Gry graficznie niestarzejace sie
Settlers 4 - puściłem sobie ostatnio i wciąż wygląda ślicznie.

Odpowiedz
(15-02-2012, 15:14)Khet napisał(a): Gdyby wybierać tytuły kierując się takim tokiem myślenia, to temat w ogóle nie miałby racji bytu :p Wszystko rozbija się raczej o bardziej subiektywne odczucia. Jeśli jednak jakiś tytuł nadal może się podobać, mimo pikseli wielkości pięści, to chyba nie ma problemu moim zdaniem. Zwłaszcza, że częściej kluczową kwestią jest sam design czy ogólna stylistyka, a nie same technikalia.

Pewnie, że subiektywnie typy, oparte na poczuciu estetycznym. Są i tacy których wciąż jara wygląd Max Payne'a. Wątpię żeby graczy wychowanych na Killzone'ach i Crysisach też zachwycał dzisiaj. Najwyraźniej styl wciąż przypada do gustu. Mnie krajobrazy w Gothicu wciąż się podobają nie gorzej niż gdy ostatnio se grałem w kampanię Bad Company 2 ( no dobra, aż tak efektownych Gothic 2 nie miał za to swoboda poruszania się po świecie mi to niweczyła no i wygląd Khorinis z portu jak z pocztówki :) ). Kanciastość postaci - 2003 rok wydania. Nie wiem czy to się dało zrobić lepiej. Takie drobnostki mi wiszą.
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10

Odpowiedz
No to na przykład:

- Silent Hill 2 (gra wciąż wygląda ślicznie, mimo ponad dekady na karku)
- Rayman (bo to zawsze wygląda ładnie, po prostu)
- Prince of Persia: Piaski Czasu
- Black & White

Odpowiedz
Podpisuję się pod Settlersami 4 - nastawić maksymalną rozdzielczość i wygląda po prostu pięknie.

Odpowiedz
Settlers 4 to chyba w ogóle jedna z najładniejszych strategii 2D w jakie grałem (szczegóły postaci, budowli i otoczenia są świetne nawet dziś). W sumie trójeczka niewiele ustępuje (głównie przez mniejszą rozdzielczość), więc właściwie mogę ją postawić obok kontynuacji.

Odpowiedz
Jak dla mnie grą niestarzejącą się pod żadnym względem jest Lost Planet - jeden z absolutnie najlepszych tytułów, w jakie kiedykolwiek grałem, a zarazem gra, do której wracam co parę miesięcy. To strzelanka idealna, a do tego niesamowicie klimatyczna. Od samego patrzenia na nią robi się zimno.:)

[Obrazek: 4175-3-lost-planet-extreme-condition-for-dx10.jpg]
[Obrazek: lost-planet-extreme-condition_56044_lostplanet-2.jpg]

Odpowiedz
Hitman Blood Money (albo seria Hitman w ogóle) - bo o ile po postaciach widać zmiany, tak lokacje cały czas są ekscytujące, powalają nie tylko dopracowaniem i realizmem, ale też pomysłowoscią.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Jakby się tak zastanowić... TF2 jest trochę zbyt nowe by mówić o starzeniu się graficznym, ale większość gier Valve się nie starzeje. Ja czekam na HL2 EP3. Może wniesie nowości. Po tylu latach powinien, choć nie do końca (Duke jak mogłeś?)

Odpowiedz
Jak już przy Duke'u (jak to się kutwa pisze?) to:
-Duke Nukem 3D
Całkiem ładna grafa jak na 1996. Gdzieś wspomniano Black & White - racja, choć rozdzielczość niektórych tekstur wywołuje uśmieszek politowania. Dodam też, że zarówno dwójka, jak i jedynka HL trzyma się dobrze.
Po prostu Zawór robi wspaniałe gry ze wspaniałą grafą. Świeży przykład - Portal 2!

Odpowiedz
http://en.wikipedia.org/wiki/Jazz_Jackrabbit_2
Idealny przykład gry nie starzejącej się graficznie. :)
Hail to the king, baby!

Odpowiedz
Syberia
Syberia 2
Curse of Monkey Island
Gabriel Knight 2
Phantasmagoria 2
Homeworld
Broken Sword 2
Dungeon Siege
Neverhood
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10

Odpowiedz
Warcraft II i Diablo II, nigdy się nie zestarzeją.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Za gry graficznie niestarzejące się można moim zdaniem uznać największe osiągnięcia na polu gier 2D. Do dziś genialnie wyglądają klasyczne mordobitki 2D, z ręcznie malowanymi tłami. Świetne są gry na enginie Infinity, zwłaszcza te ostatnie go wykorzystujące [Tron Bhaala, drugi Icewind Dale]. No i niektóre stare przygodówki: "Discworld 2" czy wspomniany przez Guzeppe "Full Throttle", a także platformówki, jak "Jazz Jackrabbit". Jeśli chodzi o 3D, to cały czas kapitalnie wyglądają "Doom 3" i "Max Payne", choć ten drugi trąci mychą przy zbliżeniach.

Natomiast niektórzy w tym wątku moim zdaniem trochę przesadzają. I mean, c'mon: "Black and White" się nie zestarzała graficznie? O RLY?

[Obrazek: black_and_white-1.jpg]

Odpowiedz
"Gry graficznie niestarzejace sie". Przecie to prawie oksymoron.
Jedynie te rysunkowe przygodówki się graficznie nie starzeją.

Jeśli miałbym coś wybrać to chyba Tron 2.0.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Patrząc na wypisywane przez niektórych tytuły zastanawia mnie czy są jakiekolwiek gry, które się graficznie zestarzały? ;]
thug life

Odpowiedz
(30-04-2012, 14:27)SonnyCrockett napisał(a): Warcraft II i Diablo II, nigdy się nie zestarzeją.

No, w tym wypadku to i Super Mario Bros czy Bruce Lee na C-64 się nie zestarzały. :P

BUG! - fajna platformówka w jaką pogrywałem - i teraz miło mi się na nią patrzy.

Przygodówki nie tylko w formie rysowanej ale i interaktywnej - wiadomo skoro to są po prostu filmy. Dałem dwa przykłady - to jeszcze jeden:

L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10

Odpowiedz
(02-05-2012, 11:55)Joe Chip napisał(a):
(30-04-2012, 14:27)SonnyCrockett napisał(a): Warcraft II i Diablo II, nigdy się nie zestarzeją.

No, w tym wypadku to i Super Mario Bros czy Bruce Lee na C-64 się nie zestarzały. :P

Jeżeli uważasz że Warcraft II czy Diablo II to ten sam poziom graficzny to tak, ale dla normalnego człowieka jest to nieporównywalne. Warcraft III bardziej przystaje do Super Mario z tym swoim kulawym 3D i pikselowatymi teksturami.

Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Znaczy, że urzeka cię do dziś styl graficzny obu? Spoko. :P

Grywalność to się w nich rzeczywiście nie zestarzała.
L.A. Confidential - 8/10
He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10

Odpowiedz
A ten temat jest o urzekaniu grafiką czy niestarzeniu się, które dla mnie charakteryzuje się tym że nie zgrzytam zębami podczas gry na badziewną grafikę. I w tej kategorii Warcraft II nigdy nie doprowadzi mnie do zgrzytania zębami, a jakiś Quake czy inny Duke Nukem 3D już tego nie osiągną bo w nich widać upływ czasu bardzo mocno.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości