Ghostbusters (1984-2020)
było.com.pl
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A tymczasem, wkrótce pierwszy trailer:
https://movieweb.com/ghostbusters-3-afterlife-trailer-release-date/
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
W poniedziałek pierwszy zwiastun, na razie plakat...
[Obrazek: a73eebcc0224e665med.jpg]

Odpowiedz
Jest też parę fotek:
https://movieweb.com/ghostbusters-2020-poster-photos-trailer-release-date/
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
TASM, TMNT, Pogromczynie, no i część pierwsza Pogromców.
W czym jeszcze było coś co sprawia, że chmury stają się niebieskie/zielone i złowrogo wirują?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Hmm... jeśli rzeczywiscie ten film będzie dział się na wsi to.. tak lipa trochę

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Przemalować te chmury na czerwono i mamy zapowiedź kolejnego sezonu "Stranger Things".
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Może cross-over czy coś tam. Przynajmniej nieoficjalny. Sprawia takie wrażenie

Odpowiedz
Zgodnie z zapowiedzią...

Odpowiedz
Sam nie wiem, ta mała okularnica nawet fajnie gra, Paul Rudd taki stonowany, zaś dzieciakiem ze Stranger Things już mi się zaczyna ulewać, niech się zdecyduje czy chce być chłopcem czy dziewczynką, ale generalnie jestem zaintrygowany, choć do samego końca czekałem na coś mocnego i... Się nie doczekałem.

Odpowiedz
Polski tytuł „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”.

Odpowiedz
Ja wiem że to film o duchach i takie tam, ale do kroćset fur beczek! kto wszedłby do takiego spróchniałego domu? Nie mówiąc o zamieszkaniu tam. Do tego znowu dzieciaki geniusze z zabitej dechami wiochy jeżdżące autami, obsługujące jakieś skomplikowane i nieznane urządzenia. Na ten moment kompletny brak podstaw bym chciał to obejrzeć.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Nie zniechęca jak zwiastuny remake'u ale też jakoś niespecjalnie zachęca. Spłynęło po mnie i tyle, choć przeniesienie akcji na wiochę akurat na plus.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(07-12-2019, 00:02)zombie001 napisał(a): Przemalować te chmury na czerwono i mamy zapowiedź kolejnego sezonu "Stranger Things".

Dokładnie takie miałem odczucia oglądając zwiastun. Żadni Pogromcy duchów, ale właśnie 4. sezon ST. Nawet zwiastun nie zdradza, że to komedia.

Odpowiedz
Meh.

Od poprzedniego kupsztala będzie na pewno lepsze, a i nawet uwierzę że wyjdzie z tego sympatyczne kino familijne, ale po Ghostbusters jednak bardziej spodziewałem się stricte komedii, niż "Stranger Things" w wersji filmowej. Nie czekam, ale też nie skreślam.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ten trailer mnie nie porwał, ale zwiastuny mają to do siebie, że w zależności od tego kto je montuje, może im przyprawić dowolną stylistykę.

Dla mnie najważniejsze, że ten film nie emanuje tym smrodem "soft-rebootu", jaki mieliśmy nieprzyjemność odczuć przy poprzedniej części, czy też ostatnio przy Terminatorze. Lepsza taka spokojna zajawka, niż gdyby wypchali ten trailer po brzegi masą nieśmiesznych żartów, cytatów z oryginałów i zakończyli go klasycznie scenką humorystyczną, jak np. przy Wonder Woman albo poszli po całości w nostalgię, tutaj myślę, że zmontowano to z głową i bez przesady.

Odpowiedz
Cytat:smrodem "soft-rebootu"

Gdzie w tamtym reboocie było cokolwiek "Soft" ?
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Nawet oficjalnie nie nazywa się ich soft-rebootami, bo producenci udają, że nie są to bezczelne cash-graby kopiujące wszystko scena w scenę, ale użyłem takiego terminu z przyzwyczajenia.

Odpowiedz
Podoba mi się, że nie pałuje się oryginałem. Podoba mi się, że chce być czymś samoistnym, ale nie odcinającym się na siłę jak ostatni Terminator.
Nie wiem tylko, czy idą w dobrym kierunku. Jedynka była w duchu Reagnowskiego zakładania biznesu, to jednak film o przedsiębiorczych naukowcach. Trójka mogłaby być o startupie nawiązującym do upadłego biznesu, ale i tak czekam na więcej.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Nie jestem fanem oryginałów, kobieca wersja nie jest wcale dużo gorsza od tamtych filmów, ogólnie nie jara mnie konwencja w której leje się kisiel a duchy to jakieś śmiszno-straszne stworki, potworki i inne kreatury. No, jara jeśli idzie za tym coś więcej jak w Soku Żuka gdzie jest całe fantastyczne tło i komiczna wizja zaświatów.

Póki co nic ciekawego i trudno mi ocenić w jaką to celuje widownię.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon