Judge Dredd (temat ogólny)
Zacznę może od tego że film ten obejrzałem tylko i wyłącznie ze względu na Sylvestra Stallone. I cóż mogę powiedzieć, ogólnie niezły. Armand Assante i Sylvester Stallone (dobre role), plus za kostiumy i ABC Warrior oraz miasto MegaCity One. Minus irytujący Rob Schneider, klimatu którego jednak nie poczułem i to że film zaczął lekko kuleć pod koniec filmu. Sędzia Dredd został skazany niesłusznie za podwójne zabójstwo. Potem ucieczka, po drodze zabijając kogo popadnie by w finale zabić gościa, który wrobił go w morderstwa. Wychodzi przed budynek, gdzie wita go mnóstwo uzbrojonych ludzi i okazuje się że wszyscy już wiedzą że nie jest mordercą. Normalnie Happy End po którym robi mi się nie dobrze, w typowo Hollywoodzkim wydaniu. Dobrze ze Dredd wsiada na motor i odjeżdża, słychać bodajrze utwór ''Block War'' (duży plus za muzykę i soundtrack, Alan Silvestri ponownie klasa) i widać ładny obraz MegaCity bo bez tego całości bym nie strawił. Podsumowując potrzeba nowego filmu!

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22S%C4%99dziego+Dredda%22+odsuni%C4%99ty+od+postprodukcji-78579

Raczej bez szans na to, że nowy Dredd będzie udanym filmem.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Trudno. Mi się oryginał podobał. A panią Hershey z jej tyłkiem będę wspominał do wsze czasy :)
Nawet nie wiedziałem, że JD jest już w postprodukcji.
loading podpis...

Odpowiedz
[Obrazek: 32320.$.jpg]

W końcu jakaś [w miarę] przyzwoita fotka.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Przyzwoita fotka? Przecież Urban wciąż ma minę jakby wysrywał kręgosłup.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Przecież Dredd zawsze ma taką japę. Komuś może przeszkadzać, że Urban nie ma dodatkowo karykaturalnie wielkiej brody, ale ogólnie też mi się podoba ta fota.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Cytat:Przecież Urban wciąż ma minę jakby wysrywał kręgosłup.

I taką właśnie ma mieć.

Poprzednie foty wyglądały tanio i biednie, może ze względu na światło czy coś, ta już wygląda jak wzięta prosto z filmu i jest dużo lepsza, fakt, że Urbanowi brakuje mocnej, dreddowej szczęki i złotych naramienników, ale poza tym jest ok.

Odpowiedz
niby ok, ale śmieszny jest ten x na samym środku - nie wiem czy tak jest i w komiksach, ale wygląda to kuriozalnie; jak on w tym widzi?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Jeżeli to film o początkach Dredda, to brak megaszczęki jest jak najbardziej dobry.

[Obrazek: Judge_dredd.png]

Odpowiedz
Poprzednim razem napisałem:

Wygląda jak 4-latek któremu odmówiono kupienia lizaka.

I nic się nie zmieniło w tej kwestii.

Odpowiedz
Wygląda jak 4-latek któremu odmówiono kupienia lizaka... i który za karę dla rodziców włożył na swoją malutką główkę wielki sagan :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Mnie tam niestety wygląda jakby miał zatwardzenie. Chociaż przyznaję się bez bicia, że komiksów nie czytałem, więc nie wiem czy tak wyglądał na ich łamach.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Cytat:komiksów nie czytałem, więc nie wiem

A słyszałeś kiedyś o takim wynalazku jak wyszukiwarka grafiki w google?

Odpowiedz
A wiesz, że słyszałem. Tyle, że "Judge Dredd" aż tak mnie nie interesuje, aby mi się szukać chciało. :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ale skomentować minę bez zgłębienia tematu można ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
A to proszę napisać, że ten temat mogą odwiedzać i mogą się wypowiadać tylko osoby zaznajomione z komiksem :) Ja po prostu widzę na zdjęciach facet, który ma minę, jakby miał kryzys w toalecie. Ale jeżeli nawet taka mina jest wierna komiksowi to dalej nie usprawiedliwia i w moim mniemaniu wygląda głupio i trochę śmiesznie. Sorry ;)

Odpowiedz
Trochę nowych fociszy ociekających olbrzymią kasą, jaką wydano na tą produkcję:

http://www.komiksynaekranie.com/2012/02/sedzia-dredd-na-nowych-zdjeciach/

Odpowiedz
Ehh, w ogóle nie przekonują mnie te foty.
koronex1989

Odpowiedz
Nie oceniam przed obejrzeniem. Na obrazkach oryginalna Pamięć absolutna też wygląda biednie.

Odpowiedz
Urban na drugiej fotce mi się podoba. Wygląda to, jakby Dredda żywcem wycięli z komiksu.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon