Indiana Jones
na oficjalnej stronie pojawil sie filmik

http://www.indianajones.com/community/news/indyarrives.html

Odpowiedz
Fajnie wygladaja te 3 dziadki obok siebie :)

Odpowiedz
Nie wiem jakiej świeżości są te wiadomości, ale w czwartym filmie ma pojawić się Marion Ravenwood oraz Abner Ravenwood grany przez Johna Hurta o którym była mowa w Poszukiwaczach zagininej Arki. Zdaje się, że mówili o jego śmierci, ale może coś pokręciłem bo dawno nie oglądałem. Chyba czas odświeżyć sobie serię. :)

Odpowiedz
Z tego co pamietam sluch o nim zaginal, wiec niewiadomo (albo w retrospekcjach sie pojawi) ;)
Ja dodam, ze wiesci o kosmitach i Strefie 51 okazaly sie prawdziwe... :?
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Żartujesz, ta wiadomość sprawiła, że na chwilę obecną I.J. 4 jest dla mnie obojętny. Indiana i kosmici, nie no... :cry:

Odpowiedz
Wlasnie tak samo zareagowalem. Niestety wszystkie serwisy o Indym jednoglosnie twierdza ze to prawda. Jak sie Spielbergowi chce krecic o kosmitach to niech se nakreci Wojna Swiatow 2: Zemsta zza Ukladu Slonecznego a nie z Indiego robi wstep do mitologii X Files :?
--
Laozi

Odpowiedz
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Tak brzmi oficjalny tytuł czwartego filmu. Dłuższego się nie dało? Jak widać nie. Poza tym zajeżdża kiczem.

Odpowiedz
:lol:

Ok, ten tytuł to kandydat na dowcip tygodnia.

Odpowiedz
Ten tytuł brzmi okropnie :?

"Poszukiwacze Arki" i "Ostatnia krucjata" to takie świetne i klasyczne filmy z doskonałym klimatem i poprostu nie da się zrobić sequela który by je przebił... W każdym razem wątpię...

Liczę iż tym razem nie zabraknie odniesień do komiksów Carla Barksa które zainspirowały Spilberga by Indiane Jonesa nakręcił...

Odpowiedz
Mnie jeszcze jedna część z tej informacji wkurzyła.

Cytat:Shia LaBeouf, jedna z gwiazd najnowszego filmu o przygodach Indiany Jonesa i prezenter na wczorajszym rozdaniu MTV Video Music Awards zdradził w czasie tej uroczystości oficjalny tytuł czwartego "Indy'ego".

Kurna, no, czy ten madafakin srakin Szija Lebuc musi teraz być w każdym filmie? Niesamowicie go nie lubię, a tu występuje w kolejnej kontynuacji hitu sprzed lat. Niedługo otworzę lodówkę i...

Odpowiedz
Szaja Labefsztyk też mnie wkurza, ale na razie bardziej poza filmami.

Natomiast nie sądzę, by dało się nakręcić tak lekki, bezpretensjonalny i klimatycznie bliźniaczy film co te wchodzące w skład Trylogii. Owszem, mamy Spielberga na stołku reżyserskim, ale mamy też 2007 rok i Forda dziadka.

Odpowiedz
I kasowe filmy pokroju Spidermana, Batmana Begins i DH4 czy Transformerow.
Nie, ten film nie moze sie udac. A wszystko przez was miedzy innymi.
--
Laozi

Odpowiedz
Ja myślę, że plotki o UFOkach w Indianie i Strefie 51 są prawdziwe- Spielberg jest kosmitofilem, nawet w A.I. wrzucił na siłę ufoki :lol:

A teraz na poważnie, tytuł nowej odsłony może nam zdradzić gdzie będzie się rozgrywała akcja nowej odsłony.
Kingdom of the Crystal Skull- kryształowe czaszki są uważane za wytwór Azteków, więc obstawiam, że najnowszy Indiana rozegra się w Ameryce Południowej (której symbolem są wszechobecne lasy deszczowe).

Hitch z tych które wymieniłeś, Batman Begins jest dość udaną produkcją.

Pozdr.
Coppola 12... Pfff

Odpowiedz
Cytat:wszystko przez was

Bo lubimy Batman Begins. :)

P.S.
Jak będzie u Azteków to świetnie, sceneria idealna dla Jonesa. :)

Odpowiedz
Sighrolf, moze dla ciebie. Ja od filmu oczekuje nieco wiecej niz jedna w miare dobra rola, regułkowe dialogi i sceny akcji ktorych nie widac.

Military, dokladnie tak. Pomnoz takiego fanboja jak ty razy tyle zeby wyszly wszystkie fanboje na swiecie i wyjdzie zapotrzebowanie na filmy w ktorych nie widac nawet jak ktos zostaje postrzelony mimo iz dostal kulke wlasnie.
I uwaga Indiana Jones nie jest wogole brutalny a widac i postrzal i rane i krew. I jest jakos PG-13. Widac tez ze ktos dostaje po mordzie. I widac tez wiele innych rzeczy. A to tylko warstwa wizualna filmu...
--
Laozi

Odpowiedz
A Jones jak leje niemców to nie klnie, jak mu się kolce zsuwają na głowę to też nie klnie. Ale głupi film, nierealistyczny, dla dzieci. Fe.

A, i rozumiem że fanbojem się zostaje oficjalnie wtedy, kiedy polubi się film Nolana? Czy może wtedy, kiedy akceptuje się brak łamanych kończyn? Możesz sprecyzować?

Odpowiedz
Ale mowi przynajmniej shit kiedy jest otoczony. Poza tym Indiana Jones to rozrywka dla calej rodziny i nikt tego nie neguje. To czysta przygoda bez silenia sie na filozofowanie czy skrajny realizm.
--
Laozi

Odpowiedz
Och, przynajmniej shit... To jeśli batman powie "cholercia", to od razu ocena wzrośnie o pół punktu. Dwadzieścia "cholerci" i ma 10\10.

A Batman to nie jest rozrywka dla całej rodziny, to kino dla wybranych koneserów brutalnej sensacji, kino dla macho, samców alfa, po prostu dla PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN i nie powinno być robione dla innych. Masz rację. Z takimi argumentami nie sposób dyskutować, więc wygrywasz walkowerem.

Odpowiedz
Nolan mowi ze jego Batman jest uber realistyczny. Nie jest. Krotki kaszel :)
--
Laozi

Odpowiedz
Mam wrażenie, że to będzie nawet niezły film, ale będzie brakowało klimatu true-logii :wink: Coś jak Terminator 3 czy Alien Resu-erection. NIby kontynuator, ale brakuje tego "czegoś".

Hitch napisał(a):Sighrolf, moze dla ciebie. Ja od filmu oczekuje nieco wiecej niz jedna w miare dobra rola, regułkowe dialogi i sceny akcji ktorych nie widac.

Chyba byłem jedyny który zjechał ten film :wink: , ale w kontekście innych które wymieniłeś to jest dobry film (za Spidermena powinni zrobić Norynbergę dla filmowców!).
Zresztą w porównaniu do innych Batmanów jest wręcz genialny! Schumacher robił takie plastikowe szmiry, że nawet Transformers przy Batmanie Forever to dramat psychologiczny.
Nie umniejszam tutaj roli batmanów z Keatonem- one mają zupełnie inny klimat, są jak ten serial animowany.
Coppola 12... Pfff

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości