Jaki jest wizerunek osób z niepełnosprawnością w filmach, serialach i mediach?
#1
Jak przedstawiane są osoby z niepełnosprawnością w mediach (TV, filmy, seriale, utwory muzyczne, prasa, gry itp.)? Zapraszamy do dyskusji. Prosimy także o wypełnienie ankiety dla Fundacji Avalon.

Fundacja Avalon od ponad 10 lat wspiera osoby z niepełnosprawnością i przewlekle chore z całej Polski. Jedno z naszych najważniejszych zadań to zmiana postrzegania osób z niepełnosprawnością.
By móc skutecznie działać na rzecz poprawy wizerunku OzN potrzebujemy Państwa pomocy, by dowiedzieć się, jak OzN są przedstawiani w mediach. ?

? Prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety - Osoby z niepełnosprawnościami w mediach. To zajmie zaledwie 6 minut. ?


https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=soI18rZWWE2luwDPXXNitk-2qAlLa8dLpFJYntlromFUMTQwUTU4UUQ0REhDMzRPWFoxSlM1ODU5UC4u&fbclid=IwAR0UNBBfiSeA1vbqcQpvJN2wwV-Q1sAuTX89rgevFyTnopHoI6Kyfh789Qg


Dziękujemy
Zespół Fundacji Avalon

Odpowiedz
#2
Zly dzial.

Rozumiem, ze macie zamiar wejsc w te dyskusje naprawde, a nie tylko zostawiacie link do ankiety i nara. Wizerunek w wiekszosci przypadkow jest pozytwyny (na wielu plaszczyznach), bo z oczwywistych wzgledow inaczej byc nie moze, a w samym przemysle nikt raczej nie chce wyjsc na drugiego Erica Cartmana:
To ja mam dla was pytanie, co myslicie o instrumentalnym uzywaniu niepelnosprawnosci w mediach tj. mozliwie, ze czesto nawet pozytywnym ukazywaniu osob niepelnosprawnych, ale w celu wywolania najtanszych emocji dla zysku i nagrod?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  "Epizod butelkowy", czyli krótko o serialach Crov 515 95,528 18-05-2020, 12:48
Ostatni post: Dr StrangeloveUżytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości