Homofobia, tolerancja, ustrój i Bóg - wątek światopoglądowy
(29-01-2020, 17:46)Wyatt Earp napisał(a): Wuhan resident reports that some patients are deliberately sneezing/spitting at medical staff or contaminating objects when carrying the virus.

Trochę zombi apokalipsa :)

Odpowiedz
W koncu w Komunizmie wszystko jest dobrem wspolnym :)

Izrael to gift that keeps on giving:

Bo wiecie, NEVER AGAIN:

Records of Israeli arms sales during Rwandan genocide to remain sealed. Supreme Court denies attorney’s petition to reveal defense exports to the African country, citing risk to national security, foreign relations:

https://www.timesofisrael.com/records-of-israeli-arms-sales-during-rwandan-genocide-to-remain-sealed/

We Francji juz sa zakazy krytyki Izraela, bo to antysemityzm, zaczyna sie przepychanie tego w innych krajach. Moim zdaniem sprawa jest powazna...dla mnie :)

Po raz kolejny naziolskie metody i az chce sie zapytac, czy o to wlasnie w tym wszystkim chodzi - robienie ze wszystkich "faszystow" i shaming patriotyzmu jako prostej drogi do Holokaustu (a co samo w sobie ulatwia zmultikulturowienie i przecwelenie danego kraju), a w tym samym czasie samemu prowadzi sie ultra nacjolska polityke:

Israeli High Court Allows DNA Testing to Prove Judaism. Petition filed by Avigdor Lieberman, Yisrael Beitenu and several individuals asking for the DNA testing to prove Judaism to be disallowed is struck down

https://www.haaretz.com/israel-news/.premium-israeli-high-court-allows-dna-testing-to-prove-judaism-1.8439615

Co najlepsze, zdecydowana wiekszosc politykow lewicy w USA nie ma kompletnie problemu z izraelskim nacjonalizmem, a ci z izraelskim paszportem zazwyczaj Syjonizm w pelni wspieraja i to praktycznie we wszystkim. Z jednej strony otwarte granice dla USA (mur z Meksykiem to oczywiscie rasizm) i finalnie wewnetrzna destrukcja pod batem korpo-socjalizmu (Bolszewia 2.0), a z drugiej promowanie narodowo-socjalistycznego ethno-state dla Izraela, najlepiej z murem na kilometr w gore.

Czlowiek z misja od Boga, ktory za wszelka cene zamierza chronic Izrael i Syjonistow, ale jakos niespecjalnie stara sie chronic USA oraz Amerykanow, a mowiac szczerze to chce ich zaorac:

Odpowiedz
Ale to naturalny wirus, czy broń biologiczna z tajnych laboratoriów Jankesów?

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Koles, ktory od lat mieszka w Chinach i prowadzi vlog o swoich doswiadczeniach w CRL, mowi, ze jest zle, komuszo zle:

W niektorych miejscach Chin zawialo postapoakapem - te zakazy wjazdu organizowane przez lokalsow.

To sa akurat wegorze, ale kolo i tak pakerski, attitude level: Chinczyk z remizy:

https://mobile.twitter.com/frenmeet/status/1222775363987824640

Odpowiedz
Nie śledzę specjalnie tematów dot. chińskiego wirusa, dlatego pytam: jest się czym przyjmować czy może media znowu nakręcają psychozę i tak naprawdę nic się nie dzieje?

Odpowiedz
Jak na razie psychozę nakręca forumowy osobnik który już stał się specjalistą w temacie, jak zresztą w przypadku każdego który jest aktualnie na tapecie.

Odpowiedz
No widzisz, juz taki ze mnie polityczny Renaissance Man dla ubogich.

Nie chce mi sie specjalnie odpowiadac na takie zaczepki oraz prywaty i w sumie jak chcesz to rob sobie takie podjazdy do woli, z tego jestes znany, i jest to twoj jakis tam trademark. Spoko.

Natomias prosze trzymaj sie faktow, bo:

a) Nie wypowiadam sie we wszystkich tematach, ktore akurat zra, bo jest masa rzeczy, ktore mnie po prostu nie interesuje, albo niespecjalnie mam pojecie.

b) Nie roszcze sobie monopolu na wiedzę i prawde, choc mozliwe, ze sa rzeczy o ktorych mam pojecie wieksze niz przecietny Janusz z PGR i moze 1-2 osoby na tym forum. No ale bankowo nie wiecej.

c) Nie uwazam, ze nakrecam psychoze, bo zaledwie informuje o sprawach, ktore gdzies tam zra na Twitterze, cala reszta zajmuja duzo bardziej media; nie wymadrzam sie tez kompletnie w temacie, ani nie udaje, ze jestem specem w wirusologii i nic w moich wpisow o tym wirze na to nie wskazywalo. Nie licze wpisu survivalowego, bo to wpis w oczywistym, zartobliwym tonie.

Mowiac krotko, jezeli problem jest osobity to wystarczy dodac mnie do ignorowanych.

(30-01-2020, 13:35)Mental napisał(a): Nie śledzę specjalnie tematów dot. chińskiego wirusa, dlatego pytam: jest się czym przyjmować czy może media znowu nakręcają psychozę i tak naprawdę nic się nie dzieje?

Ciezko powiedziec, w Chinach sytuacja wydaje sie na tyle poważna, ze zamknieto kilka miast i trzyma sie „pod kluczem” kilka milionow ludzi.

Natomiast filmik powyzej traktuje bardziej o komuszym systemie i jego spierdoleniu, a nie wirusie samym w sobie.

Inna sprawa, nakrecanie psychozy i celowe straszenie przez MSM ludnosci jest jak najbardziej nie do wykluczenia, ale sugerowanie tego musialoby byc szerzeniem psychozy samym w sobie, tutaj przeciwko kontroli mediow za którymi ktos i cos stoi.

Mowiac krotko, nie urok to sraczka.

Odpowiedz
(30-01-2020, 13:35)Mental napisał(a): Nie śledzę specjalnie tematów dot. chińskiego wirusa, dlatego pytam: jest się czym przyjmować czy może media znowu nakręcają psychozę i tak naprawdę nic się nie dzieje?

Trzeba raczej poczekać nieco, by móc coś konkretnie wnioskować, ale według mnie może być tak:

- to ta sama histeria (psy-op) co w przypadku SARS itp. Trzymaj lud w strachu, bo się jeszcze ocknie, a tak można wygenerować np. kolejne obowiązkowe szczepienia z taką dawką adiuwantów, że żaden krzem tego nie wychelatuje z mózgu. Najlepsze są foty z lemingami w maskach chirurgicznych, tak jakby one miały chronić przed wirusami. LOL. 

- o ile faktycznie mamy do czynienia z wirusem bardziej zjadliwym niż przeciętny grypowy, może to być np. element wojny gospodarczej USA z Chinami. Zakładam przy tym hodowlę wirusa rzecz jasna, bo sorry, ale sytuacja podłapania go ze źródła, jakim jest rzekomy targ z wężami brzmi jak opowieść kompletnego debila. Pamiętam jak w latach 90-tych straszono "hiszpanką". Pisano, że wirusy rzekomo ją wywołujące obecnie unoszą się w górnych warstwach atmosfery gotowe w każdej chwili zaatakować. Można pierdolca dostać od czytania mainstreamu. 

- w końcu ostatni wniosek: wielki, już w tej chwili globalny test społeczny. Badają zachowania ludzi i instytucji wobec zjawiska, które niebawem pewnie ogłoszą mianem pandemii. 

ps; Tak, na Twój blog zaglądam. Na libnet tylko z komórki kiedy sram. Z peceta wyjebałem, bo to IMO kanał wentylacyjny. Teraz już nie mam najmniejszych wątpliwości. 

Odpowiedz
Cytat:Można pierdolca dostać od czytania

Odpowiedz
Nakręcanie psychozy czy nie, to biura chińskich partnerów pozamykane, dostawy wstrzymane przynajmniej do połowy stycznia. Na chwilę obecną tylko się nudzę w robocie, ale cholera wie czy jak to dłużej potrwa to czy nie skończy się na szukaniu innej.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
O kurde. We Włoszech jest tak źle, że nawet lewicowy elektorat z historycznie super lewicowego regionu głosuje na prawaków:

Jak bardzo trzeba zjebać sprawy, żeby doszło do czegoś takiego?

Odpowiedz
W Hiszpanii non stop o tym... ale akurat nie i tempie budowy szpitali w Chinach, żeby hiszpańscy rządzący, nie zostali skompromitowani.

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
(30-01-2020, 23:02)Mental napisał(a): O kurde. We Włoszech jest tak źle, że nawet lewicowy elektorat z historycznie super lewicowego regionu głosuje na prawaków. Jak bardzo trzeba zjebać sprawy, żeby doszło do czegoś takiego?

I tak sie nie naucza, prawaki cos tam polataja, dokreca fiskalna i kulturowa srube, a to potem wyborcy znow pojda na lewo.

Sporz na USA, progresy spierdalaja na potege z Kalifornii do Teksasu, tylko po to, zeby zaraz i tam przepychac lewicowe rozwiazania, bo Teksas jest przeciez za malo "progresywny", a bez tego ani rusz.

Jednym z glownych punktow polityki Salviniego jest ochrona granic/wod terytorialnych oraz ograniczenie imigracji. Bardzo mozliwe, ze lewicowi wyborcy po prostu na wlasnej skorze doswiadczyli problemow jakie niesie niekontrolowana imigracja i zalaczyl im sie wewnetrzny faszyzm, zwlaszcza, ze imigranci, gdy wchodza do polityki to na dzien dobry promuja wieksza imigracje - wewnetrzny trybalizm zawsze wyplywa, czyli cos, co dla Eurpejczykow jest tematem tabu:

https://mobile.twitter.com/BasedPoland/status/1222956141535100928

Zachowanie niektorych afrykanskich imigrantow we Wloszech tez raczej dobrego PR im nie robi:

Ten filmik byl tu wrzucany w innej wersji juz kilka lat temu. Tytul clickbaitowy, nie ma pojecia, czy sa muzulmanami, ale rozpierdol robia konkretny:

@@@

Amerykanie juz zaczynaja rozkrecac polityke na chinskim wirusie:

https://twitter.com/SenTomCotton/status/1222962874932453377

@@@

A coz to za faszysta?!

https://twitter.com/PAWGdUpBoomer/status/1222920286271569921

A nie, to tylko JFK. Demokraci z lat 50/60 byli bardziej prawicowi niz Republikanie od ostatnich 30 lat. A tak w ogole drazki to zajebista sprawa, w tym wydaniu to juz w ogole.

@@@

There have now been FOUR BernieSanders Field Organizers that were recorded praising Republican “re-education” gulags, violent revolution, and anarcho-communism;

https://twitter.com/JamesOKeefeIII/status/1222340521290600453

Gdyby ktos w sztabie wyborczym Trumpa powiedzial, ze "musimy zaczac dbac o biala Ameryke" to bylaby gownoburza, az do konca wyborow. Tutaj wprost wzywa sie do mordowania ludzi i media milcza. Klasyk.

Komusze myslenie nie zmieni sie raczej nigdy. Moge zrozumiec ich niechec do miliarderow-spekulantow dojacych system, ale sam fakt, ze dzialaja w komitywie z multimilionerem (i sposob w jaki chca zalatwic sprawy) pokazuje, ze to czystej wody pozyteczni idioci.

@@@

Gdy mysle, ze CNN juz niczym wiecej mnie nie zaskoczy:

Coronavirus task force another example of Trump administration's lack of diversity

https://twitter.com/CNNPolitics/status/1222964716320018436

Czyli nie wazne, zeby byli specjalisci, bo powinni byc muti-kulti transi i gender fluid feministki.

Tymczasem elita CNN wyglada tak:

https://twitter.com/RealTonyB/status/1222967331317481473

A tak sie zachowuje:

Odpowiedz
Cytat:Sporz na USA, progresy spierdalaja na potege z Kalifornii do Teksasu, tylko po to, zeby zaraz i tam przepychac lewicowe rozwiazania, bo Teksas jest przeciez za malo "progresywny"

Tego, powiem szczerze, nie ogarniam. Setki tysięcy białych ludzi ucieka z Kalifornii, przeprowadzają się do Oregonu, Teksasu czy Arizony i głosują potem na tych samych pojebów, których pomysły wypędziły ich z macierzystego stanu. Są jakieś badania na ten temat?

Odpowiedz
Pewnie ten sam przypadek co bitej żony mówiącej "on mnie kocha!"

Odpowiedz
(31-01-2020, 15:34)Mental napisał(a):
Cytat:Sporz na USA, progresy spierdalaja na potege z Kalifornii do Teksasu, tylko po to, zeby zaraz i tam przepychac lewicowe rozwiazania, bo Teksas jest przeciez za malo "progresywny"

Tego, powiem szczerze, nie ogarniam. Setki tysięcy białych ludzi ucieka z Kalifornii, przeprowadzają się do Oregonu, Teksasu czy Arizony i głosują potem na tych samych pojebów, których pomysły wypędziły ich z macierzystego stanu. Są jakieś badania na ten temat?
Najwidocznie uważają, że idea była dobra, tylko wykonanie skopane, więc warto dać tym pomysłom szansę gdzie indziej - może się uda ;) 

Odpowiedz
Z tego samego powodu do dziś niektórzy wierzą w taki np. komunizm.

"No zginęli ludzie, ale w sumie to nie był prawdziwy komunizm. Teraz na pewno się uda, bo będzie tak jak trzeba"
.

Odpowiedz
Sęk w tym, że znakomita większość z tych ludzi, którzy uciekają, to nie są żadni komuniści ani nawet ideowa lewica. A jak przechujowo zrobiło się w Kalifornii w ostatnich latach, możecie posłuchać tu - upadek tego stanu nie będzie transmitowany:

Odpowiedz
[*] Memy o UK przekładającej w nieskończoność Brexit.

Odpowiedz
Przecież ten dzisiejszy Brexit jest tylko z nazwy, równie dobrze można było dzień po referendum ogłosić że Wielka Brytania wyszła z Unii, a teraz zaczyna się okres przejściowy. Póki co, nie zmienia się nic, ciągle UK i EU dają sobie czas na wynegocjowanie warunków do końca roku, a nic nie stoi na przeszkodzie żeby pod koniec roku uznali że potrzebują jeszcze kilka miesięcy na negocjacje :p

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon