It's the little things
Ciekawe czy zjadł.

Odpowiedz
Wszystko w tej genialnej komediowej scenie: montaż dźwięku, choreografia, mimika:

Odpowiedz
Eric Allan Kramer (Mały John), to gość, który z ryja ma taką poczciwość i charyzmę "gentle giant", która sprawia, że jest "lubialny" na pierwszy rzut oka.

Tutaj jeszcze jedna scena z nim, którą uwielbiam:

https://youtu.be/mUytaXPfjVI?t=194
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Lata 80te są desygnowanym, go-to przykładem ery z popapraną modą, ale ja wciąż nie mogę przetrawić tego, że w latach 90tych, faceci chodzili w tych prześmiesznych krojach garniturów z przypakowanymi naramiennikami i karykaturalnie szerokimi portkami, wyglądając przy tym jak bohaterowie Robloxa.

[Obrazek: MUitajN.jpg]
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Na tych fotach wyglądają, jakby im nogi ucięło :D

W ogóle w latach 90 chodzili wszyscy w za dużych rzeczach. Nawet w sporcie - jak się spojrzy na piłkarzy biegających wówczas po boiskach to ma się wrażenie, że mają koszulki trzy rozmiary za duże (tzn. oni mają koszulki trzy rozmiary za duże).
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Te zmiany spojrzenia oraz mimika u De Niro w Goodfellas w tej scenie, gdy zaczyna grać muzyka.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Ostatnio jestem na życiowym etapie, gdy zacząłem zarządzać grupką ludzi w pracy i właściwie nie ma dnia, żebym nie wspomniał genialnego monologu Piusa XIII o wyższości stosunków służbowych nad przyjacielskimi:

Formal relationships, on the other hand, are as clear as spring water. Their rules are carved in stone.

Odpowiedz

"Haven’t had a pie like that since the garden of Eden".

Uwielbiam takie konfrontacje, gdzie "ja wiem, że ty wiesz", ale nic nie zostaje powiedziane dosłownie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości