Judge Dredd (temat ogólny)
Nie oceniam przed obejrzeniem. Na obrazkach oryginalna Pamięć absolutna też wygląda biednie.

Odpowiedz
Urban na drugiej fotce mi się podoba. Wygląda to, jakby Dredda żywcem wycięli z komiksu.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
[Obrazek: scaled.php?server=259&filename=dreddv.jp...res=medium]

Odpowiedz
Zauważam wysoki stopień przypieprzania bez znajomości tematu, więc może załączę kilka zdjęć komiksowego Dredda, bo mało znana to postać jak można wnioskować...
[Obrazek: biz00157.jpg][Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTNdYGvfonAu9ytQjZd2mX...NhWPoZV4-g][Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSQtRdUIUWZh6wzWKnjgKr...5neExlYXhQ][Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQdEp_hzalRno_X-Bnq2Lg...7F2c8coBCA]
[Obrazek: judge-dredd1.jpg][Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSjg4MDJ4v0W9kpiQkikc1...5hrlK2wnwQ]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
[Obrazek: funny-captions-im-not-happy-u-may-has-noticed.jpg]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(08-02-2012, 13:58)SonnyCrockett napisał(a): Zauważam wysoki stopień przypieprzania bez znajomości tematu, więc może załączę kilka zdjęć komiksowego Dredda, bo mało znana to postać jak można wnioskować...
Dzięki, już wiem że nie tylko filmowy Dredd wygląda śmiesznie.

Odpowiedz
I co z tego SonnyCrockett, ze w komiksie tak wyglądał. Co ma do tego film?
Film nie musi się rządzić komiksowymi prawami, zwłaszcza gdy te wyglądają już śmiesznie u źródła.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Myślę że jeżeli ktoś lubi dany komiks to chciałbym jak najwierniejsze odwzorowanie go w filmie, łącznie z kwaśną miną i hełmem w którym gówno widzi.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Ale cagan <rotfl>

Ok, rozumiem, ze ten gar na glowie zawsze taki byl, ale tutaj to juz groteska..
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Mnie się nawet podoba. Zresztą gdybyście czytali Dredda, wiedzielibyście że to jest mocno satyryczny, komediowy wręcz komiks, w którym zwłaszcza wizerunek policji jest tak przesadzony, jak opinie Danusa o filmach z kosmitami.:)

Odpowiedz
Dokładnie. Komiksowy "Judge Dredd" jest jak telewizyjne wstawki ze "Starship Troopers" i "RoboCop" - ironiczny, celowo kiczowaty, bardzo przerysowany.
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.

Odpowiedz
Mierzwiak, przy twoim rysuneczku możesz spokojnie usunąć to 2012 i wszystko się będzie zgadzało. Tak, to właśnie Dredd.

Cytat:nie tylko filmowy Dredd wygląda śmiesznie.

Takie jest założenie. Przecie Dredd to karykatura. Może w filmie nią nie będzie, może i faktycznie wyjdzie to kiepsko, ale tego na razie nie wiemy.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
http://www.komiksynaekranie.com/2012/02/krotki-urywek-z-dredd/

Czarnoskóry typek gra zapewne internetowego hejtera. ;)

Odpowiedz
Dobre. Trza było od razu wstawić.

[Obrazek: dredd_action.gif]

Bardzo mały FX reel.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
[Obrazek: 37453.$.jpg]

nice, a teraz dawajcie zwiastun

Odpowiedz
Sędzia widmo

Odpowiedz

Plakat zajebisty <ok>
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Odpowiedz
Już na etapie zwiastuna wygląda to lepiej niż film ze Stallonem. No i nikt nie krzyczy "IAJM DE LOOO". Podoba mi się pomysł na fabułę, trochę w stylu The Raid. Jestem na tak. Czekam.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Urban w roli Dredda może się okazać zajebisty. Każda kwestia wypowiedziana wzorowo, pomimo obowiązkowej chrypki. Sędzia-laska trochę przeszkadza, ale miło będzie popatrzeć na słodką buźkę. Ogólnie rzecz biorąc jest szansa na kozacki film, o ile rzucająca się w oczy taniocha nie zepsuje mi seansu.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon