Gry

Premiera Ghost of Tsushima jednak nie pod koniec 2020 roku a w wakacje. Przegapiłem wcześniej informacje, że muzyke skomponuje Shigeru Umebayashi, kompozytor pracujący z Kar Waiem czy Zhangiem. 

Odpowiedz
Stylizacja w tej grzej jest tip-top. Nawet jak to będzie typowy open-world z odfajkowywaniem znaczników to i tak ogram z przyjemnością. 

Odpowiedz

Nadgówno dekady

Odpowiedz
Na GOG pojawił się "Blade Runner":
https://www.gog.com/game/blade_runner

Gierka świetna. Jak ktoś nie grał, polecam.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Warto zagrać tylko po to by wyjść na balko i postać w deszczu :) No i pobawić się szukaniem poszlak na zdjęciach jak Deckard

Odpowiedz
Wow! Jak oni to odzyskali to nie wiem - mam nadzieję, że klepną kiedyś jakiś większy tekst na temat, bo podobno cały kod źródłowy zaginął gdy Westwood robiło przeprowadzkę. 

Odpowiedz
Jak ktoś lubi przygodówki, to BR jest jedną z najlepszych w gatunku. Klimat filmu oddany rewelacyjnie (i sporo wzięte z książki). Do tego kilkanaście zakończeń (o ile dobrze pamiętam 13). Na początku gra losuje, kto jest replikantem, więc można zrobić kilka podejść, za każdym razem inaczej. Historia toczy się równolegle do tej z filmu Scotta i co jakiś czas natykamy się na ślady Deckarda (na przykład na strzelnicy - miał wyjątkowo słaby wynik :D).
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
I to jest news dnia ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Wciąż bez napisów, tak? Pamiętam, że dawniej brak literek był dla mnie sporym problemem.

Nieistotna ciekawostka: w grze głosu użyczyła między innymi Lisa Edelstein, czyli Cuddy z House'a.

Odpowiedz
Słuchałem dzisiaj materiału o tej reedycji na kanale Archona, obadaj. Mówił tam coś o literkach, ale nie poświęciłem temu większej uwagi. Podobno BR chodzi też na ScummVM więc być może można odpalić go na... komórce :)

Odpowiedz
(02-09-2019, 21:48)Snappik napisał(a):
(16-08-2019, 20:51)Snappik napisał(a): Oceny:
Epizod 2 - 7/10
Epizod 3 - 9/10 + znaczek jakości za postać Cassidy

Epizod 4 wychodzi 22 sierpnia ;)

Epizod 5 wyszedł ponad 2 tygodnie temu, ale dopiero teraz znalazłem czas aby go przejść. Cóż, jeżeli napiszę, że końcówka to antyTrumpowa agitka to niewiele się pomylę, ale plus jest przynajmniej taki, że zakończeń w grze są 4 (+3 dodatkowe wariacje w zależności od tego jakie relacje udało się zbudować w trakcie podróży z innymi NPC) - każde z nich na swój sposób spoko, nie rozczarowuje, ale brakuje w nich takiego pierdyknięcia emocjonalnego jakim charakteryzowało się jedno z zakończeń w sezonie 1.

Całościowo sequel udany, podchodzi do kwestii rozwoju bohaterów inaczej (bo sterujemy postacią pozbawioną supermocy), ma kilka fajnych scen, ale ostatecznie czegoś jednak zabrakło. Jakiegoś stempla lub lepszej reżyserii. Czasami dało się odczuć, że fabuła jest przeciągana, że kilka postaci wrzucono pod pretekstem ukazania jaki to naród amerykański zły, a Meksykanie dobrzy itd. Jeżeli jednak spojrzy się na to jak na kino drogi to jest dobrze.

7+/10

[Obrazek: fh77O4d.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Na gryonline.pl piszą, że "Blade Runner" rzeczywiście dostał angielskie napisy, co bardzo mnie cieszy :)

Odpowiedz
Wiem, że temat powracający, ale z ciekawości zapytam: ile macie gierek np. na GOGu? Bo teraz patrzę i się dziwię, że uzbierałem 84 tytułów, a nie ma fizycznie możliwości abym to kiedykolwiek przeszedł, ba, wielu z nich nawet nigdy nie uruchomię. No, ale nie przeszkadzało mi to dodać dzisiaj Fallouta NV i Morrowinda do kolekcji - przyda się ;)

Odpowiedz
Co to GOG? :)

Odpowiedz
Taki Steam tylko sie GOG nazywa:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Good Old Games - platforma gamingowa CD Projekt ;)

Ja mam tam 26 tytułów i właśnie młócę w Krew i Wino do 3 Wieśka. Cud, miód i malina.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ja mam na razie dwa tytuły i są to dwa pierwsze Stalkery:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ja od jakiegoś czasu Reevolta znowu zagrywam :) cudowny tytuł.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(29-12-2019, 13:23)Kluski napisał(a): Wiem, że temat powracający, ale z ciekawości zapytam: ile macie gierek np. na GOGu? Bo teraz patrzę i się dziwię, że uzbierałem 84 tytułów, a nie ma fizycznie możliwości abym to kiedykolwiek przeszedł, ba, wielu z nich nawet nigdy nie uruchomię. No, ale nie przeszkadzało mi to dodać dzisiaj Fallouta NV i Morrowinda do kolekcji - przyda się ;)

Nie chce mi się teraz logować, ale kilkadziesiąt, z których zapłaciłem może za 3-4. Podobnie na Steam, Uplay, Epic Store itp. setki tytułów. Nawet nie wiem co mam i w 90% nigdy nie zagram.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
https://www.spidersweb.pl/2020/01/playstation-najlepsze-gry-dekady.html

Nie mogło być inaczej :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości