Ankieta: Czy chcia
NIE, poniewa
[Wyniki ankiety]

Half-Life 2 Trilogy FakeFactory's Cinematic Mod
[Obrazek: 8d70e_12914090407e617759913ff.jpg]

wersja dla posiadaczy 32-bitowych maszyn (4 paczki): FakeFactory's Cinematic Mod 10 - LE (Part 1 of 4)

wersja dla 64 bits (7 paczek, w sumie 10 giga): FakeFactory's Cinematic Mod 10 (Part 1 of 7)

The Cinematic Mod features:
- Raise the quite outdated graphical appearance to a state-of-the-art level
- Give the HL2 trilogy a more stressed, darker and minatory look
- Complement the atmosphere with a emotional cinematic music soundtrack, that fits the action on the screen
- Replace the low-resolution textures with high resolution counterparts and more detailed environments (hires melons!)
- Complement the storyline with the unused content from the original games
- Refresh the look and feel with optional new HD models
- Add more replay-value

[Obrazek: 37.jpg]

[Obrazek: 112639_4.jpg]

[Obrazek: 112639_6.jpg]

[Obrazek: 112245_8.jpg]

Odpowiedz
Oho, chyba najwyższy czas nadrobić mega zaległość, kupić HL2 i ściągnąć tego moda. Elegancko to wygląda <ok>

Odpowiedz
Powinni zrobić HL1 na tym engine :)

Odpowiedz
Powinni zrobić HL1 na tym engine :)

Odpowiedz
HL1 się robi - projekt w bardzo zaawansowanym stadium:

http://www.blackmesasource.com/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G32_q_3es8E[/youtube]

Odpowiedz
HL1 się robi - projekt w bardzo zaawansowanym stadium:

http://www.blackmesasource.com/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G32_q_3es8E[/youtube]

Odpowiedz
Błagam, Mental trochę powagi. Black Mesa powstaje w c.... wie ile lat, a twórcy wydają tylko kolejne screeny. To projekt widmo. Coś jak DNF.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Błagam, Mental trochę powagi. Black Mesa powstaje w c.... wie ile lat, a twórcy wydają tylko kolejne screeny. To projekt widmo. Coś jak DNF.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
no ale DNF wychodzi w końcu, nie? cierpliwości zatem, albowiem tylko cierpliwi posiądą Królestwo Niebieskie ;)

Odpowiedz
no ale DNF wychodzi w końcu, nie? cierpliwości zatem, albowiem tylko cierpliwi posiądą Królestwo Niebieskie ;)

Odpowiedz
Akurat w takie fanowskie projekty kultów wierzę bardziej niż w DNF :P
Tak samo liczę, że pogram sobie kiedyś na W7 w UFO:Enemy Unknown z podrasowaną grafiką i DOKŁADNIE taką samą mechaniką gry :)

Odpowiedz
Akurat w takie fanowskie projekty kultów wierzę bardziej niż w DNF :P
Tak samo liczę, że pogram sobie kiedyś na W7 w UFO:Enemy Unknown z podrasowaną grafiką i DOKŁADNIE taką samą mechaniką gry :)

Odpowiedz
Czy w nowej wersji HL2 zamienią Alyx na cycatą meganofoxopodobną seksbombę? Bo jak tak, to znaczy że twórcy moda totalnie nie rozumieją, o co w tej grze chodzi. Tak jak twórcy poprzedniego moda, którzy uraczyli nas m.in. sexy-latino-Alyx.

Odpowiedz
Czy w nowej wersji HL2 zamienią Alyx na cycatą meganofoxopodobną seksbombę? Bo jak tak, to znaczy że twórcy moda totalnie nie rozumieją, o co w tej grze chodzi. Tak jak twórcy poprzedniego moda, którzy uraczyli nas m.in. sexy-latino-Alyx.

Odpowiedz
Jej etniczność i cycatość wpływa jakoś na fabułę? :)

Odpowiedz
Jej etniczność i cycatość wpływa jakoś na fabułę? :)

Odpowiedz
[Obrazek: cinematic_mod_9_new_02.jpg]

Jeśli nie rozumiesz, w jaki sposób to wpływa na fabułę, to znaczy że jesteś na sporo niższym poziomie intelektualnym niż mój szczurek, bo nawet on to wie. Mała podpowiedź: apokalipsa i cool wypindrzone lasie z makijażem nie są dobrym połączeniem.

Odpowiedz
[Obrazek: cinematic_mod_9_new_02.jpg]

Jeśli nie rozumiesz, w jaki sposób to wpływa na fabułę, to znaczy że jesteś na sporo niższym poziomie intelektualnym niż mój szczurek, bo nawet on to wie. Mała podpowiedź: apokalipsa i cool wypindrzone lasie z makijażem nie są dobrym połączeniem.

Odpowiedz
Wiedziałem, że mogę liczyć na typową dla Ciebie kulturę wypowiedzi. Ja przypomnę, że od kilkudziesięciu lat normą jest dbanie o atrakcyjność bohaterów w filmach, później w grach, stawiając je ponad realizmem. Alyx już w oryginale była atrakcyjna, nie wiem skąd zaskoczenie, że kombinują żeby to podkręcić.

Żeby nie pozostać dłużnym - reakcja histeryczna na miarę mojej łazienkowej mrówki, którą sadystycznie trochę przygniotłem myjąc zęby.

[Obrazek: 3051024090_6845552522_o.jpg]

Odpowiedz
Wiedziałem, że mogę liczyć na typową dla Ciebie kulturę wypowiedzi. Ja przypomnę, że od kilkudziesięciu lat normą jest dbanie o atrakcyjność bohaterów w filmach, później w grach, stawiając je ponad realizmem. Alyx już w oryginale była atrakcyjna, nie wiem skąd zaskoczenie, że kombinują żeby to podkręcić.

Żeby nie pozostać dłużnym - reakcja histeryczna na miarę mojej łazienkowej mrówki, którą sadystycznie trochę przygniotłem myjąc zęby.

[Obrazek: 3051024090_6845552522_o.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości