Gry
Cytat:Tylko nie myśl o platynie w czasie grania w GoW. Skup się na fabule.

Może nie zaraz trzaskanie platyny (oba wymiary z tymi wyzwaniami można spokojnie sobie zostawić po fabule), ale robienie sobie przerw od głównego wątku fabularnego i zajęcie się poboczną zawartością jest wg mnie właśnie wskazane. Historia zbyt często wykręca "jesteś prawie u celu... LOL... a wcale że nie", że granie w nią ciurkiem byłoby zbyt irytujące. No i chyba można pominąć też dużo pobocznych rozmów, które potrafią być całkiem zabawne :)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Nie chodzi mi o to, że ma robić tylko główną fabułę. Chodzi o to, że nie ma się skupiać na osiągnięciach, bo te można zrobić w dowolnym momencie nie tracąc przy tym zbyt wiele czasu.
Wątki poboczne to nadal fabuła.

Odpowiedz
Generalnie to mocno cenię gry, które trzeba przejść tylko jeden raz na platynę, więc zaczynamy od God of War, później Uncharted, później Mafia III i na końcu Batllefield I :)
Na bank w U i GoW będę chciał wbić platynę. A swoją drogą gra tutaj ktoś może w Fifę 18?

@topchoz - pamiętam, że w Uncharted 3 można było każdy rozdział osobno sobie przejść i wtedy ogarnąć znajdźki, tutaj też tak jest?
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Fifa 19. W Fifa 18 grałem rok temu :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=112864

:D :D :D
Warto obserwować bo zabawa jest przednia. Bethesda udowadnia, że każdą wpadke można przebić, Howard ciągle roboty nie stracił :)

Natomiast TES VI stracił swojego kompozytora...gościa który był z tą serią od 2002 roku i dołożył istotną cegiełke do stworzenia kultu serii. Masakra.

Odpowiedz
(11-01-2019, 18:11)Arahan napisał(a): Generalnie to mocno cenię gry, które trzeba przejść tylko jeden raz na platynę, więc zaczynamy od God of War, później Uncharted, później Mafia III i na końcu Batllefield I :)
Na bank w U i GoW będę chciał wbić platynę. A swoją drogą gra tutaj ktoś może w Fifę 18?

@topchoz - pamiętam, że w Uncharted 3 można było każdy rozdział osobno sobie przejść i wtedy ogarnąć znajdźki, tutaj też tak jest?

W GoW w pewnym momencie odblokowujesz teleporty w jedną stronę (wszystkie prowadzą w centralny punkt mapy).
Potem odblokowujesz możliwość dowolnego podróżowania tymi teleportami.

Odpowiedz
Kurcze, za mną 2 godziny nowego GoWa i średnio porywa jeżeli chodzi o rozgrywkę. Tzn. historia jest póki co ciekawa, oczywiście mało co wiem, ale już sam początek mnie zainteresował, zwłaszcza to kim jest Kratos. Niestety jeżeli chodzi o frajdę z gry to widzę, że ta odsłona zatraciła to co miały wcześniejsze.
Przecież w takiej 3 już od początku siekałeś setki wrogów jak pojeb i kręcenie ostrzami sprawiało mega frajdę, a tutaj wrogów jest mniej, są trudniejsi i jakoś tak wszystko idzie dużo wolniej.
Nie jesteś GoWem jakiego pamiętam :(
Jestem delikatnie rozczarowany póki co, ale to tylko 2h więc dam szansę.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(15-01-2019, 02:23)Arahan napisał(a): Przecież w takiej 3 już od początku siekałeś setki wrogów jak pojeb i kręcenie ostrzami sprawiało mega frajdę, a tutaj wrogów jest mniej, są trudniejsi i jakoś tak wszystko idzie dużo wolniej.
Nie jesteś GoWem jakiego pamiętam :(
Jestem delikatnie rozczarowany póki co, ale to tylko 2h więc dam szansę.

Miałem dokładnie takie same odczucia. Później jest trochę lepiej, bo topór im jednak wyszedł :) Niemniej jednak jest jak piszesz. Niestety Dark Soulsy odcisnęły swoje piętno.

Z jednej strony rozumiem trochę decyzję o zmianach, bo jednak pierwotna formuła się mocno wyczerpała i Ascension juz przechodziłem bez wypieków na twarzy. Z drugiej, to nie jest mój GoW i brakuje mi tej spektakularnej rozpierduchy i żonglowania przeciwnikami. Szkoda też, że niepotrzebnie rociągnęli ją przez to assassinowe zbieractwo. Lubiłem zwartą strukturę pierwszych części.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości