Ile razy w roku w kinie?
Plebiscycik w zasadzie przeniesiony z innego forum - tu chyba po raz pierwszy. O co chodzi?
Generalnie podajemy ile razy byliśmy w tym roku w kinie - liczą się premiery światowe (bo wiadomo, że ktoś mógł pójść do kina np w Kentucky czy w Nowosybirsku), ale muszą to być premiery, a nie wznowienia, director's cut, czy filmy z 1947r. grywane w Iluzjonie. Odpadają też wszelkie maratony (chyba, że uwzględniają film, który w tym samym roku wszedł do kin) i festiwale, na których z reguły ogląda się filmy, których już nigdzie potem się nie ujrzy.
Co z tego będzie?
Satysfakcja, jeśli znajdziemy się na szczycie listy. Poza tym da nam to mniej więcej wgląd we frekwencję forumowiczów. Głosy można zmieniać, jeśli ktoś znajdzie zapomniany bilet w kurtce lub nagle wypluje mu go kot - tylko róbcie to w jednym poście za pomocą edycji, a nie w 30. Jak ktoś nie jest pewien, to niech zaokrągli, a nie pisze ok. 13,5.
Plebiscyt bez ograniczeń czasowych (choć jak zacznie się 2009, to i owszem), wiekowych i ilościowych, bo nawet i 2 osobyto już coś :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
W zeszłym roku nie byłem ani razu.Oglądałem tylko na DVD i kompie.
I'm smart and I want respect!

Odpowiedz
23 - po rzetelnym podliczeniu - mogę podać na czym ;)
w tym roku już 2 ; )
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Bidnie, tylko 23 razy ;)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
To znak! :twisted:
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Wygląda na to, że 18.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Oj malutko, malutko. Gdzieś tak z 7 razy. Bo cały poprzedni rok wolałem poznawać w domu klasykę, niż chadzać na premiery. W tym mam nadzieje że będzie lepiej, bo już byłem 2 razy i do końca feri pójdę jeszcze raz. Już taki urok naszego pięknego kraju, że najlepsze filmy mają premiery gromadami w pierwszych 2-3 miesiącach roku.

Odpowiedz
10 - czyli w sumie mało razy ;)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Wyjątkowo dużo razy bo 11, ale widziałem w sumie 16 filmów bo zaliczyłem 2 maratony. W styczniu byłem na Nocy z piłą czyli Piła 1,2,3 i Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek, a jesienią na Nocy Grozy (głupoty): Posłańcy, Sadysta, Zew krwi. A w tym roku to w planach mam jak na razie: American Gangster, John Rambo, Indiana Jones 4.0 i The Dark Knight.

Odpowiedz
21 razy, ale w tym roku jestem już na dobrej drodze do pobicia rekordu :) a jak zrobilam sobie liste premier tegorocznych które chce objerzec w kinie to może nawet podwoje ten wynik ;)

Odpowiedz
- Prestiż
- Dlaczego nie!
- Świadek Koronny
- 300
- Spider-man 3
- Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
- Shrek Trzeci
- Harry Potter i Zakon Feniksa
- Katyń
- TMNT
- Gwiezdny Pył
- Film o Pszczołach
- Złoty Kompas
- AVP 2

14 :(

Odpowiedz
Ja byłem 16 razy. Ale myślę, że w tym roku będzie lepiej. :wink:
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
12 - raz na miesiąc

EDIT: 16 - Zapomniałem o maratonie na którym widziałem trzecią część Piratów z Karaibów i o darmowych pokazach filmwebu.

Odpowiedz
O, k...a! 23 razy... 16... 12...

Aż wstyd się przyznac do mojego wyniku - zaledwie 7 filmów.

- "Piraci z Karaibów 3: Na krańcu świata"
- "Shrek Trzeci"
- "Harry Potter i Zakon Feniksa"
- "Katyń"
- "Złoty kompas"
- "Skarb Narodów: Księga Tajemnic"
- "Jestem legendą"

Odpowiedz
dj.grzechu: Katyń i Piraci byli w kinie w zeszłym roku, a Skarb Narodów i Jestem Legendą w tym. Coś Ci sie miesza...

Odpowiedz
U mnie też skromnie:
- Prestiż
- Źródło
- 300
- Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
- Death Proof
- Planet Terror
- AVPR

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):dj.grzechu: Katyń i Piraci byli w kinie w zeszłym roku, a Skarb Narodów i Jestem Legendą w tym. Coś Ci sie miesza...

Moja pomyłka.

To jeszcze lepiej - tylko 5.

Odpowiedz
no to zależy - grzechu mógł oglądać film jeszcze dajmy na to w grudniu na jakimś specjalnym pokazie - wtedy liczy się za zeszły rok. Ale to już sam grzechu powinien wiedzieć ;)

co do mnie, to podliczyłem się i wyszło mi 38 razy - no cóż, bywało lepiej, choć bywało też i znacznie gorzej... :wink:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
38? I bywało lepiej? Ty chyba śpisz w kinie...

Odpowiedz
- 3:10 to Yuma
- 300
- Apocalypto
- AVP-R
- Death Proof (3x pewnie sie nie liczy ale co tam )
- Die Hard 4.0
- Planet Terror
- Rocky Balboa
- Strajk
- Transformers ( poświęciłem się dla dobra ekipy :P)

Oprócz tego zaliczyłem kilka maratonów. Jeśli mnie pamięć nie myli:
Maraton Clinta Eastwooda: - chyba najlepszy w moim życiu
Sztandar Chwały
Listy z Iwo Jimy
Million Dollar Baby - ( 2 raz w życiu)
Maraton Tarantino i Rodrigeza:
Sin City
Death Proof
Planet Terror
Noc Kina 2x - szkoda gadać, mówią do 3 razy sztuka ale już nigdy nie popełnię tego samego błędu :twisted:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon