbębniona bez zaangażowania, co skończy się tym, że wszyscy o niej zapomną tak szybko jak powstała.

Odpowiedz
Juby mode on :)

Fryzura to klapa. Włosy z przodu są co najmniej kilkukrotnie za rzadkie i trochę za krótkie, wygląda jakby jej ktoś przewiesił przez głowę dużą, czarną skarpetę i tyle :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon