Gry - pytania, dyskusje, popierdółki
Temat wydzielony z działu Pytania i podania, a konkretnie z prostych pytań.

Pytanie do konsolowcow: czy jest jakas mozliwosc podlaczenia PS3 (PS2 tez) do monitora komputerowego?
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Hicz: prawdopodobnie musisz zrobić to samo co z Xboxem - jeśli chcesz mieć HD na monitorze, kupujesz kabel HD i po problemie. Cholerstwo dość drogie - 20 funtów, czyli w Polsce pewnie koło stówy.

Sana: http://www.napisy.info

I moje pytanie: czy w Half-Life 2 przeklinają?

Odpowiedz
Nie, jeden jedyny bluzg zostaje zagłuszony przez spadające kamienie. Żenuła bo gierka i tak dostała kategorię M.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
military napisał(a):I moje pytanie: czy w Half-Life 2 przeklinają?

no military, wreszcie jakies rozsadne pytanie:)

w HL2 nie przeklinaja, po trafieniu z wyrzutni rakiet cialo nie rozpada sie na czesci, brakuje sladow po kulach, zero gore, ogolnie w zestawieniu z HL1 przemoc jest lajtowa.

co nie zmienia faktu, ze HL2 to jedna z 3 najlepszych gier, w jakie gralem.

Odpowiedz
Mental, a znasz jakas fajna i POWAZNA gre tego typu, tzn. inwazja jakiegos pokrzywionego badziewia? Bo sie zastanawialem nad kupnem Orange Boxa, ale zobaczylem na screenach jakiegos psa-robota, pistolet do rzucania rzeczami, ekstra-laske-naukowca... A od Gears of War odrzuca mnie cool-murzyn i zolnierze tak napakowani ze ich miesnie maja miesnie.

Odpowiedz
W sumie nie jestem Mental, ale Military - obejrzyj TO [KLIK] i zrozum. :) Half life 2 pomimo tych niezaprzeczalnych wad i niespójności bez wysiłku zdobywa pierwsze miejsce w dziedzinie 'najlepszej gry - SF'. Jest tak niewypowiedzianie przygnębiający i klimatyczny że trudno to opisać. Jak Valve to osiągnął? Nie wiem, nie mam pojęcia. Komunistyczną stylistyką, strzępkami informacji, które na różne sposoby 'przypadkiem' zdobywamy? Nie wiem.

Jeszcze jeden argument - Orange Box zawiera, poza dwójką, oba epizody (czyt. grania na długie godziny) oraz jedną z najlepszych gier w jaką ostatnio grałem: PORTAL. :)

Odpowiedz
military napisał(a):od Gears of War odrzuca mnie cool-murzyn i zolnierze tak napakowani ze ich miesnie maja miesnie.
Wszystkie postacie w tej grze są w zasadzie cool, murzyn akurat jest chyba najsympatyczniejszy i wiele tracisz nie chcąc się zapoznać z tą znakomitą grą z tak błahych powodów.

Odpowiedz
military napisał(a):Mental, a znasz jakas fajna i POWAZNA gre tego typu, tzn. inwazja jakiegos pokrzywionego badziewia?

HL1:)

Cytat:ale zobaczylem na screenach jakiegos psa-robota, pistolet do rzucania rzeczami

pies-robot - swietna postac, z charakterem. jak zagrasz, przekonasz sie sam. screeny nie oddaja istoty rzeczy (a juz w szczegolnosci podpisy pod nimi). to troche tak, jakby ktos pokazal ci, bo ja wiem - fote ze Screamers przedstawiajaca bruzdy na pustyni i podpisal: "Zmechanizowany kret nadchodzi".

pistolet do rzucania rzeczami (Gravity Gun). powiem tak: uzywanie zadnej giwery nie sprawilo mi takiej przyjemnosci jak wlasnie GG. w ostatnich levelach dojdzie mozliwosc przyciagania motywow oeganicznych. dalej sam sobie dopowiedz:)

Cytat:ekstra-laske-naukowca

lasia jest fajna, to fakt, ale kurde... nie jest glupia jak 99% komputerowych heroin. poza tym w grze nie znajdziesz "wstawek" romansowych ani innego badziewia. relacje miedzy bohaterami sa bardzo chlodne i w sumie okazjonalne.

Odpowiedz
Glut: no wyglada fajnie... Ale co masz na mysli przez "niespojnosc"?

Mierzwiak: To nie sa blahe powody, to tak jakby zrobili swietna gre wyscigowa o kucykach pony, a ja bym w nia nie zagral bo sa w niej kucyki pony. :)

EDIT:
Dobra,wiec proste pytanie: jesli inwazja na Ziemie, to powinienem kupic HL2, GoW czy jeszcze cos innego? Nie gralem w zadna z tych gier, wiec zdam sie tylko na wasze opinie. :)

Odpowiedz
Według ciebie elitarny oddział walczący o planetę (to NIE ziemia) powinien składać się ze szczupłych profesorów w okularach? 8)

Odpowiedz
military napisał(a):jesli inwazja na Ziemie, to powinienem kupic HL2, GoW czy jeszcze cos innego?

HL2

gra jest liniowa, inteligencja ludzkich przeciwnikow dyskusyjna, brak gore i hardkorowej przemocy, ale... lokacje i KLIMAT, oraz pojedynki z trojnogami i wizyta w oblezonym przez mutanty miasteczku... bierz HL2.

Odpowiedz
military napisał(a):Mierzwiak: To nie sa blahe powody, to tak jakby zrobili swietna gre wyscigowa o kucykach pony, a ja bym w nia nie zagral bo sa w niej kucyki pony. :)
Owszem, to jest właśnie idealny przykład błahego powodu.

military napisał(a):Dobra,wiec proste pytanie: jesli inwazja na Ziemie, to powinienem kupic HL2, GoW czy jeszcze cos innego? Nie gralem w zadna z tych gier, wiec zdam sie tylko na wasze opinie. :)
HL2. Takiego stosunku miodu (i długości gry) do ceny, jaki teraz oferuje "Orange Box", nic Ci nie zapewni.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Według ciebie elitarny oddział walczący o planetę (to NIE ziemia) powinien składać się ze szczupłych profesorów w okularach? 8)

Popatrz na wojsko i powiedz mi ilu jest tam Pudzianow. ;) Oddzial powinien sie skladac z ludzi, nie z miesa.

Dobra, wiec HL2.

Odpowiedz
uosobienie kultu:

[Obrazek: beztytuuef1.jpg]

I love this game.

Odpowiedz
male sprostowanie: w HL2 jest od cholery gore, ale nie na ludziach. potowry mozesz kroic, cwiartowac, rozrywac, szatkowac, pilowac, ale ludzkie postaci sa niezniszczalne.

Odpowiedz
military, użyłem słów ELITARNY oddział. To nie są zwykli żołnierze :P

Zabijcie mnie, ale jakiś czas temu zacząłem grać w HL2 i po dwóch godzinach byłem tak niemiłosiernie znudzony, że wywaliłem to w cholerę. Może kiedyś zdecyduję się na drugie podejście.

Odpowiedz
To ja zapytam o Half Life 2 teraz. Czy żeby zrozumieć i móc się nim nacieszyć trzeba mieć zaliczoną pierwszą część i dodatki doń, czy wystarczy wsiąść w dwójkę?

A Gears of War kompletnie mnie nie ruszyło, może za krótko grałem, ale rzucanie się klockiem za nowe schronienie i strzelanie szybko mnie znudziło. Choć to fajna gra może być. ;)

Ja za to polecam Vampire the Masquarade: Bloodlines dla fanów horrorów, wampirów, współczesnego fantasy i RPGów.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
jedyne co musisz wiedziec na temat HL1 to to, ze przylecialy potowry z innego wymiaru i zaczela sie rozroba. jesli potrzebujesz bardziej detalicznych informacji, polecam "OS CZASU WYDARZEN HL":

http://hlstory.hl2-pl.info/timeline.htm

Odpowiedz
Nie pakowałbym się w Almanacha, bo łatwo się można na spojlery z dwójki naciąć. Naprawdę jedyne co musisz wiedzieć to to:

Cytat:ze przylecialy potowry z innego wymiaru i zaczela sie rozroba.

Ja ukończyłem HL1 po przejściu HL2.

Military napisał(a):Glut: no wyglada fajnie... Ale co masz na mysli przez "niespojnosc"?

Noo, brak bluzgów i krwawej sieczki (pomijając Ravenholm) w tak maksymalnie depresyjnej i dopiętej wizji świata jaką prezentuje HL2.

Odpowiedz
Okej, to pytanie numer 2: lepsze niżDeus Ex,inne niżDeus Ex,czy na równi? ;) Bo obecnie ciągle pykam wHitman Blood Money(nie więcej niż tydzień przerwy po odinstalowaniu od czasu premiery :)), a to by znaczyło, że musiałbym odinstalować mojego ulubionego łysola, żeby zagrać w HL2. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości