• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jennifer Lawrence
simek napisał(a):Jak dla mnie, a jest to chyba dosyć powszechna opinia, to Lawrence w pojedynkę ciągnie Hunger Games i jest jedynym jasnym punktem tego gówienka. Jakby nie ona, to byłby to poziom jakichś totalnych crapów w stylu Dary Anioła.

Widziałem tylko drugą część i prędzej bym powiedział że jedynym plusem tego dziadostwa jest Donald Sutherland.

A niestety dosyć powszechna jest opinia że druga część Hunger Games jest bardzo dobrym filmem...
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
I Hoffman i Sutherland grają spoko, ale nie na tyle, żeby przyciągnąć tłumy do kina, w przeciwieństwie do Lawrence.

Odpowiedz
No to piszesz o dobrej grze aktorskiej czy o przyciąganiu tłumów do kina?

A Hoffman to tam akurat nie miał nic do grania, po prostu był Hoffmanem i to w bardzo epizodycznej roli.
Co innego że samo bycie Hoffmanem stawiało go o poprzeczkę wyżej od 3/4 kreacji aktorskich w tym filmie. :)

Ale zgadzam się z tym że Lawrence dzięki talentowi jakoś ciągnie tą stertę bzdur, bo film opiera się głównie na jej barkach.
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
No tak samo zmierzch opierał się na rozdziawionych ustach i maślanych oczach głównych bohaterów, tak samo hunger games opiera się na dwóch minach j law, które mogła by zagrać dowolna inna aktorka...
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Akurat w jedynce zagrała świetnie. Jej postać miała ten naturalny, przekonywujący "grit", bez tomboy'owego przekombinowania i syndromu robienia twardzielki z umalowanej księżniczki. I podobnego efektu nie osiągnęłaby każda, dowolna aktora. Zamiecie Katniss z jedynki na tą całą Shailene Woodley i macie niezamierzoną komedię.

W dwójce już było gorzej, ale to nie jej wina, bo i materiał bardziej skupiał się na robieniu z dziewczyny drugiego nadejścia Chrystusa. A i tak było przyzwoicie. Ot, poziom ciągnięcia przeciętnej serii blockbusterów.

A samo HG zawsze docelowo kierowane było w gówniarzy. Przy czym seria jest po prostu bezpłciowa, zamiast aktywnie niszczyć komórki mózgowe, jak w Zmierzchu.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Tylko ją i Emmę Watson w "Potterach" tak lubię jeśli chodzi o role nastolatek w przygodowych seriach młodzieżowych. Przy czym Z Watson jest inna sprawa bo na Potterach sie wychowałem, a "Igrzyska" oglądam już jako dorosly widz. Inne Woodleye i Kristen Stewart tylko mnie wkurzają, zwłaszcza ta ostatnia, czego dowodem to że dałem radę obejrzec tylko pierwszą cześć "Zmierzchu" i dziękuję. Jednym słowem: Jennifer najlepsza jest, ona po prostu jest the best! :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Jakoś już nie umiem się jarać, jak kiedyś :(

[Obrazek: 54c03e8e10516d590a77cebd_20-j-law-cover-no-lines.jpg]

[Obrazek: 54c03eab10516d590a77cfdc_jennifer-lawren...r-ss01.jpg]

[Obrazek: 54c03ea39438bf65466abc92_jennifer-lawren...r-ss05.jpg]

[Obrazek: 54c03ea210516d590a77cf6c_jennifer-lawren...r-ss04.jpg]

[Obrazek: 54c03ea79438bf65466abcc3_jennifer-lawren...r-ss02.jpg]

[Obrazek: 54d243fae7bcf2ae153958ab_jennifer-lawren...ier-vf.jpg]
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
a ja lubię brudne dziewczynki więc dla odmiany teraz mogę rzucić okiem :D
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Ja już po prostu wszystko widziałem, to dlatego. :D
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Dobrze, że Emma pozostaje czysta i nieskalana :))
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Do czasu. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
A ja nie do końca rozumiem: Można o kimś fantazjować tak długo jak jest ubrany?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Czy jest na sali ktoś od Wychowania seksulanego żeby to jakoś kulturalnie wytłumaczył i żeby Lawrence pozostał czysty. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Nie, można fantazjować dłużej, ale jak kobieta pozostawia trochę miejsca dla wyobraźni to jest po prostu ciekawiej w dłuższym okresie. :D

Odpowiedz
Dobra, jednak kocham.

[Obrazek: embed_jennifer_lawrence_dior6.jpg]

[Obrazek: 640_jennifer_lawrence_dior3-1.jpg]

[Obrazek: ebmed_jennifer_lawrence_dior7.jpg]

[Obrazek: embed_jennifer_lawrence_dior4-1.jpg]

[Obrazek: rs_634x797-150223155813-634-jennifer-law....22315.jpg]

[Obrazek: rs_634x807-150223155812-634-jennifer-law....22315.jpg]

[Obrazek: rs_1024x698-150223155815-1024-jennifer-l....22315.jpg]

[img][/img]

Odpowiedz
Nadal wolę foty, które sobie sama wykonuje. Żaden fotograf nie uchwycił jej w taki sposób jak ona sama ;)

Odpowiedz
Ona jakieś ewidentne problemy z utrzymaniem wagi.

Odpowiedz
Po The Fappeningu każda kolejna sesja JLaw jest jakaś taka nudna i jeszcze bardziej uderza fałszem wynikającym z retuszu.

Kiedy kolejny wyciek? :)

Odpowiedz
Ja czekam na Taylor Swift. Kreuje się na taką grzeczną dziewczynkę, że aż się prosi o jakiś włam. :D

Odpowiedz
Taylorka mogłaby namieszać, ale nie jestem pewien czy chcę widzieć w negliżu tego pozbawionego tyłka patyczaka (no offence, patyczak) :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości