Hellboy (temat ogólny)
Oby tylko plakaty nie były ostatnią dobrą rzeczą związaną z tym filmem.

Odpowiedz
http://filmozercy.com/wpis/hellboy-mamy-pierwszy-zwiastun

Eeeee... yyyy... OK?

Odpowiedz
I to ma być to "mhrrroczne" podejście, inne od filmów Del Toro? LOL. Aczkolwiek nie wygląda to jakoś tragicznie, ten zwiastun zapowiada raczej heheszkowego akcyjniaka bez przesadnych ambicji, takie 6/10.

Harbour < Perlman póki co.

Odpowiedz
Gdzie ten zwiastun?

Ok, jest.
https://streamable.com/6c6tq

1 - nie znam postaci
2 - nie widziałem filmów Del Toro
3 - wygląda nieciekawie jak prawie wszystko co wykorzystuje diabelsko-piekielne motywy
4 - <flush sound>
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Jestem totalnie na nie. Hellboy w stylu Thor: Ragnarok to nie jest dla mnie interesujące wykorzystanie tej postaci to próba wykorzystania trendów dla szarych zjadaczy popcornu. Podtrzymuj też opinie że nie spodziewają się sequeli bo z wszystkich ciekawych motywów wyprztykają się w pierwszym filmie. Trailer to mix. niemal wszystkich komiksów z Hellboyem.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Wygląda beznadziejnie. Jako film i wizualnie.

A trzeba było zrobić trzecią część,
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Czyli zamiast finału trylogii Del Toro, otrzymamy budżetową wersję filmów Del Toro.
[Obrazek: W4lFb0L.gif]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Wizualnie faktycznie bida z nyndzom, natomiast podoba mi się ryj Hellboya; wygląda o wiele bardziej realistycznie i organicznie niż ten Perlmana.

Odpowiedz
Było oczywiste, że to wizualnie nie miało szans zrównać się z Del Toro.

Mam nadzieję, że mimo wszystko, nie odzwierciedla on klimatu filmu. =/
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(19-12-2018, 21:25)Mierzwiak napisał(a): Wizualnie faktycznie bida z nyndzom, natomiast podoba mi się ryj Hellboya; wygląda o wiele bardziej realistycznie i organicznie niż ten Perlmana.

Ja mam własnie na odwrót. Nowy Hellboy nie wygląda zle, ale w porównaniu z Pearlmanem, jego ryj za bardzo zalatuje majkupem. W sensie, widać, że wszystkie te wyolbrzymione rysy twarzy i potężne brwi, to czysty prosthetic i silicon, Pearlman natomiast, z ryja już taki był, przez co jego ekspresja wyglądała dla mnie minimalnie naturalniej.

Sam zwiastun wygląda tanio w kurcze pieczone, ale na film czekam. Ta seria ma niekończący się potencjał, obsada świeta, przeniesienie akcji do Anglii, też sympatyczne.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Komiksów nie znam. Hellboye Del Toro bardzo lubię, to wygląda tak sobie.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Nie znam komiksów, ale kupowałem Hellboya, głównie przez wizualną stronę filmów Del Toro. Tutaj jakieś to wszystko takie szare i nieciekawe. :/ 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Zbyt komediowo to wygląda, szkoda że nie mrocznie. Już kij z charakteryzacją Hellboya, dla mnie może być, ale ta cała otoczka, kurczę trochę Men in Black zmieszane z Deadpoolem, ale to chyba nie ten kierunek.

Odpowiedz
Pewnie to głupie pytanie w kontekście tego typu historyjek, ale jak ten diabeł zakłada płaszcz? Czy najpierw zakłada płaszcz a potem tę rękawicę?
A może nigdy nie zdejmuje płaszcza po prostu?
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Pytanie którego się nie spodziewałem :)

Odpowiedz
Może ma regulowany rękaw? Pracuje w końcu w rządowej agencji, chyba ich stać na porządnego krawca :)

Odpowiedz
Ok, kupuję to wyjaśnienie (przynajmniej do czasu pojawienia się jakiejś ciekawszej teorii) :)
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
[Obrazek: 6iskb461og521.jpg]

lol

Odpowiedz
Gdyby tam była Eva Green ...

Odpowiedz
[Obrazek: DvWVQ6-X4AILOxE.jpg]

Swegen :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon