Gry na podstawie filmów
Dead Space Extraction to celowniczek, ale bardzo rozbudowany: różne drogi, masa mini-gierek, klimat, fabuła. Jeśli pójdą w tym kierunku, może być dobrze. Z drugiej strony - jeśli pójdą w full jatkę, to też będzie dobrze, bo to Rambo. Chcę wybuchowy łuk i wersję na Wii, żebym mógł grać kontrolerem ruchowym. Niestety obawiam się, że będzie to gra prezentująca poziom produkcji City Interactive sprzed paru lat.

Odpowiedz
Pamiętacie polskie studio, które robi tego budżetowego "Rambo"?
No to wykupili licencję na kolejnego klasyka. [Obrazek: vampire.gif]

[Obrazek: z14473066Q.jpg]

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14473037,Skoro_robimy_juz_gre_o_Rambo__to_czemu_nie_siegnac.html

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
boze jakie złe

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Moim zdaniem Rambo wygląda fajowo - ale ja lubię celowniczki (połowa mojej kolekcji na Wii to celowniczki), a ten tutaj wygląda na nieźle wyreżyserowany. Krytyka gościa ogranicza się do powtarzania "słaba grafika" (WTF? przecież wygląda OK) i "to celowniczek" (no świetny zarzut).

Chętnie zagram. Jak mi tanio wpadnie.:)

Odpowiedz
Gra wygląda w porządku, klimacik fajny, ale brak swobody ruchu wkurwia strasznie (szczególnie gdy się chodzi po znanych z filmów lokacjach, które chciałoby się pozwiedzać) ale to bym jeszcze nawet przeżył, bardziej wkurwiają etapy składające się w całości z QTE. Np eliminowanie ludzi szeryfa w lesie - wciśnij ten klawisz, teraz ten, teraz tamten, za wolno! "It's over Johnny" i od nowa, dajcie spokój, co to ma być? To już bym wolał żeby ta cała sekwencja poszła jako nieinteraktywny filmik zamiast sie pierdzielić z trzema guziczkami po każdej pomyłce oglądając od nowa to samo.

Dodatkowo wkurzające że, choć Rambo i Trautman nawet gadają swoimi filmowymi głosami, to już drugoplanowe znane z filmów postacie wyglądają zupełnie inaczej (Teasle szczególnie), gadają inaczej, a zamiast wykorzystania filmowej muzyki (która czasami się pojawia) zbyt często mamy jakieś byle jakie plumkanie.

Pewnie przebrnę do końca, ale to raczej gierka na raz. Z każdym zgonem poziom poirytowania wzrasta bo nie mogę tej samej misji spróbować przejśc inaczej jak np w "Tenchu", tylko znowu ta sama ścieżka, te same ujęcia, wszystko to samo. A mogła być taka fajna skradanko-strzelanka, aż szkoda marnowania licencji :(

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon