Japy, które was wkurzają
Innymi słowy, ryje postaci z filmów i seriali, na które nie możecie patrzeć. Grubas z "Gry o tron" jest u mnie na tę chwilę na pierwszym miejscu. Czemu? Bo jest gruby, powolny, zabiera cenny czas potrzebny na rozwinięcie miliona innych ciekawszych wątków etc.

[Obrazek: gameofthrones_sam_lold0sa8.jpg]

Odpowiedz
Proste. Charlie Runkle. Czyli najbardziej wkurwiająca postać z tego coraz bardziej żenującego serialu, w którym ma poważną konkurencję w postaci córki Hanka a i tak wygrywa zdecydowanie.

[Obrazek: MV5BMTMwNjEzMjkxM15BMl5BanBnXkFtZTcwODcz...SY720_.jpg]

Odpowiedz
W dwóch słowach: Channing Tatum.

Po prostu 3XNIE dla tego pana - po pięciu filmach z nim obejrzanych moja awersja szczytuje. Najtwardsze drewno w lesie, śladowe ilości (denerwującej) mimiki, brak charyzmy, tym samym postacie grane przez niego mnie nie obchodzą. Może widziałem nie te filmy, może się nie znam.... ale odpada, jak dla mnie.
Równowaga we wszystkim.

Odpowiedz
[Obrazek: Matt-Damon-007.jpg]

Obrzydza mi każdy film.

AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Na ten ryj natrafilem, gdy z ciekawosci chcialem zobaczyc "Leniuchowo":
[Obrazek: ZiggyPg.jpg]
Nie dosc, ze postac irytujaca, to ma morde, ktorej mam ochote spuscic wpiernicz ot tak.

Odpowiedz
Amy z "Morderstw w domu lalek"
[Obrazek: Morderstwa_w_domu_lalek_Secrets_in_the_Attic.jpg]
Postać z początku tez wkurza (potem w ogóle). To archetypowa morda tych nadętych wiecznie obrażonych dziewuch, które lecą na skargę.

Odpowiedz
Zabijcie je:

Córka Hanka z Californication
[Obrazek: 411_0_0_c-183_1024x512.jpg]

I jeszcze gorsza cóka Brody'ego z Homeland
[Obrazek: 966x540.jpg]

Odpowiedz
Nie oglądam Homeland ale ta lasia niczego sobie, nie wiem czego sie czepiasz. Za to ten potwór wyżej ok. Dobrze, ze ogladanie Californication skonczylem po paru pierwszych odcinkach...
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
A co ma wygląd do tego czy ktoś irytuje? Oj Pitero pooglądałbyś Homeland to od razu inaczej byś pisał.

Odpowiedz
Jak tytuł wskazuje chodzi o wkurzający/odrzucający wygląd osoby, która sama w sobie nie jest zła.

@ Pitero
Widać na pierwszy rzut, że ta z Homeland to pasztet.

Wiem, to nie z filmów i seriali, ale wciąż to TV. Magda Gessler
[Obrazek: pic.php?T=news&P=217005&w670=1&brt=1]

Odpowiedz
(30-04-2014, 12:44)Dakkon napisał(a): W dwóch słowach: Channing Tatum.

Po prostu 3XNIE dla tego pana - po pięciu filmach z nim obejrzanych moja awersja szczytuje. Najtwardsze drewno w lesie, śladowe ilości (denerwującej) mimiki, brak charyzmy, tym samym postacie grane przez niego mnie nie obchodzą. Może widziałem nie te filmy, może się nie znam.... ale odpada, jak dla mnie.

Zdecydowanie się zgadzam.

Ponadto niezmiennie już chyba od dzieciństwa 2 japy, na które nie mogę patrzeć i unikam z nimi filmów:
[Obrazek: Oscars-Profile-Julia-Roberts-Video.jpg]
[Obrazek: sandra-bullock,-usmiech-192151.jpg]

Odpowiedz
Eddie Redmayne.
[Obrazek: eddie-redmayne-peoples-choice-2013-04.jpg]

Odpowiedz
(30-04-2014, 12:44)Dakkon napisał(a): W dwóch słowach: Channing Tatum.

Odpowiem tak - A Guide to Recognizing Your Saints.

Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
[Obrazek: j-law-15.jpg]

Wkurza mnie wyglądem (twarz jak żądlona przez rój pszczół), a poza filmami zachowaniem jak niezbyt rozgarnięta gimnazjalistka.

[Obrazek: james_cromwell_01.jpg]

Tak po prostu wkurza z twarzy. Wygląda jak narysowany przez Jima Aparo.:)

[Obrazek: Zach+Braff+Sarah+Chalke+rumored+ntPsA7S1OMLl.jpg]

Głos jak Kermit i antycharyzma poziom 9000.

[Obrazek: o-QUENTIN-TARANTINO-facebook.jpg]

Dobry reżyser, ale jak pojawia się w roli aktora, mam ochotę rzucić kamieniem w telewizor.

Odpowiedz
parę lat temu powiedziałbym, że nie lubię jap Jesse Eisenberga, Jonaha Hilla, LeBeufa, McAvoya czy Pattison, ale oni ostatnio są świetni.

wciąż nie lubię jej:
[Obrazek: gwyneth-paltrow.jpg]

i jego (ale doceniam Funny people i Punch-drunk love]:
[Obrazek: adam_sandler.jpg]

Odpowiedz
Funny Games jest rewelacyjne, fakt, ale miałeś przecież na myśli Funny People.

Mnie irytuje kilka facjat, natomiast tylko jedna wzbudza we mnie niechęć, obrzydzenie i agresję jednocześnie:

[Obrazek: ZC4UcgE.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: a-oh-black-daughter.jpg]
Megawkurwiająca pierdoła, którą powinien od razu zeżrec jakiś dinozaur. Poznajecie?

Odpowiedz
Dobra, bo nie ogarniam. Czym ten wątek różni się w obecnej formie od tego:

Aktorzy, którzy was odrzucają

Bo pierwotnie zdaje się, miał różnić się tym (Mental popraw mnie, jeśli zbłądziłem), że o ile w wątku "Aktorzy, którzy was odrzucają" dajemy aktorów, tak tu wrzucamy postacie, których ryje wkurzają w konkretnym filmie/serialu, a w innych filmach wcale nie musi tak być. Tymczasem widzę tu coraz więcej zdjęć aktorów jako takich. No, chyba, że ten wątek powstał, żeby uwypuklić różnicę między "wkurzają", a "odrzucają", choć dla mnie jak ktoś wkurza, to również odrzuca i na odwrót.

Odpowiedz
Chyba Mentalowi chodzi o japy postaci.

Te dwa zjeby z "Bio-Dome":
Wystarczy na nich spojrzeć. Widać, że to niesamowite głąby. A jacy wkurwiający. Pamiętacie jak w wczesnych latach podstawówki starannie robiliście jakąś pracę plastyczną, a potem płakaliście, bo klasowy debil uznał, że śmiesznie będzie ją zniszczyć? Oni prezentują ten sam poziom.

Odpowiedz
Zdecydowanie Channing Tatum i Shia LaBeouf, działają mi na nerwy te ich cieplackie gęby.
"Tymczasem widzę tu coraz więcej zdjęć aktorów jako takich."

podejrzewam, że zrobili ten sam błąd co ja - przeczytali tylko nagłówek tematu i od razu wrzucili odpowiedź xD

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon