Gry na podstawie filmów
#61
boze jakie złe

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan


Odpowiedz
#62
Moim zdaniem Rambo wygląda fajowo - ale ja lubię celowniczki (połowa mojej kolekcji na Wii to celowniczki), a ten tutaj wygląda na nieźle wyreżyserowany. Krytyka gościa ogranicza się do powtarzania "słaba grafika" (WTF? przecież wygląda OK) i "to celowniczek" (no świetny zarzut).

Chętnie zagram. Jak mi tanio wpadnie.:)

Odpowiedz
#63
Gra wygląda w porządku, klimacik fajny, ale brak swobody ruchu wkurwia strasznie (szczególnie gdy się chodzi po znanych z filmów lokacjach, które chciałoby się pozwiedzać) ale to bym jeszcze nawet przeżył, bardziej wkurwiają etapy składające się w całości z QTE. Np eliminowanie ludzi szeryfa w lesie - wciśnij ten klawisz, teraz ten, teraz tamten, za wolno! "It's over Johnny" i od nowa, dajcie spokój, co to ma być? To już bym wolał żeby ta cała sekwencja poszła jako nieinteraktywny filmik zamiast sie pierdzielić z trzema guziczkami po każdej pomyłce oglądając od nowa to samo.

Dodatkowo wkurzające że, choć Rambo i Trautman nawet gadają swoimi filmowymi głosami, to już drugoplanowe znane z filmów postacie wyglądają zupełnie inaczej (Teasle szczególnie), gadają inaczej, a zamiast wykorzystania filmowej muzyki (która czasami się pojawia) zbyt często mamy jakieś byle jakie plumkanie.

Pewnie przebrnę do końca, ale to raczej gierka na raz. Z każdym zgonem poziom poirytowania wzrasta bo nie mogę tej samej misji spróbować przejśc inaczej jak np w "Tenchu", tylko znowu ta sama ścieżka, te same ujęcia, wszystko to samo. A mogła być taka fajna skradanko-strzelanka, aż szkoda marnowania licencji :(

AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Filmy na podstawie gier. Anonymous 680 101,894 17-08-2015, 10:34
Ostatni post: srebrnik
  Nawiązania do filmów w grach military 92 19,381 24-01-2014, 19:51
Ostatni post: slepy51Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości