Gry - pytania, dyskusje, popierdółki
W jaki sposob? Mam laptopa, tu nie mam takiej regulacji obrazu, wszystko sie dopasowuje samo - full automatik.

Odpowiedz
A w ustawieniach grafiki już w samej grze nie masz do wyboru rozdziałki panoramicznej?

Odpowiedz
ustaw rozdzialke gry na 1024x768 i powinienes otrzymac 4:3 z czarnymi pasami po bokach.

Odpowiedz
Ni ma, wtedy wlasnie rozciaga mi zeby dopasowac do ekranu. Musialbym ustawic rozdzialke monitora - 1280x800, ale nie ma takiej do wyboru. Gra jest chyba za stara zeby uwzglednili w niej ws.

EDIT: No ale nawet juz walic rozciagniety obraz - gra zapiernicza jak maly samochodzik. Jak to spowolnic?

Odpowiedz
Mozna chyba sciagnac takie badziewie co specjalnie obciaza procesor by stare gry wlasnie tak nie szalaly. Nie pamietam jak sie to nazywalo a do dwa razy szybszych Commandosow sie przyzwyczailem :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Podobno update ze Steam pomaga.

Odpowiedz
Na dwurdzeniówkach można jeszcze wyłączyć wykorzystywanie jednego z nich (menedżer zadań - 'ustaw koligację' na wybranym procesie).
U mnie pomogło, a mam podobny problem ze starszymi tytułami.

Odpowiedz
Military, jeśli chodzi o obraz:

http://www.widescreengamingforum.com/wiki/index.php/Half-Life
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Super, ale to tylko opis dopasowania 'fov' do ekranu paronamicznego (i z tego co widać odnosi się właśnie do wersji HL ze Steam) :)

Odpowiedz
No ale w końcu o to chodzi, nie? :)

No i wiem, że ze Steam... Ale jeśli to polega na modyfikacji autoexeca (ojej, ale nostalgia...), to powinno i pod starą pójść chyba.

Odpowiedz
Ale to kwestia rozdzielczości, a nie fova:D

Odpowiedz
Jedną chwilę. Military ma rozciągnięty obraz. Więc jeśli upchniesz odpowiednio szersze pole widzenia, to nie będzie rozciągnięty. Si?

Odpowiedz
Rozdzielczość gry nie pokrywa się z fizyczną rozdzielczością matrycy. Zmiana fov jest pomocna, ale nie poprawi to jakości obrazu:)

Odpowiedz
To inna sprawa. Ale military nie narzekał na jakość, tylko na rozciągnięty widok :)

Jak mu się ścieśni widok, to wtedy zacznie narzekać na jakość :P

Odpowiedz
Mieszanie z fovem dziala, D'moon. Przynajmniej w AVP2, z ktorym tez mialem identyczny problem.

Odpowiedz
Po tym, jak wciagnal mnie Half Life, kupilem Orange Boxa. I jestem zachwycony - HL2 wymiata. Portal tez. Ale czy moze mi ktos powiedziec, czy jest jakis sposob zeby w Team Fortress 2 wlaczyc boty?

Odpowiedz
military napisał(a):czy jest jakis sposob zeby w Team Fortress 2 wlaczyc boty?

Nie masz przyjaciol ;(?

Odpowiedz
Nie mam konsoli podlaczonej do internetu.

Odpowiedz
Military: Po pierwsze nie ma, po drugie w TF2 gra się na komputerze, a po trzecie dużo tracisz ;)

Odpowiedz
W sumie to nawet dobrze ze trace. Lepiej nie zaczynac, bo wiem jak takie gry wciagaja, a moim zdaniem strzelanki sieciowe to najbardziej bezsensowny sposob na marnowanie zycia. :) Cos jak tetris. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości