John Wick (2014-2021)
Dwóch płatnych zabójców na kursie kolizyjnym! Epa? Zobaczymy.

[Obrazek: wick.jpg]

Keanu wciela się w tytułowego Wicka, a Dafoe w jego najlepszego kumpla Marcusa. Obydwaj wymiatają w sektorze prywatnym zabójców do wynajęcia, jednakże po śmierci żony Wick zaczyna się łamać, więc Marcus namawia go do odejścia. Niestety - kilku typków spod ciemnej gwiazdy ma na pieńku z naszym bohaterem i tuż po jego odejściu organizują zamach. Wick na szczęście nosi przy sobie ciężki sprzęt (w tym strzelbę Kel-Teca) i profesjonalnie rozmontowuje ekipę, dopuszczając się krwawej zemsty na swoich niedoszłych oprawcach. Pechowo jednym z zabitych okazuje się syn szefa nowojorskiej mafii i jeszcze bardziej pechowo - tym razem kontrakt na odstrzelenie Wicka dostaje szantażowany przez tę samą mafię Marcus. Tak oto rozpoczyna się pełen (miejmy nadzieję) epy i moralnego niepokoju pojedynek na śmierć i życie!

[Obrazek: wick2.jpg]

Więcej fotek dziffffki!

[Obrazek: article-0-1A3B9B7200000578-923_634x644.jpg]

[Obrazek: article-2526296-1A32518900000578-391_634x419.jpg]

[Obrazek: front21.jpg]

Odpowiedz
Kurna, to brzmi zajebiście! Uwielbiam filmy o płatnych zabójcach i uwielbiam filmy o zemście. Połaczenie brzmi pysznie. Tylko ten Keanu. Budzi moją sympatię jako kolo, wydaje się naprawdę spoko typem z którym psozedłbym na piwo (i zrobił dobry dokument), ale na twardego zabójcę słabo się nadaje. Może jednak da radę.

Wiadomo czy Dafoe też będzie coś szczelał się z bandytami, czy tylko będzie jego kumplem-dobra-rada? Bo Dafoe pasuje mi bardziej do roli zabójcy.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dafoe będzie się szczelał i to konkretnie.

A co do Keanu, to rzeczywiście średnio pasuje, ale mam sympatie do niego i nie mam z nim żadnej kosy, więc aprobuje te wybór :)

Odpowiedz
mnie bawią te resztki koksu którego keanu nie zdążył wywąchać przed strzelaniną :)

a tak ogólnie to może być dobrze ale chyba już gdzieś wcześniej była podobna historia (kumpel dostaje zlecenie na kumpla).

Odpowiedz
Oby była eRka. W obsadzie oprócz wyżej wymienionych Dean Winters (serial "Oz") i Michael Nyqvist (szwedzkie "Millenium").

Odpowiedz
(28-12-2013, 15:31)Mental napisał(a): W obsadzie oprócz wyżej wymienionych Dean Winters (serial "Oz")

heh, to fajnie, zawsze go lubiłem. i wciąż czekam na ekranizację max payne'a z nim roli głównej, 100% match.

Odpowiedz
Mega szacun dla Keanu za utrzymywanie trigger discipline. Wielu buraków z holly myśli, że jak dostaną broń (nawet replikę), to mogą paradować z palcem na spuście.

Odpowiedz
Tylko ta Kijanka :/ Podobnie jak Crov, nawet lubie Neo, ale na bank, to bedzie cienki bolek ten kolo tj. na papierze, to moze bedzie kozak, ale Kijanu tego nie utarga. Dlaczego tak mysle, bo nie liczac Speed (postac mu idealnie podpasowala) facet jest raczej srednio-slaby. Mel za czasow Payback/Ransom bylby idealny (ok)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Keanu da rade. Trochę się zestarzał na twarzy :) przez co nabrał powagi i jak zagra swoje najlepsze role, to pójdzie do przodu z koksem czy bez.

Odpowiedz
Wczoraj widziałem "Zabójców" - też o dwóch typach, co polują na siebie. Oby "John Wick" był przeciwieństwem filmu Donnera, bo epy w nim tyle co kot napłakał.

Odpowiedz
Raczej wyjdzie coś na podobnym poziomie albo gorzej bo jednak pojedynek Sylwka z Banderasem miał większy potencjał i czasy większej swobody a Keanu i Dafoe w czasach gdy fajki, fucki i krew to zło, cóż nie czuje zbliżającej się epy zupełnie.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(28-12-2013, 16:15)Mental napisał(a): Keanu da rade. Trochę się zestarzał na twarzy :)

Trochę? On dla mnie ciągle wygląda tak samo, wiecznie młody nic tylko pozazdrościć.:)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
John Leguizamo też jest w tym filmie!

[Obrazek: 102513.KeanuWickset.jpg]

Odpowiedz
Było coś na Comic-Conie o tym filmie?

Odpowiedz

Wyglada meh.

Odpowiedz
Wygląda przechujowo, nastolatkowo i bezmózgowo. W dodatku ten blockbustwerowy filtr, którego nienawidzę i jakieś przygrywające w tle hip hop polo. 0/10 za trailer i nie czekam już na ten film. Wiem, że trailery kłamią, ale ten raczej na pewno mówi prawdę ;)

Odpowiedz
Wygląda jak jakieś pierdy ze stathamem. I czy ja tam czasem nie widzę Reek'a z GoT?

Odpowiedz
Krzyżówka najgorszych gówien Stathama z najnowszym filmem Costnera.

Odpowiedz
Ale to akurat mi się podoba:

Odpowiedz
Ale gowno...wiedzialem, robicie mi loda :)

"Zabili mu psa, ktory dostal od umierajacej zony" - raaajt :) Cos czuje kolejna wtope Kijanki w Box Office, drugi Nic Cage sie z niego robi.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon