Gotham City Sirens
R jest słynne od czasu jak zaczęło wychodzić z podziemia. Wiesz... Ukrywane przez lata a tak wyczekiwane i wielbione przez zboczeńców-miłośników makabry. To taki powrót R do pierwszej ligi. A w sumie kolejna próba naciągania widzów na wydawanie kasy kiedy wszystko już zawodzi.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Mam nadzieję, że pomysł żeby obsadzić Megan Fox w roli Poison Ivy już nieaktualny bo inaczej to będzie tragedia

Odpowiedz
A to nie była jakaś plota?
Zresztą Ayer już nie ma nic wspólnego z tym projektem, nowa reżyserka i scenarzysta. O castingi akurat jestem spokojny bo DC akurat w tym nie zawodzi z reguły.

Byle tylko Black Canary nie była black :P a na sama Laurel Lance czekam bardzo, wystarczająco zmarnowali aż trzy podejscia do Kanarka w "Arrow", czas na filmowe, poprawne przedstawienie tej postaci.

Odpowiedz
Mi się marzy Hendricks jako Poison Ivy

Odpowiedz
(09-07-2018, 12:42)shamar napisał(a): To taki powrót R do pierwszej ligi.

Tylko że nawet ten powrót jest taki trochę udawany. Bo jakoś dziwnym trafem ta R-ka prawie zawsze pociąga za sobą niższy budżet - tak jak i tutaj zapowiadają. Czyli dokładnie tak, jak to się przez ostatnich kilkanaście lat działo. Więc dużej zmiany w podejściu to ja nie widzę.

Odpowiedz
[Obrazek: 1*1LPBUmm5gjoDfet6AzMf1A.gif]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Zły temat.

"Gotham City Sirens" i "Birds of Prey" to 2 zupełnie odrębne projekty.

Przy czym obecność HQ ma więcej sensu przy tym pierwszy, nie realizowanym, ale widocznie WB wie lepiej :)
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
GCS chyba przeobraziło sie w Birds of Prey i nie powstanie w pierwotnej formie..zresztą jaki jest problem zamknąć wątek milionow filmow z Robbie w jednym temacie.

W BoP zwyczajnie villainami będą GCS (Black Canary, Huntress, Oracle/Batgirl vs Catwoman, Poison Ivy i Harley) idę o zakład.

Odpowiedz
To 2 odrębne projekty, realizowane na podstawie dwóch, różnych, serii komiksowych.

Niezależnie czy GCS jest martwe, czy czeka na swoją kolej - ZŁY TEMAT.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Dobra, załóżmy temat oddzielny dla filmu który póki co zapowiada się na to samo co ten tylko z innym tytułem i reżyserem :)

Patrząc na wszystkie doniesienia dla mnie GCS=BoP i o obu można pisać w jednym temacie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości