Indiana Jones
No, ale nie uważacie, że byłoby to... fajne? Ten sam koleś zastępuje Forda w dwóch jego ikonicznych rolach. Odlot.

Odpowiedz
Dla mnie wszystkie pomysły oprócz bezpiecznego, nudnego "Ford po raz kolejny jest Indianą Jonesem i robi to samo co w poprzednich częściach, tylko z 80tką na karku" są spoko i oglądałbym.

Odpowiedz
Jeżeli Indiana to TYLKO Ford. To nie Bondy.
Ewentualnie, wizualnie bardzo pasuje mi Pratt :

[Obrazek: Chris-Pratt-640x379.jpg]

Ostatnio powtórzyłem KotCS i Shia tam był naprawdę spoko. Generalnie pierwsza część filmu, do momentu kiedy trafiają do dżungli jest naprawdę bardzo fajna. Reszta jest milczeniem. No, może wcześniej są jeszcze pieski preriowe i ... Lodówka.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Cytat:PS Zawsze pozostaje angaż Aldena Ehrenreicha do roli Indy'ego. To byłaby historia. :)

Po klapie Solo, yeah, right.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Heh, moment na przekazanie pałeczki to był już przy KotCS, tylko nie był to Szyja LeBuf, w tym cały sęk.
Do dalszego grzebania przy Indym mam taki sam stosunek jak do SW - zostawić to w spokoju, bo księgowi z Dinsey'a i tak to rozpierdolą. Jedyny plus to możliwy angaż Mangolda, który jest sprawnym gościem i jest w stanie zapewnić minimum przyzwoity film (co obecnie w Holly chyba nie jest taką oczywistością), o ile nie dobry.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Najlepszy do przejęcia pałeczki byłby Dan Stevens albo Tom Hiddlestone. Pratt zrobiłby z Indy'ego śmieszka, a to przecież był szanowany profesor, który "na wykopkach" zamieniał się w awanturnika. Tych dwóch panów, których wymieniłem posiadają tę fenomenalną zdolność, że są w stanie przekonująco oddać zarówno genetlmanów jak i własnie awanturników
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Indiana Jones to Harrison Ford, na szczęście Marvel powinien to już rozumieć - próbowali z Solo i nie trzeba chyba pisać jaki był rezultat.

Po prostu w normalnym świecie wymyśliliby nową markę i nie trzeba by było gwałcić starej i już nie nadającej się do użytku, ja wiem, że Ford jest w świetnej formie, ale litości - gość ma 80-tke na karku. Dlatego też jestem przekonany, a właściwie pewien, że oni ten film robią na czas i na siłę, żeby jeszcze wycisnąć jeden film z Fordem. Widać już nawet Spielberg nie jest potrzebny, Lucas najpewniej też.

Odpowiedz
Cytat:na szczęście Marvel powinien to już rozumieć -

Już drugi raz wspominasz Marvela, tylko co ma Marvel do Jonesa?

Indiana z Fordem nie ma już sensu. Recast of GTFO.

Odpowiedz
Miał być Disney, oczywiście :) Zresztą... wszystko jedno ;)

Odpowiedz
Yet another delay:
https://variety.com/2020/film/box-office/disney-mulan-black-widow-release-dates-coronavirus-1203550173/
Cytat:Down the road, Harrison Ford’s “Indiana Jones 5,” initially launching in summer of 2021, has moved to July 29, 2022.

Mam wrażenie, że gdyby nie pandemia, też by to przesunęli. Ale nie ma tego złego - nowa premiera to dwa tygodnie po 80-tych urodzinach Harrisona Forda. Coraz weselsze się to robi.
:D
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Nadal nie moge uwierzyc, ze Ford ma juz 80 lat.

Odpowiedz
Jeszcze nie ma.

Odpowiedz
No tak, w 77 tez nie moge uwierzyc :) Z jakiegos powodu, gdy mysle od Fordzie to mysle o 60. latku z malym plusem. Gdy mnie ktos zapytal to powiedzialbym, ze Ford ma gora 65 lat.

Odpowiedz
Lato przyszłego roku to było cokolwiek oficjalnego, czy takie tam ploty?? Bo ta data miała od początku tyle sensu co pierwotne zapowiedzi Camerona o sequelu Avatar, który miał wyjść kiedy, gdzieś w okolicach 2017? ;D

Odpowiedz
Swoją drogą... koronawirus oznacza kolejne, 431567, przełożenie premiery Avatar 2. Ten film nigdy nie wyjdzie :-)

Odpowiedz
Nie zapominajmy też o trylogii Star Wars Riana Johnsona.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(04-04-2020, 00:56)simek napisał(a): Lato przyszłego roku to było cokolwiek oficjalnego, czy takie tam ploty?? Bo ta data miała od początku tyle sensu co pierwotne zapowiedzi Camerona o sequelu Avatar, który miał wyjść kiedy, gdzieś w okolicach 2017? ;D
To było oficjalne info Disneya, ogłoszone na jakiejś konferencji, gdzie podawali daty wszystkich swoich premier na parę lat do przodu. Ale jeszcze chyba dwa miesiące temu nie mieli scenariusza, więc jak piszesz data była mało prawdopodobna.

Odpowiedz
https://movieweb.com/indiana-jones-5-update-frank-marshall/
Komedii ciąg dalszy. Frank Marshall powiedział, że "writing process" dopiero się zaczął. Nice.

Odpowiedz
Pewnie czekają z początkiem zdjęć jak Ford przekroczy osiemdziesiątkę :P

Odpowiedz
Czekają aż zejdzie, żeby zrobić recast ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości