Ghostbusters
:) ...

Załączone pliki Miniatury

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No elo Billyyy :)

[Obrazek: 1DgRnx8.jpg]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Piękne! To oficjalne zdjęcie?

Tymczasem Ernie Hudson póki co nie wie, czy jest in czy out:
https://movieweb.com/ghostbusters-3-ernie-hudson/
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Na różnych fanpejdżach mi dzisiaj to lata, więc chyba coś na rzeczy musi być :O

No chyba, że jakieś stare zdjęcie, ale patrząc na formę Murraya to nie sądzę. Nie wiem.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
A nie jest to fotka ze Scream Awards 2010?

Odpowiedz
Nie wiem z czego się tak cieszycie. Na tym zdjęciu wygląda jak o krok od śmierci. Wygląda jakby całą noc pił z kolegami Ghostbusters, o drugiej w nocy ktoś wyciąga Ghostbuster 2, a rano kiedy leży na kacu i marzy tylko o tym, żeby się wyrzygać i umrzeć Akroyd wpada i mówi "Ej stary, znalazłem jeszcze trójeczkę... weź nie pierdol... ze mną się nie napijesz?"
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Faktycznie Dirk - fejsbuki mnie mogły strollować. Z Cornem też się zgadzam - jak tak Murray będzie wyglądał na planie (a od 2010 roku trochę jednak minęło) to sam może wyzionąć tam ducha.

Odpowiedz
Cieszę się, bo w swojej naiwności liczę, że chociaż ta seria nie zostanie zniszczona nakręconą po latach kontynuacją. Abominacji z 2016 nie liczę (ale kiedyś chcę się zmusić, by ją obejrzeć), poza tym bez problemu można nie traktować jej jako osadzonej w tym samym uniwersum. 
Wprawdzie brak Ramisa to gorzka pigułka, ale może zrobią z niego ducha (zdaje się, że kiedyś czytałem jakoby jego córka nie miała nic przeciwko). Wierzę, że uda się to pociągnąć.

Natomiast, na 95% pewnie wyjdzie kaszan. "Ale póki nie włożę ręki do boku Jego, nie uwierzę..." :D

Pelivarion, Corn - z Billem nie jest jeszcze tak źle. Fotka z tegorocznej gali Złotych Globów:
[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Myślę, że dałby radę.

Odpowiedz
Wiadomo, że da radę - zmniejszy dzienną dawkę alko i będzie git :D W scenach akcji wszyscy staruszkowie pewnie będą zastępowani kaskaderami, więc na luziku. Tym bardziej, że ostatnio potwierdzono udział Murraya w nowym filmie Sofii Coppoli. Do tego zagra też w nowym filmie Wesa Andersona.

Odpowiedz
Tym bardziej, że sceny akcji w GB polegały na tym, że strzelali z proton packs, więc generalnie stali w miejscu. Nie ma tu skakania, pościgów ani bijatyk. Nie widzę problemu.

Odpowiedz
Kibicuje, żeby to się udało a jednocześnie żenuje mnie to, że mieli TYLE lat na nakręcenie kontynuacji a robią to dopiero na ostatnią chwilę.

a najlepiej z nich trzyma się Hudson.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ponoć wszyscy chcieli kontynuacji, tylko nie Murray, bo miał konflikt z Ramisem (zażegnany dopiero na łożu śmierci tego drugiego), a poza tym nie podobał mu się sequel i źle wspomina pracę na planie.
Wprawdzie do trójki w formie gry jednak wrócił, choć pewnie trwało to jeden dzień, nagrał swoje kwestie, zainkasował czek, po czym mógł się w spokoju napić. 

Ot, kaprysy gwiazdy. 

Sytuacja podobna do Indy'ego IV. Film też powstał o wiele za późno.

Odpowiedz
Pogromcy ponownie pojawią się w kinach 10.07.2020

https://movieweb.com/ghostbusters-3-morbius-release-dates-sony/

Odpowiedz
A ja nawet nie wiedziałem, że jest teraz prowadzona jakaś kampania przeciwko temu filmowi, głównie ze strony obrońców Ghostbusters 2016. Jakby co całkiem interesujące video:

/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Murray potwierdza, że będzie w GB3... Tak jakby.

https://movieweb.com/ghostbusters-3-bill-murray-legacy/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości