• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

James Cameron i poziom jego filmów
Król Świata jest na prostej drodze do zostania Królem Kiczu.
Pierwszy milowy krok został zrobiony, teraz sequelowy truchcik.
Jemu się nie chce, facet myśli o nurkowaniu i asteroidach, w przerwie dla kasy machnie jakiegoś "Piankowego marynarzyka 3D" i dalej będzie poświęcał się swoim pasjom wsród których nie ma już robienia filmów.
Jego wybór, niech spada.

Odpowiedz
Pożyczysz mi urządzenie od czytania w myślach Camerona?

Odpowiedz
Po tym oświadczeniu równie dobrze może sobie już kopać własny grób, naprawdę pie$%&li mnie ten facet :P

Odpowiedz
(06-05-2012, 14:09)Craven napisał(a): Pożyczysz mi urządzenie od czytania w myślach Camerona?
Masz swoje i jak obserwuję całkiem sprawne.
Między uszami.

Odpowiedz
Ja bym nie rozpaczał, przecież jeszcze bardzo niedawno mówił, że nadal chce zekranizować Battle Angel. Więc mam nadzieję, że zrobi te swoje bajeczki (a przecież nic nie stoi na przeszkodzie temu, żeby kolejne były lepsze od pierwszej części) i zabierze się za coś dojrzalszego. Ale sądzę, że poza tymi dwoma markami - znaczy się Avatarem i BA - raczej niczego już nie ruszy.

Odpowiedz
Odczepcie się od Króla Świata:)
Cameron robi zgrywe, bo na bank nakręci Battle Angel, tylko nie teraz:)
Kibicuję, bo kolejne Avatary mogą okazać czymś lepszym niż pierwsza cześć, a to znaczy jeszcze bardziej wyjebczy film:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:Cameron robi zgrywe, bo na bank nakręci Battle Angel, tylko nie teraz:)

Jak będzie dalej działał w takim tempie (Avatar 2 - planowana data premiery - 2016) to będzie mógł co najwyżej spisać swoje wskazówki i przekazać je na łożu śmierci, komuś, kto to zrobi za niego.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(06-05-2012, 10:33)Gieferg napisał(a): http://www.filmweb.pl/news/James+Cameron+b%C4%99dzie+kr%C4%99ci%C5%82+ju%C5%BC+tylko+kolejne+%22Avatary%22-84932

Oj tam. Chłop się skończył na True Lies. Żadna strata.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Skończył się na True Lies, a kilka lat później nakręcił tak z 10x lepszego Titanica.

Odpowiedz
(06-05-2012, 12:21)gigacz napisał(a): Zobaczycie, nakręci "Avatary" i weźmie się dalej za coś SWOJEGO. Przecież wyraźnie pisze że nie chce mu się czytać "czyichś" scenariuszy ;)

Po jego genialnym scenariuszu do "Pocahontas i wielkie koto-ufoki" powinien czytać i uczyć się.

(06-05-2012, 22:38)Gieferg napisał(a): Skończył się na True Lies, a kilka lat później nakręcił tak z 10x lepszego Titanica.

Dla mnie Tytanik to wyrzyg więc dla mnie skończył się na True Lies.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Sprawa Camerona, co zrobi w ciągu najbliższych lat, ale mawiają, że prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy, a Cameron deklaruje zamordowanie wspaniałej kariery poprzez realizację eko-politpoprawnych-iluminackich gniotów oczojebnych. "Avatar" to niby wizualny zajob (też byłem i wciąż jestem pod wrażeniem), a wewnątrz to jednak totalna wydmuszka ze scenariuszem na poziomie jęków Ala Gore'a.

ps: "True Lies" nienawidzę.

ps2: Idę o zakład, że przy najbliższym Avatarze też będę zachwycony przepychem i wizualną stroną. Kac nadejdzie jednak prędzej czy później, to pewne.

Odpowiedz
Cytat:Dla mnie Tytanik to wyrzyg

Cóż, każdy ma swój gust, szkoda że twój jest z***any :)

Odpowiedz
Napisał fan Terminatora 3 i Expendabelsów :)

Odpowiedz
Oczywiście sam czekam od liceum na "Battle Angel", ale w pełni szanuję decyzję Camerona. Faceta tyle osiągnął i dał mi swoimi filmami tyle niezapomnianych chwil, że popieram i jestem w stanie zrozumieć taką decyzję.

A "Battle Angel" dobrze by było, gdyby został producentem i komuś innemu oddał ten film. Ja sam jakby co zgłaszam się na ochotnika :P
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Odpowiedz
Polecam na Canal + właśnie emitują:
Wizjonerzy: James Cameron - 10 min oglądam, ale genialny film!
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/%22Avatar+4%22+b%C4%99dzie+prequelem-88711

Po pierwsze - czemu co trzy dni pojawia się jakiś news o czwartej części?!
Po drugie - pomysł prequela w ogóle mi się nie podoba. Wspaniałość "Avatara" polega na przeniesieniu nas w zupełnie nowy świat, odkrywaniu go. Mam nadzieję, że sequele pokażą na jeszcze więcej, podczas gdy prequel... Kogo obchodzi jak to się zaczęło?

Odpowiedz
Avatar 4? A kogo to teraz obchodzi? Jak Cameron dalej będzie pracował w takim tempie to i tak wcześniej zejdzie z tego świata niż to nakręci.

Odpowiedz
A kogo obchodzi jakiś nic nie znaczący news z filmwebu. Ktoś w ogóle czyta te głupoty?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
http://www.flickeringmyth.com/2012/09/james-cameron-discusses-potential.html

To nie wymysł filmwebu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon