Ghostbusters
[Obrazek: Ghostbusters-Logo.gif]

Uznałem że przydałby się osobny temat, skoro właśnie się kręci trzecia część (czy też reboot? idk.).

Pierwsze dwie części Pogromców duchów to wielkie kasowe hity lat 80-tych, klasyki sci-fi ze świetną obsadą i masą humoru. Obie oglądałem kilka razy w dzieciństwie, ostatni raz trafiłem na dwójkę w tv w wakacje 2013 i znowu dobrze się bawiłem. Na pewno w przyszłym roku do nich wrócę i trójkę też chętnie obejrzę, choćby ze względu na Kristen Wiig i Kate McKinnon w obsadzie.

Dziś opublikowano pierwsze oficjalne zdjęcie nowej, damskiej ekipy.
[Obrazek: CJk7RsLWUAAZg1K.jpg]

Tutaj reszta oficjalnych zdjęć
http://www.comingsoon.net/movies/news/460553-who-you-gonna-call-the-ghostbusters-fully-assemble-in-a-new-photo#/slide/1

Reżyserem jest Paul Feig (Druhny). Premiera 22 lipca 2016.

Odpowiedz
To wygląda tak bardzo źle. Uwielbiam Wiig, ale nie cierpię McCarthy.

Mam nadzieję, że będzie to wielka finansowa klapa. A sam film będzie paździerzem porównywalnym do Dragonball Ewolucja :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Nie ogarniam hejtu w necie. Co na tych fotkach wygląda tak fatalnie? IMO do tej pory wszystko na plus.

Przy takiej obsadzie (McCarthy jest na topie) i renomie serii, nie liczyłbym na porażkę finansową. Spodziewam się sporego hitu, zwłaszcza na rynku wewnętrznym.

Odpowiedz
Wiem już dlaczego zatrudnili McCarthy...

[Obrazek: ghostbusters_jul2012-a.jpg]

Ale żeby aż takie bezpośrednie nawiązanie do pierwszego filmu. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Nie wyświetla się.

Odpowiedz
Dałem z innego źródła.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
tak konkretnie to... po co założyłeś temat do takiego gównianego filmu?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Niby lubię Ghostbusters I & II, niby sentyment jakiś jest, ale... coś nie do końca mi w nich gra, szczególnie końcówka tak jedynki jak i sequela pozostawia sporo do życzenia. Tak naprawdę to wracam do nich głównie dla Murraya, a co za tym idzie nową część mam gdzieś.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Może oni rebootują tych drugich Ghost Bustersów?

[Obrazek: agNqY9K_460s.jpg]
[Obrazek: Ghostbusters.jpg]

Odpowiedz
Z obsadzeniem grubego goryla trafili w dziesiątkę.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(11-07-2015, 01:55)shamar napisał(a): tak konkretnie to... po co założyłeś temat do takiego gównianego filmu?

Po to, żeby gupi shamar miał zagadkę i mógł napisać kolejny niepotrzebny post - już 6239. Może niedługo wskoczysz do TOP10 najczęściej wypowiadających się użytkowników forum! Gratulacje. Ciekawe jaką dostaniesz nagrodę? Po cichu liczę na bana. You earned.

(11-07-2015, 10:29)kryst007 napisał(a): Co do tej nowej kobiecej wersji, to tak jak każdy uważam że zapowiada się żałośnie! Jak tylko patrzę na ten wygląd Pogromczyń to od razu czuję, że będzie taki gniot, że aż szkoda pisać :(

No to nie "każdy", bo ja nie. I ciągle czekam na jakiegokolwiek słowo wyjaśnienia, co niby w nowych Pogromcach wygląda tak bardzo źle?

Odpowiedz
Co wygląda źle? Na pewno te nagolenniki z odblaskami, czy co to tam jest. Zresztą te paski na klatach też. Do licha, nie znam się na modzie, ale te kombinezony w całości są straszne, obciachowe, odpychające. Trudno mi uwierzyć, że babki mają w tym czymś tępić duchy, a nie że właśnie zwiały z mamra.

Odpowiedz
Babki mają taką postawę, jakby za karę były na planie. Myślałem, że to tylko na tej nieoficjalnej fotce tak tragicznie wygląda, ale oficjalne niewiele lepsze. Stare filmy ledwo pamiętam, zainteresowanie remakiem zerowe.

Odpowiedz
Juby jestem z Tobą! :) Za kamerą Feig, któremu noga plus/minus jeszcze się nie podwinęła, lubię 3/4 obsady (nie, to nie McCarthy mi przeszkadza a Leslie Jones) i w sumie tyle. Nie mam w tym momencie żadnych podstaw, żeby twierdzić, że to będzie paździerz. No ale hejtowanie filmów w necie urosło już do tak absurdalnych rozmiarów, że specjalnie mnie wasze reakcje nie dziwią, a nawet mam z nich czasem niezłą bekę :).

Odpowiedz
Cytat:ciągle czekam na jakiegokolwiek słowo wyjaśnienia, co niby w nowych Pogromcach wygląda tak bardzo źle?
Połowa obsady wygląda źle - murzynka mnie odrzuca, wygląda na stereotypową black sassy girl i pewnie będzie rzucać tekstami w stylu "y'all be crazy white people", McCarthy jest za gruba jak na kogoś, kto ma walczyć z duchami. Ciuchy prezentują się paskudnie i miast przypominać ubiór ludzi polujących na szkodniki wyglądają gorzej, niż śmieciarze. Nie mam pojęcia po co tworzą ten film, ale może będzie powtórka z Dredda, który też nie zapowiadał się szczególnie, a efekt końcowy był naprawdę fajny.

Odpowiedz
(11-07-2015, 12:53)raven.second napisał(a): Połowa obsady wygląda źle

W nowym Terminatorze 90% obsady wyglądało źle. No i na razie znamy tylko 5 członków obsady (poza czwórką kobitek jest jeszcze Thor w roli ich sekretarki), więc to stwierdzenie zdecydowanie przedwczesne.

(11-07-2015, 12:53)raven.second napisał(a): Nie mam pojęcia po co tworzą ten film

Mam nadzieję, że pomogłem. ;)

Oficjalna fotka ekipy w wyższej rozdzielczości
[Obrazek: 9b69f3b31e.jpg]

Odpowiedz
(11-07-2015, 13:11)Juby napisał(a): W nowym Terminatorze 90% obsady wyglądało źle. 
I jaki zajebisty film wyszedł, co nie? ROTFL
A powyższa fotka jest słaba po prostu - laski prezentują się żałośnie i zarazem usilnie chcą być cool. Nie kupuję tego.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Wyglądają jak zgraja nerdów do której przyłączył się żeński odpowiednik Hightowera z Akademii policyjnej. Starają się być cool w swojej pozie, bo są nerdami które nałożyły kostium superbohatera z bajeranckim sprzętem. Klasyczna reakcja, najczęściej obserwowana latem, w okolicach San Diego w stanie Kalifornia :) Dam im szansę.

Odpowiedz
(11-07-2015, 11:01)Juby napisał(a):
(11-07-2015, 01:55)shamar napisał(a): tak konkretnie to... po co założyłeś temat do takiego gównianego filmu?
Po to, żeby gupi shamar miał zagadkę i mógł napisać kolejny niepotrzebny post - już 6239. Może niedługo wskoczysz do TOP10 najczęściej wypowiadających się użytkowników forum! Gratulacje. Ciekawe jaką dostaniesz nagrodę? Po cichu liczę na bana. You earned.

Zaraz... Zaraz... A to nie Ty dajesz posty typu: "trailer filmu X będzie trwał 2 minuty i 17 sekund" albo "przenieście ten temat do innego działu, zmieńcie jego tytuł bo mi się nie podoba" ?

I napisze ponownie - gdyby zlustrować posty innych to mieliby więcej "niepotrzebnych" ode mnie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Podawanie świeżych informacji o nadchodzących filmach, np. o nowym trailerze i szczegółów dotyczących tego trailera, albo dodane do posta zwrócenie uwagi odnośnie nieporządku na forum, porównujesz do tego co ty wypisujesz?

Najpierw masz problem, że za wcześnie zakładam temat dla SW8. Później masz problem, że takowego tematu nie zakładam do SW9, tylko piszę potencjalną plotkę o kolejnej części w już istniejącym temacie. Teraz masz problem, że zakładam temat dla popularnej serii filmów, do której właśnie wracają w Holly. No i jeszcze to co napisałeś - gówniane filmy nie mogą mieć swoich tematów na forum, zakładajmy je tylko tym dobrym?

Nie zaglądam do wątków pokroju "Homofobia..." i "KFS", więc nie wiem czy Mefisto albo Mental nie mają więcej postów, które nadają się wyłącznie do kasacji, ale z użytkowników, z którymi dyskutuje ty jesteś mistrzem.

(11-07-2015, 14:08)Szaman napisał(a): Dam im szansę.

Szaman, my man. Dobre podejście. Tak ogromny hejt po trzech zdjęciach to zdecydowanie przesada. Dajmy im szansę. ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości