Indiana Jones
Dziwie sie troche Harisonowi jeszcze nie dawno mowil ze nie zagra w nastepnej czesci, ciekaw jestem ile zer go przekonalo :D

Odpowiedz
KubaG napisał(a):Dziwie sie troche Harisonowi jeszcze nie dawno mowil ze nie zagra w nastepnej czesci, ciekaw jestem ile zer go przekonalo :D
Harrison Ford zawsze z entuzjazmem podchodził do kontynuacji swojej życiowej trylogii.

Odpowiedz
Blade napisał(a):Co ty pieprzysz. :roll:

Czyli kolejny wątek, w którym ktoś zwróci ci uwagę na kulturę wypowiedzi.

Odpowiedz
Ja z niecierpliwościa czekam na czwartą część przygód Indiany. Według różnych źródeł informacji miała sie ona pojawić w tym roku, ale jak widać premiera znacznie sie odłoży. Jestem w stanie to przeboleć pod warunkiem, że film będzie świetny. A co do poprzednich to mój ranking prezentuje sie tak:

1 Indiana Jones i Poszukiwacze Zaginionej Arki
2 Indiana Jones i Ostatnia Krucjata
3 Indiana Jones i Świątynia Przeznaczenia
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
Świątynia zagłady, polski dystrybutor już to naprawił!
A poza tym zauważyłem coś co mnie dosłownie zabolało. Koleś obejrzał Saharę i się zaczął podniecać tym filmem. A że Sahara jak wiadomo to szijat nie z tej Ziemi przyanjmniej dla mnie to mu mówię, żeby obejrzał sobie Indyego. Na co on:
"E tam Indiana Jones ma ten swój kombojski kapelusik i lasso i zgrywa kowboja" :shock:
Ja sie pytam czy widział wogóle jakiś film z Indym a on na to, że grał w gre :evil:

Odpowiedz
Ano niestety, takich teraz mamy ludzi. Zachwycają się filmami kosztujacymi po 150 mln$, z wypasionymi efektami, które zazwyczaj (choć nie zawsze) są kosmicznymi szmirami. Filmy o starym, poczciwym Indym, miały coś co ma niewiele filmów - miały swoisty klimat i duszę. Za niezbyt duże pieniędze (z perspektywy naszych czasów) Spielberg i Lucas, zagwarantowali inteligentną rozrywkę, połączoną ze świetnym humorem i cudowną, męską szorstkością Harrisona Forda. Co do czwartej części to mam pewne obawy, Z jednej strony chętnie zobaczył bym po raz kolejny Indy'ego, ale z drugiej strony obawiam się, że duże pieniadze mogły by zabić ducha, jakiego posiadały poprzednie części (a w szczególności "Raiders..." i "Last crusade").

Odpowiedz
Arencjush napisał(a):Co do czwartej części to mam pewne obawy, Z jednej strony chętnie zobaczył bym po raz kolejny Indy'ego, ale z drugiej strony obawiam się, że duże pieniadze mogły by zabić ducha, jakiego posiadały poprzednie części (a w szczególności "Raiders..." i "Last crusade").

Też mam podobne obawy. Spielberg może podobnie jak Lucas stworzyć Mroczne Widmo rewelacyjnej trylogii. Boję się, że wysokim budżetem zniszczy to coś co posiadają poprzednie części. Z chęcią zobaczyłbym w kinie czwartą część, ale lepiej było ją stworzyć po "Ostatniej Krucjacie", kiedy to trójca (Spielberg, Lucas, Ford) była w świetnej formie. Teraz wydaje mi się, że jest na to trochę późno.

Odpowiedz
Mały news: http://film.onet.pl/0,0,1144949,wiadomosci.html

Czy ktoś go widzi w tej roli, czy tylko mnie się to wydaje poronionym pomysłem?

Odpowiedz
Nie no, nie wierzę żeby to było na serio. To pewnie jedna z wielu wyssanych z palca plotek. Przecież to debilny pomysł, nie wspominając o tym że nie zgadzam się w ogóle na jakieś kontynuacje filmów o Indianie bez Forda.

Odpowiedz
LITOŚĆI!!!
Ja nawet do końca nie jestem przekonany do nowego Indiany z Fordem a co dopiero z kimś innym,
Co to ma być, kolejny serial??
Mam nadzieję że to z kolejna opowieść z Archiwum X, bo jak nie to chyba głodówkę zacznę.

Odpowiedz
Nie nie, chwila. Wyraźnie piszą o tym, że czwarty Jones ma być z Fordem i w przypadku sukcesu, dopiero kolejne z Osmentem.

Tak, ja też wierzę, że to plotka.
Tak, ja też nie widzę Osmenta w roli Jonesa.
Tak, ja też nie chcę Indiany bez Forda.
Tak, ja też nie chcę żadnego kolejnego Indiany.

Odpowiedz
romeck napisał(a):Nie nie, chwila. Wyraźnie piszą o tym, że czwarty Jones ma być z Fordem i w przypadku sukcesu, dopiero kolejne z Osmentem.
A czy ktoś twierdził coś innego ? Ja zgadzam się z Great Gonzo, nie tylko w przyszłości nie widzę w tej roli Osmenta ale w ogóle nie jestem przekonany do czwartej części z Fordem.

Odpowiedz
Haley Joel Osment Indianą Jonesem? :shock:

Przecież nikt nie wcieli się w postać Indiany w takim wielkim stylu jak Harrison. Ford ma pewne cechy, które mogą być trudne do naśladowania przez innych aktorów. Także uważam, że jeśli Indiana Jones to tylko Harrison w jego roli, a jeśli nie zgodzi sie zagrać to czas zakończyć kinowe przygody słynnego archeologa. Lepszy koniec w wielkim stylu niż kontynuacje przygód Indiany z innym (zupełnie mi niepasującym) aktorem w roli głównej!
Nie poradzę zrozumieć, czemu wybór padł właśnie na Osmenta. Przecież on się zupełnie nie nadaje do tej roli :?...

Ja mam przed oczami takie równanie:
Indiana Jones=Harrison Ford
Inaczej być nie może!

Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie innego aktora jako Indianę Jonesa niż Ford. Innym motywem może być to, że wymyślą jego syna, a on zagra ojca podobnie do tego jak to było w "Ostatniej Krucjacie".

Odpowiedz
Haley Joel Osment :?: :?: :?: :shock: Ja na to napewno nie pójde do kina :D

Odpowiedz
Ford się niecierpliwi:
http://film.onet.pl/F,8644,1232369,wiadomosci.html

Coś niecoś o dziewczynach z obsady:
http://film.onet.pl/F,8644,1180705,wiadomosci.html
http://film.onet.pl/F,8644,1174141,wiadomosci.html

Odpowiedz
romeck napisał(a):Mały news: http://film.onet.pl/0,0,1144949,wiadomosci.html

Czy ktoś go widzi w tej roli, czy tylko mnie się to wydaje poronionym pomysłem?
Pytanie retoryczne???
Martwi Ludzie Poszli Nad Jezioro

Odpowiedz
http://www.engeland.us/haley-joel-osment/gallery/cpg132/displayimage.php?album=197&pos=14
Martwi Ludzie Poszli Nad Jezioro

Odpowiedz
Kakapo napisał(a):http://www.engeland.us/haley-joel-osment/gallery/cpg132/displayimage.php?album=197&pos=14

No nie powiem, podobieństwo wręcz uderzające :P.
Bądź, co bądź ja tam już w tego Indiane Osmenta nie wierzę. Dla zysków filmowcy są w stanie posunąć się bardzo daleko, niemniej zawsze istnieją jakieś granice.

Odpowiedz
Fragment wywiadu z Fordem

IGN.com: "Jak odbierasz swoją dotychczasową karierę i czego możemy od ciebie oczekiwać w przyszłości?"
Harrison Ford: "Świetnie. Jestem obecnie zaangażowany w kilka projektów nieco bardziej niż zwykle. Mam ambicję - i czuję, że jest duża szansa - na zrobienie "Indiany Jonesa 4"."
IGN.com: "Kiedy będzie możliwe rozpoczęcie zdjęć?"
Harrison Ford: (śmiech) "Mam nadzieję, że tego lata."

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości