Judge Dredd (temat ogólny)
Mi to wygląda jak fota z taniej produkcji studia Asylum. Jak jakaś podróbka, "Sędzia Bredd" albo coś takiego:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ooo. Prorocy. Zobaczyli 1 ciemną jak z dupy murzyna fotke i juz wiedzą ,że film bedzie gowniany a koles jest popluczyną po Stalonie.

Jedyna dobra rzecz tamtego filmu to byl Stallone i robot ( i Max, i Armand ) . A film byl tak gowniany , że zbroja opada.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Dobry był Sly, Max, scenografia, kostiumy sędziów, robot ABC, mean machine i muzyka Silvestriego.

A na nowy film czekam i ta fotka w żaden sposób mnie nie zniechęca.

Cytat:Przy Sylwkowym kostiumie ten wymięka. Rozumiem że chcą pewnie tematykę "zbliżyć do rzeczywistości" i wpasować się przy okazji w emo-trendy, ale to Dredd! Powinien mieć jebutnego złotego orła na ramieniu i dwudziestokilogramowy łańcuch na klacie!

Sylwek miał wspomniane elementy przez jakieś pierwsze (i najlepsze w tamtym filmie) 20 minut, może przynajmniej tym razem sędzia Dredd pozostanie sędzią Dreddem przez cały film.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
W ogóle to wolałbym żeby zrobili film o Dreddzie takim, jaki jest aktualnie w komiksach - czyli o starym, bezwzględnym dziadzie w typie Eastwooda, który szykuje się na emeryturę (czyli wygnanie).

Odpowiedz
Tym bardziej, że Stallone mógłby go spokojnie znowu zagrać :)

Odpowiedz
[Obrazek: movie-lawmaster1.jpg]

Odpowiedz
To wygląda jak fota z jakiegoś niskobudżetowego serialu. Skojarzyło mi się z tym:

[Obrazek: reb_brown_captain_america_cycle.jpg?w=500&h=374]

Szkoda, bo komiks jest graficznie tak zajebisty, że naprawdę nie trzeba nic zmieniać, żeby i w kinie prezentował się dobrze.

Odpowiedz
[Obrazek: 25342.$.jpg]

No najszczęśliwsza fota to to nie jest. Jednak hełm mógł mieć mniejszy i brakuje masywnej żuchwy...

Gdzie mu tam do tego:

[Obrazek: Judge+Dredd.jpg]

Odpowiedz
Ano Sylwek to był wykapany Dredd gdyby tylko nie wpieprzał się do scenariusza, a wpieprzył się do tegoż ktoś z głową to Dredd z '95 byłby mega dobry, a tak jest sporym niedosytem.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/FOTO+Wi%C4%99cej+zdj%C4%99%C4%87+nowego+S%C4%99dziego+Dredda-75971

Biednie to wygląda.

Odpowiedz
Strasznie biednie, a Urban próbujący zrobić zaciętą minę Dredda wygląda jakby spróbował przesłodzonej herbaty.

Odpowiedz
Jeden z komentarzy pod tymi fotkami oddaje moje własne wrażenia:

Cytat:Do tego ten hełm ,to chyba wyrzeźbili im z drewna i pomalowali spray'em.

Cholernie mi brakuje naramienników jakie były w komiksach i poprzednim filmie. Bez nich, jednocześnie nosząc zbyt duże hełmy sędziowie wyglądają komicznie, do tego wygląda na to, że ten czerwony X chyba zachodzi im na oczy...

Budżet wynosi ponoć 45 baniek (film ze Sly'em kosztował 85) więc liczę na konkretną Rkę, podobnie jak w komiksach Dredd ma nie pokazywać twarzy.

Odpowiedz
Całkiem przyzwoite kino SF "z zamierzchłych czasów" :)
Sylwek w dobrej formie a i koleżankę ma dobrana bardzo fajnie:)
Jesli chodzi o efekty zgodzę się z kolegą który napisał:
Cytat:ABC warrior: Status?
Rico: Bodyguard.
ABC warrior: Commander?
Rico: Rico.
ABC warrior: Mission?
Rico: We're going to war.
ABC warrior: [eagerly] Warrr...

Robot ABC wyszedł rewelacyjnie, aż się prosił żeby wrzucić go do kolejnego Terminatora:):)
Co do obsady wznowienia to czy musi być to Karl Urban? Połowy twarzy nie widać a Sly jest jeszcze całkiem sprawny ;)

Odpowiedz
Karl Urban prezentuje się beznadziejnie jako Dredd, obsadowa pomyłka.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
(26-07-2011, 12:51)military napisał(a): Urban próbujący zrobić zaciętą minę Dredda wygląda jakby spróbował przesłodzonej herbaty.
Wygląda jak 4-latek któremu odmówiono kupienia lizaka.

Odpowiedz
(26-07-2011, 13:04)Gieferg napisał(a): Cholernie mi brakuje naramienników jakie były w komiksach i poprzednim filmie. Bez nich, jednocześnie nosząc zbyt duże hełmy sędziowie wyglądają komicznie, do tego wygląda na to, że ten czerwony X chyba zachodzi im na oczy...

Ten X jest zabawny ale ja nie o tym. Co prawda ten strój wygląda ubogo do starego ale... przecież stary wygląda jak z plastiku. Zawsze miałem takie wrażenie jak oglądałem ten film. Szczególnie te naramienniki.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(26-07-2011, 15:05)Mierzwiak napisał(a):
(26-07-2011, 12:51)military napisał(a): Urban próbujący zrobić zaciętą minę Dredda wygląda jakby spróbował przesłodzonej herbaty.
Wygląda jak 4-latek któremu odmówiono kupienia lizaka.

Mnie tam bardziej to wygląda jakby miał zatwardzenie, ale oczywiście mogę się mylić ;)
Widzę, że Dredd jak na typowy film o policjantach chyba otrzymał ciemnoskórego partnera. Nie wiem jak to było w komiksie, więc może akurat tak miało być?

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Z tego co pamiętam to Dredd nie miał partnerów. Było sporo postaci drugoplanowych, w tym jego "zabawny" roboci kumpel w rodzaju C3PO, ale kiedy twórcy zorientowali się, że ta postać to porażka, robot okazał się przestępcą i Dredd musiał go osądzić.:)

Odpowiedz
Te zdjęcia to totalna pomyłka. Urban z tą miną wygląda jakby nie mógł zrobić kupy, a reszta fotek to jakieś totalne nieporozumienie.
Nie wiem co z tego będzie, ale na pewno nic dobrego.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
A ja mam dziwne skojarzenie:P Nie widzę tam Urbana, tylko jego:

http://www.palzoo.net/file/pic/user/John-Noble.jpg

:)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon