Grand Theft Auto (seria)
W sieci pełno zarzutów wobec tej minimapy i konceptu minimapy w ogóle, ale nie - GTA5 oczywiście idealne, według forum nie ma wad.:)

Odpowiedz
Tzn że mimo spędzenia ponad 100 godzin z tą grą, chociaż ani razu nie pomyślałem że z minimapą jest coś nie tak, to mam uważać że coś jest nie tak, ponieważ tak piszą w sieci?

A wiesz co piszą w sieci o Watch Dogs?

GTAV ma masę problemów, minimapa nie jest jedną z nich, tak samo jak problemem filmu nie jest to, że nie ogarniasz dwóch nazw planet i pięciu imion.

Odpowiedz
(04-06-2016, 19:35)military napisał(a): W sieci pełno zarzutów wobec tej minimapy i konceptu minimapy w ogóle, ale nie - GTA5 oczywiście idealne, według forum nie ma wad.:)
A nie, no jak w sieci jest to sory - minimapa byla ujowa i caly czas sie na nia gapilem tak, ze nie moglem grać. :)

W sumie juz z dwa miechy nie gralem w GTA V, ale przeszedlem te gre dwa razy i nie przypominam sobie niczego, co by mnie jakos wybitne irytowalo. Fizyka i prowadzenie postaci nie zawsze sa idealne, aczkolwiek to przy strzelaninach, w ktorych udzial bralem zwykle uzywajac widoku FPP, gdzie ten problem znika i strzela sie z ogromną przyjemnością. No i misje z łodzią podwodną to nuda, ale były może z dwie.

(04-06-2016, 19:43)Mierzwiak napisał(a): A wiesz co piszą w sieci o Watch Dogs?
:) I co piszą o GTA!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(04-06-2016, 20:54)Crov napisał(a): misje z łodzią podwodną to nuda, ale były może z dwie.
Po zebraniu wszystkich odpadów radioaktywnych łodzią zarzygałem pół łazienki, na tym jednym razie zresztą się nie skończyło. Serio. Akurat wtedy mnie grypa żołądkowa złapała :)

Odpowiedz
Żeby was pocieszyć, powiem, że GTA5 w wersji next gen podoba mi się o wiele bardziej i dalbym 9+ spokojnie.:) Ale jak już mówimy o takim poziomie, to tym bardziej irytują mnie pewne wady.

BTW: jak przesyłać na serwer czy fejsa foty ze smartfona zapisane w pamięci? Bo działa to zupełnie inaczej niż tryb foto w Uncharted.

Odpowiedz
Serwer na zdjęcia z GTA V jest często przeciążony i nie da się przesyłać ich. Ale jak już się uda, są do oglądania na twoim profilu Rockstar Social Club :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(05-06-2016, 06:20)military napisał(a): Żeby was pocieszyć, powiem, że GTA5 w wersji next gen podoba mi się o wiele bardziej i dalbym 9+ spokojnie.:) Ale jak już mówimy o takim poziomie, to tym bardziej irytują mnie pewne wady.
Watch_Dogs w takim razie 10/10?

Odpowiedz
9 z większym plusem. Gram na last genie w WD. Na PS4 może bym dał 10. Ta gra to dla mnie idealna zabawa, świetny świat, na każdym kroku coś do roboty, świetny patent ze smartfonem. Szczerze, to historii nawet nie ukończyłem, ale spędziłem kilkadziesiąt godzin na szwendaniu się po mieście i robieniu zadań pobocznych, i jeszcze będę do tej gry wiele razy wracał, bo to po prostu piękne.

Odpowiedz
Jak to nie ukończyłeś fabuły? W "Watch_Dogs" nie grałem, bo wygląda nudno, ale w innych produkcjach Ubisoftu, różne gadżety i misje dodatkowe odblokowuje się poprzez progres w fabule. Możliwe, że pominąłeś coś istotnego.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Tutaj wiekszość rzeczy odblokowujesz przez misje poboczne. A jest tego tyle, że owszem, ciągle nie wszystko wymaksowane. Jeszcze do tego wrócę i pokończę.:)

Odpowiedz
Kurde, warto bedzie sprawdzic mozliwosci mojego PCta tym modem :)

https://nowloading.co/posts/3930015

Odpowiedz
od 4:15 gameplay:

Wydaje mi się czy zmienili odgłosy broni?

Odpowiedz
No tak, przeciez dlatego jego prezentuja.

Odpowiedz
(10-08-2016, 17:34)Crov napisał(a): Kurde, warto bedzie sprawdzic mozliwosci mojego PCta tym modem :)

Pochwal się, zobaczymy kto ma większ... e... lepszego :)

(10-08-2016, 18:00)Mental napisał(a): Wydaje mi się czy zmienili odgłosy broni?

Trochę mi się skojarzyło z:

Odpowiedz
(10-08-2016, 21:59)Kluski napisał(a):
(10-08-2016, 17:34)Crov napisał(a): Kurde, warto bedzie sprawdzic mozliwosci mojego PCta tym modem :)

Pochwal się, zobaczymy kto ma większ... e... lepszego :)
A nie wiem, nie pamietam teraz jaki mam sprzet a nie chce mi sie sprawdzac. Mam dosc mocna maszyne do montazu i chyba wszystkie tytuly poki co chodzily mi na maksymalnych ustawienaich. :)

Odpowiedz
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Rafiki na quadzie, naparzający z uzi. Epic. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Odpowiedz
Ekstra :) Daj znac jak wyjdzie. Niedawno gralem troche w GTA V znow. Ten mod to moze umilic.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon