Ile razy w roku w kinie?
Plebiscycik w zasadzie przeniesiony z innego forum - tu chyba po raz pierwszy. O co chodzi?
Generalnie podajemy ile razy byliśmy w tym roku w kinie - liczą się premiery światowe (bo wiadomo, że ktoś mógł pójść do kina np w Kentucky czy w Nowosybirsku), ale muszą to być premiery, a nie wznowienia, director's cut, czy filmy z 1947r. grywane w Iluzjonie. Odpadają też wszelkie maratony (chyba, że uwzględniają film, który w tym samym roku wszedł do kin) i festiwale, na których z reguły ogląda się filmy, których już nigdzie potem się nie ujrzy.
Co z tego będzie?
Satysfakcja, jeśli znajdziemy się na szczycie listy. Poza tym da nam to mniej więcej wgląd we frekwencję forumowiczów. Głosy można zmieniać, jeśli ktoś znajdzie zapomniany bilet w kurtce lub nagle wypluje mu go kot - tylko róbcie to w jednym poście za pomocą edycji, a nie w 30. Jak ktoś nie jest pewien, to niech zaokrągli, a nie pisze ok. 13,5.
Plebiscyt bez ograniczeń czasowych (choć jak zacznie się 2009, to i owszem), wiekowych i ilościowych, bo nawet i 2 osobyto już coś :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
W zeszłym roku nie byłem ani razu.Oglądałem tylko na DVD i kompie.
I'm smart and I want respect!

Odpowiedz
23 - po rzetelnym podliczeniu - mogę podać na czym ;)
w tym roku już 2 ; )

Odpowiedz
Bidnie, tylko 23 razy ;)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
To znak! :twisted:

Odpowiedz
Wygląda na to, że 18.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Oj malutko, malutko. Gdzieś tak z 7 razy. Bo cały poprzedni rok wolałem poznawać w domu klasykę, niż chadzać na premiery. W tym mam nadzieje że będzie lepiej, bo już byłem 2 razy i do końca feri pójdę jeszcze raz. Już taki urok naszego pięknego kraju, że najlepsze filmy mają premiery gromadami w pierwszych 2-3 miesiącach roku.

Odpowiedz
10 - czyli w sumie mało razy ;)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Wyjątkowo dużo razy bo 11, ale widziałem w sumie 16 filmów bo zaliczyłem 2 maratony. W styczniu byłem na Nocy z piłą czyli Piła 1,2,3 i Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek, a jesienią na Nocy Grozy (głupoty): Posłańcy, Sadysta, Zew krwi. A w tym roku to w planach mam jak na razie: American Gangster, John Rambo, Indiana Jones 4.0 i The Dark Knight.

Odpowiedz
21 razy, ale w tym roku jestem już na dobrej drodze do pobicia rekordu :) a jak zrobilam sobie liste premier tegorocznych które chce objerzec w kinie to może nawet podwoje ten wynik ;)

Odpowiedz
Ja byłem 16 razy. Ale myślę, że w tym roku będzie lepiej. :wink:
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
12 - raz na miesiąc

EDIT: 16 - Zapomniałem o maratonie na którym widziałem trzecią część Piratów z Karaibów i o darmowych pokazach filmwebu.

Odpowiedz
O, k...a! 23 razy... 16... 12...

Aż wstyd się przyznac do mojego wyniku - zaledwie 7 filmów.

- "Piraci z Karaibów 3: Na krańcu świata"
- "Shrek Trzeci"
- "Harry Potter i Zakon Feniksa"
- "Katyń"
- "Złoty kompas"
- "Skarb Narodów: Księga Tajemnic"
- "Jestem legendą"

Odpowiedz
dj.grzechu: Katyń i Piraci byli w kinie w zeszłym roku, a Skarb Narodów i Jestem Legendą w tym. Coś Ci sie miesza...

Odpowiedz
U mnie też skromnie:
- Prestiż
- Źródło
- 300
- Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
- Death Proof
- Planet Terror
- AVPR

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):dj.grzechu: Katyń i Piraci byli w kinie w zeszłym roku, a Skarb Narodów i Jestem Legendą w tym. Coś Ci sie miesza...

Moja pomyłka.

To jeszcze lepiej - tylko 5.

Odpowiedz
no to zależy - grzechu mógł oglądać film jeszcze dajmy na to w grudniu na jakimś specjalnym pokazie - wtedy liczy się za zeszły rok. Ale to już sam grzechu powinien wiedzieć ;)

co do mnie, to podliczyłem się i wyszło mi 38 razy - no cóż, bywało lepiej, choć bywało też i znacznie gorzej... :wink:

Odpowiedz
38? I bywało lepiej? Ty chyba śpisz w kinie...

Odpowiedz
- 3:10 to Yuma
- 300
- Apocalypto
- AVP-R
- Death Proof (3x pewnie sie nie liczy ale co tam )
- Die Hard 4.0
- Planet Terror
- Rocky Balboa
- Strajk
- Transformers ( poświęciłem się dla dobra ekipy :P)

Oprócz tego zaliczyłem kilka maratonów. Jeśli mnie pamięć nie myli:
Maraton Clinta Eastwooda: - chyba najlepszy w moim życiu
Sztandar Chwały
Listy z Iwo Jimy
Million Dollar Baby - ( 2 raz w życiu)
Maraton Tarantino i Rodrigeza:
Sin City
Death Proof
Planet Terror
Noc Kina 2x - szkoda gadać, mówią do 3 razy sztuka ale już nigdy nie popełnię tego samego błędu :twisted:

Odpowiedz
dj.grzechu napisał(a):38? I bywało lepiej? Ty chyba śpisz w kinie...

no bywało - mój rekord to coś koło 70, już nie pamiętam dokładnie
skoro ja śpię, to co powiesz o ludziach, którzy przekraczają setkę kinowych sensów i to dla nich średnia :>

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon