Grand Theft Auto (seria)
Wiedziałem, że pojawi się taki komentarz. Wiedziałem :)

Odpowiedz
Było mi miło być obligatoryjnym cwaniakiem :)

Pamiętaj - gdy okazje na czerstwe suchary pozostają niewykorzystane, gdzieś na świecie umiera kaczątko.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Czułość grzyba, dobre.:) Powinno byc w opcjach - X / Y sensitivity czy jakoś tak, w większości gier jest. W GTA domyślnei mi nie przeszkadzało, to nie sprawdzałem.

Odpowiedz
Pada mam już opanowanego w 90%. Jest niesamowicie :) A GTA5 to najlepsza giera, w jaką grałem. Jadę sobie Trevorem, nagle słyszę odgłosy strzelaniny, zjeżdżam na parking, a tam gliny w starciu z dwoma złodziejami. Zabijają ich, ja łapię walizkę z kasą i spierniczam. Trzy gwiazdki. Zupełnie randomowy incydent, w ogóle nie planowałem brać tej forsy. Cudowne to jest.

Odpowiedz
Dziwię się, że najpierw nie zabiłeś policjantów.

Odpowiedz
Za dużo ich tam było - szybciej wyszło wziąć kase i w nogi. Zresztą i tak mnie zapali. Auto, do którego wsiadłem, należało do złodziei i było uszkodzone.

Odpowiedz
Amator ;)

Odpowiedz
Mental po strzelaninie:

"Assume they got our phones, assume they got our houses, assume they got us, right here, right now as we sit, everything. Assume it all. "
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Da się w GTA 5 zbudować postać wzorowaną na stylówie Farrella z drugiego tizera "True Detective 2" (ujęcia jak wjeżdża po schodach)? Brad Pitt z "Adwokata" też spoko, ale wolałbym bardziej w dżins.

Pytam, bo nie widziałem jeszcze w sklepach kapeluszy kowbojskich. Jeśli nie ma kowbojskich kapeluszy, ocena idzie w dół o cztery oczka:)

edit

Mój ulubiony kawałek z mojej ulubionej stacji Non Stop Pop:

Odpowiedz
Nie da. Michael w ogóle nie może nosić nakryć głowy poza kominiarkami i strojami specjalnymi. Franlin nosi tylko skejtowskie czapki z daszkiem, a Trevor czapki z daszkiem dla TIRowców i słomiane kapelusze :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Pytanie do tych, co grają/grali w GTA 5 na PS4 - też macie problem z drgającymi, postrzępionymi krawędziami niektórych obiektów i migającymi cienkimi liniami w oddali? Na tubie jest dużo filmików pt. "jagged, flickering edges" - możecie tam obczaić, jak to wygląda. W telewizorze mam wyłączone wszystkie bajery sztucznie podrasowujące obraz.

Odpowiedz
Słaby anti-aliasing tudzież jego brak. Znajdziesz to w każdej grze, pewnych rzeczy się po prostu nie przeskoczy. Żeby to kompletnie wyeliminować potrzebny byłby sygnał w 4K downsamplowany do 1080p itd.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Wcześniej jakoś nie rzucały misie w oczy te odrapane krawędzie, ale jak zakupiłem nowy tv (Sony KDL-42W705B), to strasznie zaczęło mnie to wkurwiać.

Odpowiedz
Przeczytałem własnie, że wyszła niedawno jakaś łatka v1.10 do GTA 5 na PS4. Wiecie, jak to ściągnąć? Czy może to już się ściągnęło samo automatycznie? Jak to jest na konsoli Sony?

Odpowiedz
W zakładce powiadomienia masz pobrane, a tam listę wszystkiego, co kiedykolwiek się ściągało. Jak tam nie ma to podłączaj konsolę do neta, zakładaj konto na PSNie i wtedy powinno automatycznie się ściągnąć. Jak nie to pod guzikiem options na padzie po najechaniu na kafelek z GTA będziesz miał opcję ręcznego szukania aktualizacji.

Tak czy srak, konto na PSNie jest chyba koniecznością. Nie mówię tu o płatnej usłudze PS Plus.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
OŁ JEA

Rockstar jednak planuje ponoć fabularne dodatki do GTA V :)

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/05/18/rockstar-games-still-exploring-gta-v-story-content-no-new-info-yet.aspx
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Hitch, zajebiście, wielkie dzięki. Już się ściąga aktualizacja (prawie 5 giga).

edit

Aktualizacja 1.10 zdziałała cuda. Większość postrzępionych, migających krawędzi zniknęła.

Odpowiedz
Za takie momenty kocham tę grę (od 4:55 do 5:25) :)

Odpowiedz
Genialne.

Odpowiedz
Toż to gameplay z GTA VI, szkoda, że znowu Los Santos :(

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon