Green Lantern (2011)
No ale to niestety nie jest Emerald Dawn :)
Kapitana też niby mniej znam, ale podoba mi się komiksowe kino w tamtych czasach. No i Kapitan jakby nie było nie wali tak plastikiem. No i Evansa mnie nie wkurza jak Reynolds. W ogóle z młodszego pokolenia Evans chyba jako jedyny nie jest gogusiowaty. Tzn jest ale w sposób który mnie nie wkurwia jak ma to miejsce w przypadku reszty tych pajaców.

Odpowiedz
Cytat:No ale to niestety nie jest Emerald Dawn

Moze i nie jest, ale ja tam widzę całą masę elementów z niego żywcem wyjętych.
Do pełni szcześcia brakuje tylko Legiona :evil:

Tak czy inaczej ten film jest już nie tylko na mojej liście pewniaków kinowych ale i tegorocznych zakupów BD.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
A ja mam dylemat, czy iść na to do kina.
Z jednej strony Green Lanterna prawie w ogóle nie znam, a trailery wcale nie zachęcają mnie do poznania tej postaci. Historia przedstawiona w filmie też nie jest jakaś szczególnie porywająca ani ciekawa. Lubię Reynoldsa, ale tutaj wydaje się irytujący. I pewnie będą do co drugiej sceny pchać element humorystyczny przez co film będzie wyglądał jak kolejna część Fantastycznej Czwórki, albo (co gorsza) klon Transformers 2.

Ale z drugiej strony efekty są ciekawe i wypadałoby to jednak zobaczyć na dużym ekranie. Zwykle CGI mi zwisają, ale w tym przypadku chyba zrobię wyjątek.

Odpowiedz
Poziom żenady przekracza jednak moje progi wytrzymałościowe - to już Wolverine wyglądał mniej... głupio. Muzyka a la Incepcja a la Batman Begins a la Każdy Nadęty Hollywoodzki Film Po Roku 2005 też bardziej odrzuca niż zachęcać. A na deser maska i oczy Ryana Reynoldsa - Jeff Bridges z Trona 2 to przy tym fotorealistyczna kreacja.

Odpowiedz
[Obrazek: greenlantern.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ale słitaśny! Jak szczeniaczek.

Odpowiedz
Polska premiera - 29 lipca.
No to poszedłem do kina...

Odpowiedz
Niestety mylisz się, polska premiera jest 12 sierpnia...

Odpowiedz
Wtedy jeszcze nie była.

Mniejsza z tym, w dwa miesiące po światowej premierze raczej nie będę już miał ochoty płacić za bilety do kina, szczególnie że leję ciepłym moczem na 3D. Nie chcą moich pieniędzy to się przecież nie będę narzucał.

Odpowiedz
Coraz bardziej zacząłem się przekonywać do Zielonej Latarni, głównie dzięki ostatnim trailerom, ale skoro polska premiera jest 2 miechy po światowej, to dystrybutor polski mojej kasy nie zobaczy:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Nowy zwiastun: http://comicbookmovie.com/fansites/Wolvie09/news/?a=36546

Scena z podawaniem ręki leżącemu <ok>

Wszystko fajnie poza polską datą premiery :evil:

Odpowiedz
Oo Michael Clarke Duncan jako Kilocośtam :)

Odpowiedz
Nieoglądalny paw. Serio, ale to śmierdzi plastikiem na kilometr. Nie ma chyba w tym zwiastunie ujęcia bez CGI. Słabego CGI. A wisienką na torcie jest Sarsgard z wodogłowiem.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
W sumie jak się przyjmie tę konwencję to nawet zapowiadać się może fajna zabawa. Oczywiście jak człowiek przyzwyczai się do tego pstrokatego otoczenia i tych dziwnych kosmitów to może i to być nawet fajny film. Mam nadzieję.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Pojawił się nowy trailer:

O ile w poprzedniej zajawce znalazłem kilka ciekawych i interesujących elementów, tak ta powyżej całkowicie mnie odrzuciła.

Przepraszam, ale ta wielka, czarna sraka ze śmieszną komputerową twarzą i tysiącami rąk aka Kosmiczne Zuo to żart jakiś jest.

Odpowiedz
No i to mnie najbardziej boli bo zdecydowanie wolałbym Legiona:

[Obrazek: LegionGreenLantern.png]

(choć on się też potem zamienił w jakiegoś mega-gluta)

Odpowiedz
W poprzednim zwiastunie Sarsgaard z wodogłowiem jak stąd do Kansas powiedział że "nigdy nie czuł się lepiej". To dopiero beka :s

Zdanie podtrzymuję - efekciarska, komputerowa sraczka zrobiona od kalki.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Świetnie, już trzeci raz nas o tym informujesz, ale mimo to możemy zapomnieć, więc nie zapomnij nam przypomnieć również przy okazji każdego TV spotu jaki się pojawi :P

Odpowiedz
o ile wcześniejszy zwiastun był w miarę ok, mimo wszechobecnego plastiku, to ten najnowszy perfekcyjnie odstrasza od oglądania całości. Brawo.
ps. każda scena gdzie GL wytwarza te różne zielone bronie, to żenada roku. Sceny wyglądają komicznie i posiadają beznadziejne CGI.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Komiksowe Green Lanterny nie podobały mi się, więc na film specjalnie nie czekam :).
Sam zwiastun nic ciekawego tworzenie broni itp za pomocą mocy pierścienia to jeszcze głupsze niż Superman ładujący się ze słońca :).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon