Ghostbusters (1984-2020)
(28-01-2016, 01:13)Grievous napisał(a): Z drugiej strony, wiele zestawień najbardziej oczekiwanych produkcji 2016 roku, umieszcza ten film w swoich szeregach.

Wytwórnia smaruje więc się pojawia. Chyba jednak bardziej wiarygodny jest wszechobecny hejt "maluczkich"?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Oby tylko nie stało się, że jak film okaże się klapą to wymówką będzie, że to dlatego, że widzowie są szowinistyczni i nie są jeszcze gotowi na kobiecy Pogromców Duchów.

A w ogóle to jak to uznać, jako "remake", reboot", "sequel" tylko z innymi bohaterami?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Hejt wziął się z niezrozumiałego dla mnie przekonania, że Pogromcy duchów, którzy są sympatycznymi filmami i nic poza tym, są jakimiś nietykalnymi klejnotami kinematografii, a ich nowa wersja z żeńską obsadą to jakiś zamach na... pies w sumie wie na co. Internety są dziwne.

Odpowiedz
U mnie to w sumie nie hejt, tylko totalna obojętność. Hejtowałem Fantforstik, ale tam zwyczajnie chciałem, żeby film poległ (because fuck you Fox that's why), tutaj mam to gdzieś.

Cytat:Filmu raczej nie obejrzę, ale bardzo ciekawi mnie wynik finansowy w Box Office.

Same here.

Remake Total Recall poległ, Robocop poległ, Point Break poległ, Ghostbusters - kolejny z serii nikomu niepotrzebnych remakerebootówrecośtam też polegnie :P
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Remake Nowej nadziei nie poległ. ;)

Odpowiedz
Juby o TFA, Lolrens o tym, jak go odrzucili znajomi po krytyce TFA. Zluzujcie juz :).

Odpowiedz
Trailer 3 marca.

Odpowiedz
Myślałem, że ktoś wrzucił to
[Obrazek: 398671.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
To wojsko, ta policja. Ten stan zagrożenia. Czy wszystko dziś musi być takie serio z kijem w dupie?
Robimy komedię, komiks, bajkę ale musi być jakaś bitwa, militaria, powaga podkreślająca, że to serio się dzieje...

[Obrazek: 1175_1.6.jpg]

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(28-01-2016, 02:15)Mierzwiak napisał(a): Hejt wziął się z niezrozumiałego dla mnie przekonania, że Pogromcy duchów, którzy są sympatycznymi filmami i nic poza tym, są jakimiś nietykalnymi klejnotami kinematografii, a ich nowa wersja z żeńską obsadą to jakiś zamach na... pies w sumie wie na co. Internety są dziwne.

Nie, no jedynka to uber klasyk przeciez. W Stanach to komediowy top i kulturowy fenomen 80s przeciez.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
A oto czarny charakter:
Jakby to powiedział Walu z Blok Ekipy - średnie.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Gdyby nie logo na końcu powiedziałbym, że to jakiś poważny blockbuster o zagrożeniu dużego miasta.

Nawet plakaty są mhroczne...

Serio, nawet komedie ogarnia gritty-mania?

Odpowiedz
Powazny blockbuster? Z tym bardzo kreskowkowym potworem? Nieeee
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Czarnym charakterem będzie skrzydlaty z Gremlins 2?

Odpowiedz
Bo następny będzie mash-up "Ghostbusters v Gremins"

Odpowiedz
Ogladalbym.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
(16-02-2016, 13:52)shamar napisał(a): [Obrazek: 1175_1.6.jpg]

Tak jak przy teaser posterze Jurassic World, nie mogli sobie darować tej tandetnej mgiełki w tle?

Odpowiedz
Nie bo ma być mhrocznie :)

Odpowiedz
Do Ghostbusters akurat taka mgiełka pasuje idealnie.

Odpowiedz
Co z tego jak plakat i tak ssie? To przecież logo pierwszej części zrobione na wypukłe/błyszczące się + mgiełka w tle + najoczywistszy możliwy tagline. Lenistwo, którego wykonanie trwało pewnie z 10 minut.

Zobaczymy co pokaże zwiastun, bo po tym jak Sony odpuściło Superbowl, jest to jedyny z nadchodzących w te wakacje szlagierów, do którego nie opublikowano jeszcze żadnego materiału promocyjnego poza plakatami/fotkami.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon