• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jennifer Lawrence
Lol, skąd się biorą takie plotki :)

Odpowiedz
Z życia ;)

Odpowiedz
Skąd? Mój kumpel był niedawno w stanach i twierdzi, że się z nią przespał i od tamtego czasu nie daje mu spokoju, nieustannie wydzwania i błaga, by do niej wrócił. Ostatnio też miała dzwonić coby się wytłumaczyć przed nim a propos tych zaręczyn.

Nie mam powodu, żeby mu nie wierzyć :p

Odpowiedz
Nicholas to pedał, wiadomka. Twierdzę tak z czystej nienawiści.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Hm, wolałem kiedy ten temat jednak skupiał się na śmiesznych minach Jennifer Lawrence:

[Obrazek: anigif_enhanced-buzz-9335-1384814023-26.gif]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
[Obrazek: stksWAw.gif]
[Obrazek: Oqnwlmw.gif]
[Obrazek: UwMx9Nr.gif]

Odpowiedz
Dior chyba trochę przesadził. Jakbyście nie poznali, to to jest Jennifer Lawrence:

[Obrazek: jennifer_lawrence_miss_dior.jpg]

[Obrazek: miss-dior.jpg]
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Bardzo niefajnie wygląda.

Odpowiedz
[Obrazek: jennifer-lawrence-mocking4.jpg&h=600&q=100]
[Obrazek: jennifer-lawrence-mocking3.jpg]
[Obrazek: jennifer-lawrence-mocking7.jpg&h=600&q=100]
[Obrazek: jennifer-lawrence-mocking1.jpg&h=600&q=100]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Jak zawsze sympatycznie:

#istandbydaenerys

Odpowiedz
[Obrazek: jlawemwatface.jpg]

Odpowiedz
Ależ Lawrence staro i brzydko wygląda.

Odpowiedz
A i tak lepiej, niż to 12-letnie dziecko obok niej ;)

Odpowiedz
Chciałem napisać w wątku "Hunger Games" ale jest temat przecież. Czy jest coś czego Jennifer jeszcze w aktorstwie nie osiągnęła? I to tak dużo w tak młodym wieku? Oscar, dwa Globy i Bafta, kupa innych nagród, udział w dwóch kasowych seriach. Nikt nie może się jej równać. Jest najlepsza. Co będzie dalej? Utrzyma formę czy dalej będzie trzaskać film za filmem i kosić nagrody? Zaraz następne filmy z jej udziałem, za które rownież może zgarnąć laury (np, nowy film O. Russella o kobiecie która wynalazła mopa). A może Jennifer przyhamuje w końcu i kto wie, zajmie się macierzyństwem czy coś w tym stylu? :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
No co ty, przecież zrobiła sobie parę (dziesiąt) rozbieranych fotek, które widział cały świat. Już jest skończona ;)
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Po "Igrzyskach" zrobiłem sobie zaległości z nieobejrzanych filmów z Lawrence, tj. "Poker House", "Granice miłości", "The Beaver" i "Like Crazy". W dwóch ostatnich właściwie wystepuje tylko jako "dziewczyna Antona Jelczyna", ale pozostałe to ciekawe role dziewczyny z problemami, gdzie wszystkie emocje Lawrence ogrywa znakomicie. Najlepszą rolę stworzyła dla mnie i tak w 'Winter's Bone", gdzie dla mnie była dużo lepsza niż Portman w "Łabędziu". A za role w "Hunger Games" i "X-Menach" nic tylko ją kochać :)
I tu przechodzimy do jej współpracy z Davidem O'Russellem, która dla mnie bardziej zaszkodziła Lawrence niż pomogła. Za dużo laurów na nią spłynęło, i to tych najważniejszych i to jeszcze w tak młodym wieku. Lawrence doszła do granicy najwyższej i co dalej skoro osiągnęła już wszystko. A te role są dla mnie zdecydowanie dla starszych aktorek chociaż faktycznie Jennifer jest w nich świetna.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
lol, akurat w x-menach to wygląda jak pomalowany na niebiesko pulpet, Rebecca Romijn była 100 razy lepsza.
Hunger Games to śmiech na sali i co najwyżej powód do wstydu, że taka ponoć dobra aktorka gra w takim komercyjnym crapie, który w najlepszym razie wypełnia pustkę po zmierzchu.
Ostatnie za co ktośtam mógłby ją kochać, to te dwie serie.

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Jak dla mnie, a jest to chyba dosyć powszechna opinia, to Lawrence w pojedynkę ciągnie Hunger Games i jest jedynym jasnym punktem tego gówienka. Jakby nie ona, to byłby to poziom jakichś totalnych crapów w stylu Dary Anioła.

Odpowiedz
i tak jest :)

Odpowiedz
akurat jeśli chodzi o obsadę to hunger games ma całkiem sporo bardzo dobrych aktorów, żeby daleko nie szukać woody harrelson i donald sutherland bardzo dobrze robią swoją robotę, ale nie oszukujmy się, z gówna bicza nie ukręcisz. Zresztą spokojnie wszystkich aktorów którzy w tym filmie dają radę można by było zamienić na takich co nie dają i generalnie ogólna jakość filmu nie zmieniłaby się ani trochę.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości