• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jennifer Lawrence
Dobra, zasłużyła na swój temat!

Chyba najbardziej ludzka z wszystkich gwiazd Hollywoodu. Niektórzy złośliwcy uważają, że jest gruba, ma bułki zamiast policzków, na pewno słabo się zestarzeje i co najgorsze lada moment wypali się aktorsko. Może faktycznie daleko jej do "perfekcji" według jankeskich standardów, jednak dzięki temu mam wrażenie, że amerykańskie kino wreszcie doczekało się kogoś młodego o niesamowitej naturalności. Człowieka z krwi i kości, kogoś kto mógłby mieszkać w domu obok.

Dziewczyna z cudownym poczuciem humoru, dystansem do samej siebie i ogromną charyzmą. Jednocześnie naprawdę świetna, piekielnie utalentowana aktorka. Obraz jaki udało jej się świadomie lub nieświadomie wykreować w mediach sprawia, że dla mnie to najbardziej pociągająca, magnetyczna postać Hollywoodu w swojej grupie wiekowej. Dziewczyna, o której mógłbym mówić, że chciałbym z nią spędzić zdecydowanie więcej niż dwie lub trzy wycieczki dookoła świata.

Tak, jestem fanboy'em Jennifer Lawrence. Ale kochałem ją zanim to było modne.

Jako, że wywiady z Jen to istne perełki zachęcam do dzielenia się wykopaliskami i wartościowymi nowinkami w tym oto temacie. Niech ma swoją przestrzeń na tym forum :)

[Obrazek: 554874_423052421114197_1702913612_n.jpg]

[Obrazek: 387373_503714789690956_201257327_n.jpg]
Zdjęcie z Anne, żeby przyciągnąć jeszcze więcej chłopa.

Swoją drogą odniosłem wrażenie, że choć wiele osób czepia się urody Jennifer, to chyba nie ma zbyt wielu, którzy nie darzyliby jej sympatią. Jest ktoś w Hollywoodzie z kim Jen ma kosę albo kto by się o niej publicznie źle wypowiadał?
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Przyznaj się - założyłeś ten temat by fapować :P
A ta fotka z fuckiem to real deal? Bo tenże fuckers strasznie dziwnie wygląda.
Natomiast aktorsko, co by nie było offtopa, Jen jest spoko - zdecydowanie przyszłość Hollywoodu
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Uwielbiam ją.

EOT z mojej strony :P

Odpowiedz
Nie znam panny, nie widziałem z nią żadnego filmu (chyba) i nie wiem, czym się tu podniecać :) Jak zagra u Manna, let me know ;)

Odpowiedz
Kogo ona zagra u Manna, sprzedawczynię w markecie, kasjerkę w banku? ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(25-02-2013, 23:30)Mefisto napisał(a): A ta fotka z fuckiem to real deal? Bo tenże fuckers strasznie dziwnie wygląda.

A bo niektórzy tak dziwnie pokazują, nie zaciśnięta pięść i środkowy palec tylko takie dziwactwo. Bardziej ciekawy jestem komu i za co :)

Odpowiedz
W sumie to lubię Jen za to, o czym pisał Persona non grata. Naturalność, nietuzinkowość. Bardzo ciekawie rozwija się jej kariera po Winter's Bone. Mam nadzieję, że Jen nie przystopuje. Co nam szykuje w 2013 roku? Trochę poczekamy na sequel Hunger Games, ale wcześniej, co mnie bardziej interesuje, JLaw zagra u Susanne Bier.

Odpowiedz
Cytat:Bardzo ciekawie rozwija się jej kariera po Winter's Bone

To akurat widziałem. Dobrze tam zagrała.

Odpowiedz
No tak wyglada klasyczny, amerykanski finger :)

Lasia przypomnia mi jedna moja byla przygode: dupka na miejscu, fajny, ciut pyzaty, ale szczery usmiech - sympatyczna, naturalna dziewczyna.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
To się nazywa wejście samca Alfa :P Nie dość że porównał urodę laski powodującej ogólny śliniotok do swojej laski to jeszcze stwierdził że "byłej".
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Nie wiem, jak można jej nie kochać :)

Odpowiedz
(25-02-2013, 23:55)SonnyCrockett napisał(a): To się nazywa wejście samca Alfa :P Nie dość że porównał urodę laski powodującej ogólny śliniotok do swojej laski to jeszcze stwierdził że "byłej".

oj tam, oj tam ;) swoja droga, normalna dziewczyna.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
(25-02-2013, 23:30)Mefisto napisał(a): Przyznaj się - założyłeś ten temat by fapować :P
A ta fotka z fuckiem to real deal? Bo tenże fuckers strasznie dziwnie wygląda.
Natomiast aktorsko, co by nie było offtopa, Jen jest spoko - zdecydowanie przyszłość Hollywoodu

Dokładnie po to założyłem i liczę na zbiorowe fapanie. Temat jest reakcją na nie wydzielenie nowego tematu z "The Hunger Games", w którym dopraszało się o to trochę więcej osób. Liczę na konstruktywne opiniowanie postaci Jennifer. Czyli dlaczego uważacie, że jest super i czy wpadniecie na nasze wesele.

Fuckers dziwnie wygląda na tym zdjęciu, ale na tym już mniej dziwnie:

[Obrazek: 58814_10200235835252415_1108173768_n.jpg]

Ja jeszcze tu napiszę jakiś epopeję na jej temat. Muszę jednak w końcu iść spać, bo jeszcze Oscarów nie odsypiałem i jestem trochę nieprzytomny.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
(26-02-2013, 00:00)Persona non grata napisał(a): Czyli dlaczego uważacie, że jest super i czy wpadniecie na nasze wesele.

Tylko po to, by Ci ją odbić :P

Cytat:Fuckers dziwnie wygląda na tym zdjęciu, ale na tym już mniej dziwnie

No lepiej, ale ten środkowy palec dalej jest jakiś lewy :) powinien być największy z całej dłoni, a tu wygląda jak obrzezany :P Czyżby jej jedyny defekt? :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nie, ma po prostu grube, krotkie paluchy ;)

Odpowiedz
Lubię ją za Winter's Bone, bo grała tam naturalnie, na świeżo, nie była jeszcze znana i zagrała super, dojrzale i wogóle. Jej rola "W "Poradniku..." zupełnie inna, ale jeszcze lepsza, najlepsza z całego filmu, zasłużyła na Oscara :) widzialem ją jeszcze w hunger games i x-men: first class, gdzie również pokazała klasę. Poza tym jest ładna, lubiana, obecnie top 1 wśrod aktorek.

Odpowiedz
Uwielbiam Lawrence, ale jeśli ktoś w Poradniku... zasłużył na Oscara, to Cooper.

Odpowiedz
Poniżej bardzo akuratna opinia o Lawrence Piotra Plucińskiego:

"Dziewczyna ma zaledwie 22 lata, pochodzi z Louisville w Kentucky i wciąż jeszcze nie udało jej się wyplenić mentalności nastolatki z południa. Sporo tej szorstkości i swego rodzaju bezczelności widać poza ekranem - Lawrence ma dość banalny gust, na czerwonym dywanie na ogół woli prowokować kiczem (złote, czerwone i pstrokate kiecki, mocny makijaż), niż po prostu dobrze wyglądać. Jej role są w sumie podobne do siebie - grywa silne dziewczyny, na których spoczywa tzw. wielka odpowiedzialność (prawda w "Do szpiku kości", losy dystryktów w "Igrzyskach śmierci", katharsis głównego bohatera w "Poradniku pozytywnego myślenia"), ale każda różni się od poprzedniej istotnymi szczegółami. W twarzy Lawrence jest z kolei coś takiego, że do końca życia mogłaby grywać laski typu "white trash", ale jednocześnie jest w niej pewna nieoczywista subtelność i niewymuszony urok, dzięki którym raczej nie stanie się drugą Juliette Lewis, od lat niemogącą uwolnić się od (czysto filmowego) wizerunku wulgarnej prostaczki. Spory potencjał, jestem ciekaw jak go przez kolejne lata wykorzysta.".

A propos klipu z posta Perfika, można z niego wysnuć dwa wnioski. Po pierwsze, luzu i bezpretensjonalności Lawrence nie można nie lubić. Po drugie, kto do licha wybierał skład tego dziennikarskiego zdebilowaciałego grona, które nawet nie potrafi zadać świeżej zwyciężczyni oscara pytań lepszych niż: "jak wyglądał proces ubierania się na ceremonię" lub "o czym myślałaś, kiedy upadałaś".

Odpowiedz
No właśnie jestem bardzo ciekawy, czy to były wyjątkowe suchary, czy tamtejsza norma jeśli idzie o level pytań.

Odpowiedz
Cytat:Dziewczyna ma zaledwie 22 lata, pochodzi z Louisville w Kentucky i wciąż jeszcze nie udało jej się wyplenić mentalności nastolatki z południa.

Czemu autor tego wątku nie wspomniał o tym na starcie? Panna jest z Południa - czyli już ma u mnie plusa.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości