Inferno (2016) reż. Ron Howard
Pierwsze fotki kolejnej części:
http://www.slashfilm.com/inferno-photos-tease-tom-hanks-return-as-robert-langdon/

Odpowiedz
Znowu Hanks uwikłany w religijne intrygi będzie uciekał z jakąś ciemnowłosą lalką przed jakimś podejrzanym gliną. Serio te wszystkie książki są oparte na tym samym schemacie?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
TAK :)

W filmach przynajmniej próbowali to różnicować/zmieniać postaci.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
[Obrazek: kdmr8j.jpg]

Do premiery pięć miesięcy i póki co nadal ani słowa na temat teasera. Nie wiem czy to wróży dobrze, czy źle :)

Odpowiedz
Na to wychodzi, Zaginiony Symbol jest trzecią częścią i ostatnią, którą przeczytałem (Inferno sobie odpuściłem niemal na samym starcie, po spotkaniu genialnej, uzdolnionej, utalentowanej, och ach cudownej pani doktor z IQ ponad 200).

Odpowiedz
Zaginiony Symbol miał być ekranizowany jako pierwszy, ale podobno dali sobie siana w celu "dopracowania scenariusza" :)

Odpowiedz
Pracowałem przy audiobooku Inferno. Dawno się tak nieśmiałem z tych głupot. Kojarzycie, że na początku każdej książki Brown wymienia rzekome fakty, na bazie których oparł powieść? Z każdą kolejną jest co raz mniej. W tej chyba nie ma w ogóle, albo są ze 3 podpunkty...

No i przepiękny produkt placement: Langdon próbując pożyczyć telefon w jakiejś włoskiej wiosce bez znajomości języka, podbiega do babci i stwierdza w myślach, że dzięki Apple, wszyscy kojarzą jedną nazwę i mówi do niej "iPhone?", na co babinka się uśmiecha i użycza mu swojej komórki ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Kupilem sb akurat "Inferno" (nie lubie czytac ksiazek kiedy widzialem juz film) a Wy piszecie ze taka slaba ksiazka :o
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
"Zaginiony Symbol" był tak marny, że wcale nie dziwota, że zignorowali.
Zresztą po co kolejny "Skarb narodów"?

"Inferno" nie może być gorsze.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Odpowiedz
Zmienili format obrazu na 16:9 ??

Odpowiedz
Film pewnie obejrzę, ale po tym materiale widzę, że dobrze zrobiłem przerywając lekturę niemal na samym starcie.

Odpowiedz
Hajp na to badziewie Browna nie minął przypadkiem dobrych parę lat temu? Sprzeda im się to w ogóle?

Odpowiedz
Książki nie czytalem, ale zwiastun taki sobie.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Wydzielam temat, Arahan usunąłem trailer z twojego posta bo jest wyżej.

Nie dałem rady dotrwać do końca tego trailera, byłem tak samo zmęczony jak Tom Hanks.

Odpowiedz
Kod Da Vinci to bodaj jedyny film na którym byłem w kinie, kupiłem na DVD, po czym po drugim seansie... sprzedałem w cholerę, by już nigdy do niego nie wrócić. Kontakt z sequelem skończył się na zwiastunie, tutaj wszystko wskazuje na to, że będzie tak samo.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Angel's & Demons podobało mi się bardziej od DaVinci's Code, gdyż więcej się działo, plus też twórcy znacząco pozmieniali materiał książkowy. To głupie filmy, ale ogląda mi się je bezboleśnie, plus zawsze miały ładne zdjęcia i świetną muzykę Hansa Zimmera. A więc to są w sumie moje jedyne powody, aby pójść na Inferno do kina.

P.S. A czy to nie zalicza się już do serii i nie należałoby przenieść tematu?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Nie wygląda źle, nadal jest szansa na znacznie lepszy film, niż książkowy pierwowzór.

Odpowiedz
OK, chociaż niestety gdzieś słyszałem, z niewiarygodnych źródeł, że podobno był trochę bałagan przy produkcji. Oby to się nie odbyło na sam film. Nie oczekuję niczego inteligentnego, ale dobrej rozrywki.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Lubię obie poprzednie części, ale ta wygląda tak bardzo "tak samo" i nieciekawie, że już bardziej się chyba nie dało.

Może obejrzę kiedyś w BDripie. :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon